SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç Modeli

Dyson

Yaz çok güzel ama keşke saçlarımız da bizimle aynı fikirde olsa. 🙄

Deniz, havuz, güneş derken saçlar yıprandıkça yıpranıyor. Bize de, “Yazın saçlarımı nasıl korurum?”, “Yazın saç bakımı nasıl olmalı?” diye düşünüp durmak kalıyor!

Kusursuz yaz saçları için saç sağlığını korumanın yolları ve kolayca uygulayabileceğin 2 pratik saç modeli bu içerikte; görüşünü paylaş!

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’ın arasına katıl!

1. Yaz zaten çok yıpratıcı, şekillendirirken de saçların zarar görmesin! Saçlarını aşırı ısı hasarına karşı koruyan Dyson saç bakım ürünleri’ne güvenmelisin!

Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç Modeli

Saç hasarı, en basit şekliyle, saçımızın kalbi korteks bölgesinin kalkanı olan kütikül tabakasının zarar görmesi anlamına gelir. Aşırı ısı, bu tabakanın hasarına neden olur. Bunun sonucunda saç dökülmeye başlar, elektriklenir ve cansız görünür. Neyse ki, bu durumun önüne geçmek ve her zamankinden çok daha göz alıcı bir saç stiline kavuşmak Dyson saç bakım ürünleri ile mümkün!

Ece Tuncel ve Dyson Saç Stilisti İbrahim Zengin, Vogue Beauty Days için bir araya geldi ve yaz için çabasız şıklığın ipucu olan bakımlı saçlar için Dyson saç bakım ürünleriyle iki pratik model denedi; hemen videoyu izle kusursuz yaz saçları için ilham al!

2. Güneş ışınları saçlarının zarar görmesine ve renginin solmasına sebep olur! Dışarı çıkmadan önce kalın bandanalara ya da büyük hasır şapkalara koşmalısın.

Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç Modeli

Kuşkusuz, saçları güneşten korumanın en etkili yolu şapka ya da bandana kullanmak. Özellikle, plajda şapkasız/bandanasız durmamalısın.

3. Sıcak su yazın yıpratıcı etkilerinden etkilenen saçlarını daha çok yorar! İhtiyacına uygun bir şampuan kullanarak saçlarını ılık suyla yıkamalısın.

Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç Modeli

Klorun ve deniz suyunun saçında bıraktığı etkileri ortadan kaldırmak için saç tipine göre bir şampuan ve ılık su yeter. Eğer saçların boyalı veya röfleliyse, renk koruyucu şampuan seçmelisin. Unutma; boyalı saçlar için üretilmiş olan saç ürünleri saç rengini daha uzun süre korumaya yardımcı olur ve böylece saçlar ilk günkü canlı ve parlak görüntüsünü uzun süre kaybetmez.

4. Yaz aylarında saçlarının daha fazla bakıma ihtiyacı var! Mutlaka, saç tipine uygun bir saç serumu ve maskesi kullanmalısın.

Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç Modeli

Saç maskesi her ne kadar günlük yaşamda unutulan bir ürün olsa da, saç sağlığı konusunda büyük bir yardımcı. Saçları yıkayıp duruladıktan sonra, (tarama işlemine geçmeden önce) saç serumu kullanmak da son derece önemli. Hep aklında olsun: Sana uygun saç bakım ürünleri saçlarının daha güçlü olmasına ve renginin korunmasına yardımcı olur.

Yazın nabzını tutacak birçok modeli saç sağlığına zarar vermeden yapmak için Dyson saç bakım ürünleri’ne ihtiyacın var; hemen keşfet!

Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç Modeli

Saç sağlığı konusunda uzman Dyson mühendisleri tarafından geliştirilen Dyson saç bakım ürünleri “Akıllı Isı Kontrolü” teknolojisiyle şekillendirme sırasında saçı aşırı ısı hasarına karşı korur.

Yaz boyunca yanında olacak Dyson saç bakım ürünleri:

🌸Şekillendirirken aşırı ısı yerine Coanda adı verilen hava akımını kullanan Dyson Airwrap™ saç şekillendirici,
🌸Dyson'ın patentli Air Multiplier teknolojisi ile ısıya olan bağımlılığı azaltıp hızlı kurutma ve şekillendirme yeteneği sunan Dyson Supersonic ™ saç kurutma makinesi,
🌸Esnek bakır plakalarıyla daha fazla kontrol sağlayıp ısı gerekliliğini azaltan Dyson Corrale™ saç düzleştirici

Dyson saç bakım ürünleri hakkında daha fazlasını öğren!

Dyson saç bakım ürünleri hakkında sen neler düşünüyorsun?

Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç Modeli
270
401
Görüşünü yaz
270Kız Görüşü
401Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • PiLLy_BheBek
  Yazın saçı nemlendirmek çok önemli. Güneş , deniz , sahil... Oldukça yıpratıcı etmenler.
  Bir de bunların üzerine saçı şekillendirmek adına bilinçsiz alınan ürünler tuzu biberi oluyor.
  Ben Dyson corrale ile bu dertten kurtuldum.Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç ModeliManganez bakır alışımı plakları sayesinde saç telinin etrafında esneyerek nazikçe saç tellerini bir araya getiriyor.
  Azaltılmış ısı kullanımı ve esneme kontrolü ile çok kolay şekil veriyor. Ayrıca azaltılmış ısı kullanımı sayesinde elektriklenme gibi bir sorunla karşı karşıya kalmıyorum. Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç ModeliLED ekranı sayesinde şarj seviyesini , sıcaklık kullanımını görebiliyorum. Hasas ısı ayarı sayesinde saç tipine uygun seçeneği kullanabiliyoruz.Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç ModeliYarım saat kablosuz kullanılabilme özelliği sayesinde tatilde bile çantamda gezdirdiğim en büyük yardımcım. Kablosuz kullanılabilme dayanıklılığı ve 70dk da şarj olabilmesi de büyük avantaj sağlıyor.
  Deniz sonrası müzikli bı mekanda eğlenirken güzel görünmemi sağlamak için sadece 2 dk ya ihtiyacım var. https://www.youtube.com/embed/Ipfq5GxCU0g#Dyson 'un pratik ve ergonomik ürünleri hayatıma kolaylık kazandırıyor. @Dyson 'nun elektrikli süpürgelerinden ve saç şekillendirme ürünlerinden asla vazgeçmem.
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • kalpsiz-melek
  Selam,
  Yazın özellikle saçları korumak bir tık daha zor olabiliyor. Bu yüzden de birçok bakım ürününe veyahut şekillendirici yöntemlere dikkat etmek gerekiyor. Dyson saç şekillendirici saçı şekillendirirken aynı zamanda koruyabilen bir saç şekillendirici, bu yüzden bu özelliğine hayranım.

  Dyson Airwrap saç şekillendirici hakkında kısa tanıtıcı bir yazı bırakmak istiyorum:

  Dyson'un pürüzsüzleştirici fırçasıyla düz ve pürüzsüz saçlara kavuşun!

  Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç ModeliDyson'un pürüzsüzleştirci fırçası sayesinde mükemmel düzlükteki saçlara, fırçaların özel tasarımlı Coanda etkisi sayesinde kavuşabilirsiniz. Saçlarınız bu zararsız şekillendirmenin verdiği rahatlıkla kalırken, size de gün boyu saçlarınızla muhteşem görünmenin keyfini çıkarmak kalır.

  Farklı saç başlıkları ile farkınızı konuşturun!

  Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç ModeliSaçlarımızı yalnızca tek modelle sınırlandırmak elbette doğamızda yok. Farklı saç stilleri denemek istemek en doğal hakkımız. İşte sırf bu yüzden Dyson, farklı saç başlıklarına sahip ve istediğiniz zaman başlıkları değiştirebiliyorsunuz. İster düz, ister kıvırcık, isterseniz de dalgalı, tamamen tercih sizin.

  Saç aparatlarınızı ve saç şekillendiricinizi saklamanız için özel tasarımlı saklama kutusuyla tanışın!

  Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç ModeliSaç şekillendiricinizi iyi korumanız gerekiyor çünkü çok hassas olan saçlarınızda tekrar tekrar kullanacaksınız. Sıradan saç şekillendiricilerin çoğu zaman saklama kutusu bile olmayabiliyor. Dyson yine saçlarımızı düşünmüş ve onlar için bir de özel saklama kutusu tasarlamış. Bu kutu deri ve yumuşak kumaşla kaplandığından saç şekillendiriciniz uzun yıllar korunabilir.Sizleri Dyson Airwrap hakkında bilgilendirmek istedim. Çünkü saça az zarar veren bir saç şekillendirici daha görmedim. Eminim ki sizler de bunları okuduktan sonra tercihiniz Dyson'dan yana olacaktır. Şimdilik görüşmek üzere, hoşça kalın.😘
  Sevdim 3 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
 • serimiyy
  Öncelikle saçlarımın sağlığını korumak için hindistan cevizi yağı ve badem yağı kullanıyorum duşa girmeden önce. Sizin de yazdığınız gibi sıcak su saçları çok fazla yoruyor bunun için ılık ya da soğuk suyla yıkıyorum. Ama gel gör ki kolay şekil almayan ve, hemen şekli bozulan ince saç yapısına sahibim.

  Dyson Ürünlerine o kadar güveniyorum ki. Hem saçların kolay, kolay bozulmamasını, hemde saçları yakmaması, fazla ısıya maruz bırakmaması beni kendine aşık etti. Saçlarımı Dyson sayesin de. Hem daha güzel, hem de daha sağlıklı şekillendiriyorum💙Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç Modeli
  Sevdim 2 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • BeyazAtlıBirPrens
  Kusursuz Yaz Saçları İçin Saç Sağlığını Korumanın Yolları ve 2 Pratik Saç ModeliDyson’un saç bakım ürünleri gerçekten çok kaliteli. Yazın veya kışın istediğimiz şekilde saçlarımıza şekil verebiliyoruz hem de saç dışında başka ürünleri de oldukça işe yarar cinsten.
  Sevdim 2 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

267400
 • SσɳKαɱҽʅყα
  Çok güzel gerçekten fiyatını her türlü hakeden bir marka
  Sevdim 1 Kişi
  • Az once girdim baktimda fiyatlara senin dedigin gibi o markaya gore fiyatlar normal fakat bn sevgilime alacaktim bir takim 10000 tlye patliyir hepsi bu konuda ne yapmami onerirsin bana

  • Timbaland

   bu markanın kardeşimde süpürge makinesi var. Halını neredeyse tamamı ile içine çekecek. Harika kalitede. Buda kesin kalitelidir.

  • kirazzz

   @Muraterbakan O kadar kaliteli bir marka ki her ürünüyle tüm karşılığını sağladığına emin olabilirsin. Ben de kullanıyorum bu ürünü, sevgilinin de bayılacağına eminim

 • matemist
  Kusursuz ve pürüzsüz saçlar hepimizin hayali. Şu sıcak havalarda sıcak suların ve sıcak havanın etkisinden kaçınmalıyız. Bunun için de bakımlarımızı göz ardı etmemeliyiz. Saç şekillendiricilerinden de uzak kalmalıyız. Saçlarımız daha fazla hasar görür. Ama Dyson ile saçlarımızı hasarlardan koruyarak güzel bir görünüm sağlayabiliriz. Bize sunduğu hava akımı ile saçlarımızı sıcak havanın etkisinden koruyor.
  Sevdim 1 Kişi
 • яüүαмsı
  Kusursuz saçlar için sağlıklı saçlar şart bana göre 💃. Saçlarıma iyi bakarım. Bakmak yetmez sadece şekil vermek de önemli Dyson sayesinde de şeklini verip kusursuz bir görünüme sahip oluyorum canım isterse tâbi
  SevdimKatılmıyorum 3 Kişi
  • kirazzz

   Dyson sayesinde her şey mümkün

 • Serenia
  Kesinlikle katılıyorum. Dyson varsa saçlarınızı kolay ve rahat bir şekilde koruyabiliyoruz.!
  SevdimKatılmıyorum 4 Kişi
 • MORPHİA
  Merhaba.
  Bende Dyson kullanıyorum. Acayip memnunum ve herkese gözüm kapalı önerebileceğim hem pratik olan hemde acayip kullanışlı bir ürün. Saçlara kesinlikle zarar vermiyor ve istenilen sonuca en kısa sürede ulaşmayı amaçlıyor. Ve bunun yanı sıra evde saçlarıma uyguladığım doğal ve pratik yöntemler dahil. Zeytin yağı maskesi uygulayarak saçlarımın hızlıca uzamasına yardımcı oluyorum. Güneşin zararlı ışınlarına karşı saçlarımı bu sayede koruyorum.❤️
  Sevdim 2 Kişi
 • BenBal
  elinize sağlık, güzel öneriler..
  Sevdim 3 Kişi
 • persordinary
  Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • AylakMomo
  Çok güzel öneriler gerçekten. Yaz aylarında saçlarla uğraşmak çok zor. Bu yüzden Dyson gibi işi hemen halleden marka ürünlerine aşığım. <3
  Sevdim 3 Kişi
  • kirazzz

   Dyson'a hepimiz aşığız

 • Gzlkllncııı
  Nemlendiricilerle ve keratin bakımıyla çok güzel saçlara sahip olabilir ve kullanabiliriz
 • Hakarass
  Dyson süperr saça daha az hasar veriyor kesinlikle ve şekil vermek çok daha kolay ve eğlenceli oluyor🤞
  Sevdim 1 Kişi
  • Dyson

   Paylaşımın ve yorumun bizim için çok değerli @Hakarass çok teşekkür ederiz. :)

 • SelinISu
  bizim bir tarla var orayı satarsak bene dyson alıcam inş
 • Gizli Üye
  Bu faydalı bilgiler için teşekkürler
  Sevdim 1 Kişi
 • tükenmiskelebek
  güzel bir saç serumu önerebilir misiniz? e vitamini içerikli özellikle.
 • asena663
  Cok güzel gercekten beğendim👍
 • efsun52985298
  Elinize saglik cok guzel bir önerii...
 • Olmasns
  Benim çok memnum olduğum herkese tavsiye ettiğim bir ürünnn
 • lottiex6
  çok iyi bilgilendirici 👍🏻👍🏻
 • Red_Lady
  Şekillendirmekle uğraşmıyorum tarayıp çıkıyorum ama bir gün alıp deneyeceğim.
 • kumralvekivircik
  Gerçek bı kalite... Biz kadınların kurtarıcı resmen kolay kullanımıyla ve özellikleriyle farkı ortada...
 • mayidls
  Dyson daha denemedim inşallah denrim cok güzel yapıyordur kesinlikle
 • bennida
  Dyson tavsiye ederim güzel bir marka
 • pinarrsarii
  Hem saçlarını şekillendirmeyi çok sevip hemde kırılmasından korkan ve bunu istemeyen ama önüne de geçemeyen tek ben olamam değil mi? 😅
 • avrerva
  dyson güzelsin ama pahalısın
 • Hureduho
  Bakım şart tabiki yapıyoruz
 • Sohude
  Saçlar kısa olunca ihtiyac olmuyor
 • byzkrl
  çok fazla ihtiyacım olan bilgi
 • aslanburcu42
  kaliteli bir marka, faydalı bir bilgi olmuş
 • Nurdnky
  Saçlarım çok kısa uzarsa eğer ben de almak istiyorum :)
 • Gizli Üye
  Teşekkürler, denemeye değer gözüküyor
 • Vaynahtdu
  Uzun saçlar için ideal bir ürün
 • Yaziklayn
  Ürün güzel fakat yazın sıcakta ugraşmak zor topla çok yapıyoruz
 • BimboCansu
  Bu markanın ürünleri gerçekten düşünülmüş ve güzel ürünler.
 • zarifbirokur
  Faydalı ve güzel bir anlatım olmuş teşekkürler
 • anoynmmmm
  Bol bol Kes ki saglikli uzasin
 • benatiye
  tavsiye ederim guzel marka
 • Manyak-kiz
  Dyson saclarimizi yipratmiyor
 • Gizli Üye
  denicem en kısa zamanda teşekkürler
 • İsimsizbirdişi
  Bu marka tam manası ile fiyat performans ürünü
 • Gizli Üye
  dyson süpürgeler çok kaliteli ama bir o kadar da pahalı
 • Benkotuyumseniyimi
  Evet teşekkür ederiz güzel bir paylaşım olmuş
 • sonsigaramsın06
  benim saçlarım dökülmesin yeter saçlarım çıkmamaya başladı zTen
 • Senkonuşmasoner1
  Çok güzel kesinlikle katılıyorum
 • Yarentrkğl
  Dyson sayesinde saçlarım yıpranmadan şekil alıyor teşekkürler dyson
  • kirazzz

   Hepimizden Dyson'a kocaman teşekkürler

 • halimedogan
  saçta dyson, boksta tyson :)
  • kirazzz

   hahahahha komikmiş ama doğru

 • Grumpy_Catty
  Saçımı şekillendirmiyorum. Saçlarım ısıl işlemlere dayanıklı değil.
  • kirazzz

   Dyson sayesinde saçlarını ısıya maruz bırakmadan şekillendirebilirsin

 • Mavikelebekk11
  Bakım yağları kullanıyorum
 • Didi0
  Beğendiğim ürünleri var fazlasıyla
 • Gizli Üye
  Ben saçlarım için tuzsuz deterjanları, bakım yağlarını ve çok sıcağa maruz kalmamayı deniyorum. Özellikle saç şekillendirirken kuaförde falan çok yakıyorlar saçlarımı.

  Ben de kuaföre para verip saçlarımı yaktırmaktansa Dyson aldım, ömür boyu saçlarımı korumaya yatırım yaptım. Çünkü Dyson kalitesi zaten ömürlük teknoloji sunuyor biliyorsunuz, şimdilik çok çok çok aşırı memnunum.
  Saç şekillendirme aksesuarları çok kullanışlı, şekilden şekile girmiyorsun yani saç yaparken.

  Tavsiye ederim.
 • Esrakedi10
  Yazın saçlar çok kötü oluyo. Benim saçlarım kısa bana bunlar uymuyo
 • Selenmelen97
  Bu sicakta fön ya da masa yapilmiyor sacim dalgali jole suruyorum sekilleiyor
 • Soruyokiz92
  Sektöre sonradan dahil olmasına rağmen rakiplerini arada bırakmayı çok iyi başardı. Sonuna kadar değerini hak ediyor. Saçlar bir kadının özgüvenini yerine getiren en önemli etken bence
 • hiconmln
  Doğal saç kitinin yağının saçı beslediğini düşünüyorum. Saçın kirlenmeye de ihtiyacı var.
 • Gizli Üye
  Saçlar gerçekten de çok önemli
 • kadinturk
  Çok güzel gerçekten fiyatını her türlü hakeden bir marka
 • Mutlulukcok
  Sac serumu kullaniyorum yumusak yapiyor
 • Melek_Cennet
  Çok Güzelmiş 😳🤩 Deneyebilirim
 • Gizliyimm3500

  Dyson Airwrap'ı henüz denemediyseniz eğer, çok şey kaçırıyorsunuz. Çünkü Dyson'ın özellikleri say say bitmez. Bu eşsiz güzelliklerinden sizlerede. Mutlaka tavsiye ediyorum.
 • Hahahahaha9
  Dyson ürünleri genel olarak başarılı hiçbirinde bir sorun yaşamadım herkese tavsiye ederim
  • Dyson

   Paylaşımın ve yorumun bizim için çok değerli @Hahahahaha9 Çok teşekkür ederiz. :)

  • kirazzz

   Ben de öylee

 • Zavallımedusa
  Tavsiyeler için teşekkürleeerrr
  Sevdim 1 Kişi
 • Ayşenur9003
  Dyson ürünleri güvenilir ürünler ve çok iyi sonuç veriyor.
 • Daha Fazla (607)
YÜKLENİYOR...