Yepyeni Başlıklar Seni Bekliyor: Farklı Saç Tipleri İçin 5 Havalı Saç Modeli

Dyson

Evde saç şekillendirmek senin için sadece bir hayalden mi ibaret? 😕

Bu durumu değiştirme zamanı geldi! Artık, son teknoloji saç kurutma makinenin yepyeni başlıklarıyla ev konforunda istediğin saç stiline kavuşabilirsin! 🎉

Farklı saç tipleri için 5 havalı saç modeli önerdik; görüşünü bekliyoruz.

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’ın yanında olmayı da unutma.

Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi yanındaysa saç şekillendirme serüveni başlasın!

1. Elektriklenen saçlardan muzdarip olanların kavuşmak için can attığı pürüzsüz ve parlak saçlar

Bu saç stili için ihtiyacın olan başlık: Yeni Flyaway Başlık! Dyson, Supersonic™ saç kurutma makinesi için tasarlanan Yeni Flyaway Başlık, Coanda etkisi adı verilen aerodinamik olguyu kullanıyor. Başlık, uzun saçları öne doğru çekip uçuşan saçları iterek elektriklenmenin önüne geçiyor. Böylelikle saçlar kolaylıkla hizalanıyor, yumuşaklığı, doğal parlaklığı artıyor ve kuaförden çıkmış gibi görünüyor. Detaylı bilgi al!

Pürüzsüz ve parlak görünen saçlara nasıl kavuşulur?

Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi’ne Flyaway Başlık’ı taktıktan sonra yüksek hızda, düşük ısıda kullan. Kalın telli saçlara sahipsen daha yüksek ısı kullan. İnce telli saçlara sahipsen soğuk hava kullan. Üstten başla. Saç yaklaşana kadar tut. Elektriklenmeyi gidermek için yavaşça aşağı doğru kaydır. Başının arkasındaki saçları şekillendirmek için başlığı 45° çevir. Tebrikler, ev konforunda pürüzsüz ve parlak görünen saçlara kavuştun bile!

2. Dalgalı ve kıvırcık saçlıların süper havalı görünme hayallerini gerçekleştiren belirgin bukleler veya dalgalar

Bu saç stili için ihtiyacın olan başlık: Yeni Difüzör! Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi’nin havayı buklelerin etrafında daha eşit şekilde dağıtmak için yeniden tasarlanan Difüzör’ü, doğal kurutma benzeri elektriklenmeyi azaltmaya, bukleleri ve dalgaları belirginleştirmeye yardımcı olur. Daha fazlasını öğren!

Belirgin bukleler ve dalgalar nasıl yapılır?

Temiz, ıslak saçla başla. Tercih ettiğin şekillendirme ürününü kullan. Difüzör’ü tak. Orta hızı, orta ısıyı seç. Saçının tamamını öne at. Difüzör’ü üst bölüme tut. Difüzör’ü arkadaki buklelere tut. Başını eğip bu işlemi yanlar için de tekrarla. Bukleleri parmağının etrafına dola. Küçük bir tokayla sabitle. Alnını çevreleyen her bir tutam için bu işlemi tekrarla. Difüzör’ü dolaştırarak tokayla tutturulmuş saçları kurut. Hafifçe karıştırarak şekillendirmeyi bitir. Belirgin buklelerinin veya dalgalarının keyfini sürmeye hazırsın!

3. “Dalgalı saçlarım mükemmel bir formda görünsün.” diyenlerin gözlerinden kalpler çıkaran düzgün bukleler

Bu saç stili için ihtiyacın olan başlık: Yeni Difüzör! Yeni Difüzör eşit hava akımı sağlayarak buklelerin daha düzgün olmasını sağlar. Yeni Difüzör’ü keşfet!

Düzgün bukleler nasıl yapılır?

Temiz, ıslak saçla başla. Saçını bölümlere ayır. Alttan bir bölümü ayır. Tercih ettiğin şekillendirme ürününü kullan ve saçı aç. İki tutamla örgü yap. Saçın her bölümü için bu işlemi tekrarla. Difüzör’ü tak. Orta hızı, orta ısıyı seç. Difüzör ile saçlarını tamamen kurut. Arkadan başlayarak örgüleri aç. Hacim kazandırmak ve yumuşatmak için dip kısmını tara. Saçları çözmek için karıştır. Düzgün buklelere kavuşmak işte bu kadar kolay!

4. Saç stiliyle farkını konuşturmak isteyen kıvırcık saçlıların kalbini çalan bantu düğümleri

Bu saç stili için ihtiyacın olan başlık: Yeni Geniş Dişli Tarak! Kıvırcık ve sert dokulu saçlar için tasarlanan Yeni Geniş Dişli Tarak, dayanıklı dişleriyle saçı kuruturken uzatır; saçlara hacim ve şekil verir. Yeni Geniş Dişli Tarak’ı incele!

Bantu düğümleri nasıl yapılır?

Temiz, ıslak saçla başla. Saçını bölümlere ayır. Tercih ettiğin dolaşıklık çözücü saç bakım ürününü kullan. Geniş Dişli Tarak’ı tak. Yüksek hızı, yüksek ısıyı seç. Alttan bir bölüm ayır. Uçlardan başlayarak saçı kurut. Başının üstünden kulaklara doğru saçı bölümlere ayır. Her birini üçgen dilimlere böl. İlk üçgeni bölümlere ayır. Gerekirse bölümü tara. Gerekirse nemlendirici bir ürün kullan. Dipten başlayıp saçı kıvır. Kıvrımları, tutamın kökünün etrafına dola. Düğüm yaparak veya tokayla sabitle. Saçının her tutamı için bunu tekrarla. Düzgün hatlar yaratmak için tarağın arka kısmını kullan. İşte, bantu düğümlerine kavuştun!

5. Tüm saç tiplerinin her zaman, bir numaralı tercihi olan düz fön

Bu saç stili için ihtiyacın olan başlık: Yeniden tasarlanan Dyson™ Şekillendirici Başlık! Daha geniş ve daha ince tasarımı , saçlarına şekil vermek için ideal olan yüksek hızlı hava akımı sağlar. Artık, saçının diğer taraflarını bozmadan, istediğin bölümünü şekillendirebilirsin; mutlaka dene!

Düz fön nasıl yapılır?

Temiz, ıslak saçla başla. Hassas Kurutma Başlığı’nı tak. Orta hız, düşük ısıda ön kurutma yap. Saçını bölümlere ayır. Yeniden tasarlanan Dyson™ Şekillendirici Başlık’ı tak. Orta hızı, orta ısıyı seç. Büyük yuvarlak fırçayla dipleri kaldır ve kurut. Şekillendirici Başlık ile fırçayı takip et. Saçının her bölümü için bu işlemi tekrarla. Flyaway Başlık ile şekillendirmeyi bitir. Düz fön hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Tüm bu saç modellerini ve çok daha fazlasını denemek istiyorsan farklı saç tipleri için tasarlanmış Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi ile tanış! 💗

Yepyeni Başlıklar Seni Bekliyor: Farklı Saç Tipleri İçin 5 Havalı Saç Modeli

Dyson laboratuvarlarında çeşitli saç tiplerinin titizlikle test edilmesinden sonra tasarlanan başlıklar, farklı saçlarda farklı stiller elde edilmesine olanak tanıyor. Dyson tasarımı başlıklar arasında Yeni Flyaway Başlık’ın yanında Şekillendirici Başlık, Difüzör, Geniş Dişli Tarak ve Hassas Kurutma Başlığı bulunuyor; şimdi keşfet!

Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi; Air Multiplier™ teknolojisi, ısıya olan bağımlılığı azaltıp yüksek basınçlı ve kontrollü hava akımıyla hızlı kurutma ve şekillendirme yeteneği sunması, ergonomik yapısıyla elde tutarken kullanım kolaylığı sağlaması, akıllı ısı kontrolü teknolojisi ve son teknoloji başlıklarıyla kuaföre gitmeden mükemmel görünen bir saç stiline kavuşmana olanak tanır.

Peki, sen Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi ve yeni başlıkları hakkında neler düşünüyorsun?

Yepyeni Başlıklar Seni Bekliyor: Farklı Saç Tipleri İçin 5 Havalı Saç Modeli
198
282
Görüşünü yaz
198Kız Görüşü
282Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • UyuyanSakine

  Dyson'ın tüm saç ürünlerine onlarla ilk tanıştığım günden beri bayılıyorum. Dyson Corrale ve Dyson Airwrap'in saçları şekillendirirken gösterdiği performansa nasıl bayılıyorsam Dyson Supersonic de benim için o kadar büyüleyici.😍

  Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi
  Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi

  Yeni Flyaway Başlığı sayesinde saçları kuruturken oluşabilecek tüm kabarma ve elektriklenmeleri kesin olarak ortadan kaldıracak olması bence harika. Zaten kalitesi ve şık tasarımlarıyla yeterince kendine hayran bırakıyordu, şimdi de sıra başlıklarında.🤩

  Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi
  Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi
  Sevdim 8 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • nordun_gadasi

  Selamlar gadası 🙃İnsanın hayatında Dyson varsa rahatlık ve kullanım kolaylığı mutlu olma vardır.
  Kullanım açısından oldukça kolaylık sağlar. İnsanın eline oldukça pratik şekilde uyum sağlar. Saçlarına dalgalı ve düz saç modellerini kolaylıkla verirsin. Hemen her saç tipine uygundur gadası. Saçlarına zarar vermeden şekil vermenin güzelliğini yaşarsın.

  Yepyeni Başlıklar Seni Bekliyor: Farklı Saç Tipleri İçin 5 Havalı Saç Modeli

  Farklı farklı saç modelleri denemek için oldukça elverişlidir. Kablo derdi olmadığı için evin hemen her yerinde rahatlıkla tercih edebilirsin. Akıllı ısı kontrolü sayesinde saçların için en iyi performansı almış olursun. Saçları rahat ederken, sana da bu rahatlığın keyfini çıkarmak kalır.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • komiklikedi

  Dyson uzun süredir hem takip ettiğim hem de ürünlerini denediğim bir marka. Dyson Supersonic, Dyson Airwrap ve Dyson Corrale fark etmez hangisini tercih ederseniz edin saçlarınız için en doğru kararı vermişsiniz demektir bence. Uzun süredir Dyson Airwrap kullanan ve diğer saç ürünlerini de denemiş biri olarak eğer almayı düşünen ama emin olmayan biri varsa aranızda mutlaka almanızı öneriyorum.

  Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi
  Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi

  Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi'nin yeni Flyaway Başlığı da bence kalitesine kalite katacak bir parça olmuş, gerçekten emeğinize sağlık.😍

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

196281
 • Edameda06

  1. Elektriklenen saçlardan muzdarip olanların kavuşmak için can attığı pürüzsüz ve parlak saçlar 💜

  5. Tüm saç tiplerinin her zaman, bir numaralı tercihi olan düz fön 🧡

  Yorumla
 • mugebastug

  Dyson'ın saç ürünlerinden birini almak saçlarınız için yapacağınız en doğru hareketlerden biri olur bence.🤩 Kalitesi, performansı, işlevselliği, uzun ömürlü oluşu vs. düşünüldüğünde başka marka kullanmak aklıma bile gelmiyor. İyi ki varsın Dyson.💜

  Yorumla
 • Minirea

  Dyson kesinlikle harika bir marka. Daha önce deneyip memnun kalmamış bir kişi bile görmedim mutlaka öneririm <3

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • persordinary

  Elinize sağlık çok güzel bir makine üretimi olmuş yine zaten bu markanın kötü bir ürünü yok

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
 • KimBuRuj

  İnce saç tellerine sahip biri olarak bunu en çok ben sevmiş olabilirim. Dyson, Supersonic saç kurutma makinesi için tasarlanan Yeni Flyaway Başlık harika görünüyor. Dyson ne yaparsa en iyisini yapıyor :)

  Sevdim 3 Kişi
  Yorumla
 • suunmxv

  Harika olmuş👼🌺💫💭 saçınız en iyisi @Dyson

  Yorumla
 • Deryayılmazz

  Çok güzel paylaşım olmuş beğendiiiimmm 😊

  Yorumla
 • iremkte

  Dyson rakipsiz bir markadır. Cidden her aleti çok kullanışlı ve kaliteli

  Yorumla
 • akılsızkızzorbela

  ben saçımla oynamayı üşeniyorum artık ya saldım

  Yorumla
 • Slm1103

  Kesinlikle aydunlatici bir yazi olmus

  Yorumla
 • sessizkız__06

  Faydalı olmuş tesekkürler

  Yorumla
 • Yarenn323

  Dyson saç şekillendirmde kusursuz

  Yorumla
 • Bambaskabiri97

  Denemek isterim çok özellikle düz fon için

  Yorumla
 • Candanbirkızz

  Bazılarını ben bile keşfetmemiştim Güzel paylaşım!!

  Yorumla
 • Nekoysambilemedim0

  Tamam saçım kıvırcık da kısa ki şekil falan bermem mümkün değil neyse biraz daha uzamasını bekleyeceğim artık.

  Yorumla
 • Redamancy-4

  Ben bu makinenin saç kurutma makinesi versiyonunu değilde saç şekillendirme makinesi versiyonunu kullanıyorum gerçekten çok memnunum gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir ürün fiyatları biraz pahalı oluyor kabul ediyorum çünkü ben de çok düşündüm acaba alsam mı yoksa almasam mı diye çok kararsız kaldımAma en sonunda gittim aldım hem de yüksek modelini aldım kesici çok memnunum herkese tavsiye ederim gerçekten çok sağlam bir ürün yani yıllarca rahatça kullanabilirsin.
  #reda

  Yorumla
 • Hdhdhshdlds

  En güzeli duz model cnmm bence

  Yorumla
 • Meraklııkızçee

  Iyi gözüküyor ama denemek gerek

  Yorumla
 • naughtycaty

  Ellerinize sağlıkk çok güzel

  Yorumla
 • Busraaa95

  Dyson süper ama keşke daha uygun fiyatlı olsan

  Yorumla
 • Daha Fazla (457)
YÜKLENİYOR...