Düğünden düğüne koşma sezonu açıldı! Saçlarının bu maratonda yorgun düşmemesi için ne yapıyorsun?

+5Xper
Bir haftada en az iki düğün dönemi a-çıl-dı! Saçların bu maratona hazır mı?

Sana en uygun şıkkı seç; saçlarına zarar vermeyen mükemmel şekillendirme yöntemini keşfet!

Düğünlere damga vuran havalı saç modellerinin sırrını öğrendikten sonra, görüş ve yorumlarınla bize katılmayı unutma!
Düğünden düğüne koşma sezonu açıldı! Saçlarının bu maratonda yorgun düşmemesi için ne yapıyorsun?
İddialı kıyafetler tercih ederek bakışları kendi haline bıraktığım saçlarımdan uzaklaştırmaya çalışıyorum.
A seç
Bir fönle en az iki düğün çıkarmaya gayret ediyorum.
B seç
Büyük saç aksesuarları kullanarak saçlarımı şekillendirmeden yaz düğünlerini atlatmayı umuyorum.
C seç
Düğünlerin ardından, hayata küsen saçlarıma saatlerce bakım yapmak zorunda kalıyorum.
D seç
Aşırı ısı kullanmadan istediğim saç şekillerine kavuşmamı sağlayacak şekillendiriciyi arıyorum!
E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
224
198
Görüşünü yaz