Saçlarım hemen bozuluyor, ne kullanmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar saçlarımı düzleştirip çıkıyorum dümdüz ve hava nasıl olursa olsun kabarıyor dalgalanıyor çok bakımsız duruyor lütfen tavsiye verin saç spreyi mi kullanayım napayım şaşırdım kaldım çok gür incelsin istiyorum biraz tavsiyelerinizi bekliyorum.
Güncellemeler:
3 ay
Birkaç ay önce burada çözüm arıyordum çok şükür şükür araştırmalarım ve deneyimlerim sonucunda buldum ve sizinle paylaşmak istedim.
-Öncelikle kullandığım şampuanı bir süreliğine değiştirdim bu süreçte çok şampuan değiştirdim bebek şampuanı bile kullandım Bimde satılan turuncu renkli şampuan çok iyi geldi şu an ise blendaxın pembe çiçekli bir şampuanı var onu kullanıyorum.
- Daha sonra Brezilya fönü çektim ve sık sık keratin bakımı yapıyorum ben bio markasının Brezilya fönünü kullanıyorum.
3 ay
Burdan devam ediyorum;
-Düzleştirici sonrasında morfose keratin fön suyunu kullanıyorum.
- Saçlarımın kabarmasının diğer sebebinin de kuru oluşundan olduğunu fark ettim ve sık sık nemlendiriyorum böylelikle gerekli yağı almış oluyor.
Son olarak fazla düzleştirmiyorum artık birkaç gün sonrada saçlarımı kestirmeyi düşünüyorum benim kullandığım yöntemler bunlardı belki sizde ise yarar belki yaramaz bilmiyorum İnşAllah işinize yarar kendinize çok iyi bakın.
Saçlarım hemen bozuluyor, ne kullanmalıyım?
3
1
Görüşünü yaz