SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

Dyson

Yaz resmen geldiğine göre, şimdi saç stilinle parlamanın tam zamanı! 💥

Birbirinden havalı yaz saç modellerini hiç yardım almadan yapabilmek istiyorsan müjdemiz var! En zorlu saçlarda bile istediğin sonucu almanı sağlayacak, Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* saç düzleştiriciyi bu içeriğe sakladık. 😍

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

Her yere yanında götürebileceğin kablosuz saç düzleştirici ile yapabileceğin en havalı saç modellerini öğren; görüşünü paylaşmayı unutma.

Yorumlarınla ve like’larınla saç şekillendirmenin kolay yolunu bulmuş KScanlar’ın yanında ol.

1. “Hep dondurma yemeye gidiyormuşum gibi doğal görünmek istiyorum.” diyorsan sadeliğin güzelliğini kanıtlayan doğal dalgalı saç modelini seçmelisin.

Kuaförden çıkmış gibi görünen saç modellerini evde kendi başına yapabilmek için en iyi saç şekillendirme ürününe ihtiyacın var! Hemen, Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile tanışmalısın.

Doğal dalgalı saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır ve Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Tutamın yarısına kadar aşağı kaydırıp 360° kıvır. Bu işlemi bütün saçında yavaş ve dengeli geçişlerle tekrarla. Ön bölümleri içeri çekip yavaşça 180° kıvır. Bukleleri yumuşatmak için fırçala. Daha uzun süre dayanması için sprey sık. Yazın en doğal saç modeline kavuştun bile!

2. Plajlarda efsanevi deniz kızı kadar çekici görünme fikri bile kalp atışlarını hızlandırıyorsa saçlarında su dalgası yaratmalısın.

Aklın deniz, kum ve güneşteyken düzleştiricinin ısı ayarını kontrol etmekle uğraşmana gerek yok! Saçlarını, akıllı ısı teknolojisi sayesinde plakalardaki dereceyi saniyede 100 kez ölçen ve böylece hedef ısıyı asla geçmeyen saç düzleştiriciye emanet etmelisin. Üstelik, kablosuz kullanılabildiği için plajda bile saçlarını şekillendirebilirsin.

Su dalgası saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tara ve bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. İşlemi buklelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Uçları düzleştirerek su dalgası görünümü ver. Parmaklarınla aç. Hacim verici bir spreyle bitir. Şimdi, plaj stilinle gören herkesi kendine hayran bırakmanın tam sırası!

3. Sıcak yaz gecelerine iddialı bir görünümle damga vurmaya kararlıysan gerçek bukleli saç modeline bir şans vermelisin.

Saçlarını şekillendirdikten sonra “Acaba düzleştiricimi kapamış mıydım?” diye düşünmeden mükemmel bir yaz gecesi geçirmek için tercihini 10 dakikalık hareketsizlikten sonra otomatik olarak kapanan son teknoloji saç düzleştiriciden yana kullanmalısın.

Gerçek bukleli saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Bukelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Hafifçe karıştır. Buklelerini belirginleştirmek için bukle kremi kullan. Zafer senin: Kavuştuğun gerçek bukleli saçlarınla bu yaza imzanı atabilirsin.

4. Yaz aşkının gönlünde daha ilk buluşmada taht kurmak istiyorsan stilini güneş gibi parlatacak belirgin su dalgası saç modelini denemelisin.

Hep mükemmel görünen saçlara kavuşmanı sağlayan, kadife seyahat çantası ve uçak moduna sahip Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici’yi yaz boyu gittiğin her yere yanında götürebilmenin mutluluğunu yaşamalısın.

Belirgin su dalgası saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Bukelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Hafifçe karıştır. Buklelerini belirginleştirmek için bukle kremi kullan. Artık, belirgin su dalgası saç modelin ile yaz aşkının kalbini çalmaya hazırsın!

5. Yazın olmazsa olmazı arkadaş buluşmalarında çekilen her selfie’de kusursuzluğun ön plana çıksın istiyorsan düz ve keskin saç modeline koşmalısın.

“Yaz zaten saçlarım yıpratıyor, saç şekillendirirken de yıpranmasın.” diyorsan, manganez bakır alaşımı plakaları ile saçın çevresinde esneyerek saç tellerini nazikçe bir araya getiren ve bu sayede azaltılmış ısı kullanımıyla geliştirilmiş bir şekillendirme elde etmeyi sağlayan Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile tanışmalısın!

Düz ve keskin saç modeli nasıl yapılır?

Geniş dişli tarakla saçlarını düzleştir. Saçını bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni saç diplerine yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Saçının her tutamında bunu tekrarla. Alnına yakın saçlar için sıcaklığı düşür. Tercih ettiğin şekillendirme ürünüyle bitir. Müthiş, kavuştuğun düz ve keskin saçlarınla yazın en güzel selfie’leri senin olacak!

6. Uzun yaz günlerinde uğraşsız ama göz alıcı görünmenin bir yolunu arıyorsan C bukleli saç modelini tercih etmelisin.

30 dakikaya varan kablosuz kullanım imkanı sunan Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile bu sezon saçlarını her an, her yerde şekillendirebilmenin keyfini sürmelisin.

C bukleli saç modeli nasıl yapılır?

Saç diplerini spreyle ıslat. Hacim kazandırmak için kuruturken diplerini kaldır. Tamamen kuruduğunda saçını tara ve bölümlere ayır. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Boyun hizasından başla ve Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni saç boyunca kaydır. Uçlarda içeriye doğru 45° kıvır. Bütün saçında yavaş ve dengeli geçişlerle bunu tekrarla. Perçemlerin varsa uçlarından ve yüzünden ters yöne doğru düzleştir. Tebrikler, doğal ama ilgi uyandırıcı saç modelinle yazı kucaklayabilirsin.

Yaz günlerinde saç stilin fark yaratsın istiyorsan Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici’yi hemen incele! 💗

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

En zor saçlarda bile Dyson Corrale™ saç düzleştiriciyle istediğin sonucu alman artık mümkün! Pürüzsüz, parlak bir görünüm yaratmak ve gelişmiş bir şekillendirme sunmak için geliştirilmiş Dyson Corrale™ saç düzleştirici, saçları bir araya getirerek şekillendiren esnek bakır plakaları ile aynı kısmın üzerinden tekrar tekrar geçmene gerek kalmadan tek seferde saçını düzleştirmene imkan sunar. Daha detaylı bilgi al!

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

Dyson Corrale™ saç düzleştirici; azaltılmış ısı ayarı için esnek plakları, akıllı ısı kontrolü, 3 hassas ısı ayarı, OLED ekranı, kablolu ve kablosuz kullanım imkanı sunması, otomatik kapama özelliği ve güvenlik kilidine sahip olması ile bu sezonun en çarpıcı saç stillerini yaratman için hazır!

Dyson Corrale™ saç düzleştirici hakkındaki görüşünü bekliyoruz.

*Dyson Corrale™ saç düzleştirici Elle International Beauty Awards 2021’de 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazandı.

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!
280
313
Görüşünü yaz
280Kız Görüşü
313Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Gizli Üye
  • Beni bilen bilir her zaman kaliteli ürün kullanırım. Kaliteden hiç şaşmam. Kendi kendime her zaman farklı farklı saç modelleri denerim. Kapalı olmam farklı saç modelleri denemeyeceğim anlamına gelmez.😁Sürekli saçlarımı şekillendiririm. Bukle, su dalgası ya da saçlarımı dümdüz yaparim. Benim saçlarda yenilik arayışıma dyson herzaman yetişiyor. Çok severek kullanıyorum ve yanımda çantamda rahatça taşıyabiliyorum.
  Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!
  • azaltılmış ısı ayarı için esnek plakları, akıllı ısı kontrolü, 3 hassas ısı ayarı, otomatik kapama özelliği ve güvenlik kilidine sahip olması benim gözümde kalpler çıkartıyor💞
  • Bir kadının heryerde çekici görünmesi gerekir. Hayatta herzaman, farklılıklara yer vermek lazım değil mi?💙😁
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • bendeakrebim
  Dyson beni her seferinde şaşırtmayı başarıyorsun. Resmen insanın şu olsa daha iyi olurdu dediği şeyi yapıp önümüze getiriyorsun. Ürün geliştirici ekibe bu duyarlılık için tebrikler diyorum.
  • Kablo derdi her şekilde kullanım alanını kısıtlıyor. Rahat hareket edemiyorsun.
  • Özgürce saç şekillendirmeyi etkiliyor.
  • Bazen kablo azizliği ile kolumu çok yakmışlığım vardır. El kabloya takılınca...
  • Her gittiğin yere götürmek istesen de her yerde priz olmuyor.
  Böylesi kötü şeyleri bertaraf etmişsin. Teşekkürler. Ne diyelim Allah hepimize en kısa zamanda bir dyson almayı nasip etsin. Bence her kızın bir Dyson'ı olmalı..
  Görüş hala geçerli mi?
  • Dyson

   Güzel yorumun bizim için çok değerli @bendeakrebim çok teşekkür ederiz! :)

 • PiLLy_BheBek
  Dyson' un her ürününe bayılıyorum. Özellikle elektrikli süpürge ve saç şekillendirici ürünlerini alıp deneme fırsatım oldu.Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!Gerçekten işinin uzmanı #Dyson ❤️
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • nordun_gadasi
  Kullanım açısından oldukça kolaylık sağlar. İnsanın eline oldukça pratik şekilde uyum sağlar. Saçlarına dalgalı ve düz saç modellerini kolaylıkla verirsin. Hemen her saç tipine uygundur gadası. Saçlarına zarar vermeden şekil vermenin güzelliğini yaşarsın. Farklı farklı saç modelleri denemek için oldukça elverişlidir. Kablo derdi olmadığı için evin hemen her yerinde rahatlıkla tercih edebilirsin. Akıllı ısı kontrolü sayesinde saçların için en iyi performansı almış olursun. Saçları rahat ederken, sana da bu rahatlığın keyfini çıkarmak kalır.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

277312
 • Edameda06
  Ben de istiyorum artık ondan 😠😔
 • BuzHanım
  Dyson Supersonic ve Dyson Airwrap var bende. İkisi de birbirinden harika ürünler😍 Dyson yine kalitesini göstermiş. Kablosuz her şeye bayılıyorum, kablosuz düzleştirici de aşırı kullanışlı duruyor. Saçlarıma şekil vermeye bayılıyorum o yüzden en kısa zamanda Dyson Corrale'i de koleksiyonuma ekleyeceğim🧡
 • mekansahibişahmaran
  Bu habere çok sevindim keşke romantik ve cömert bir sevgilim olsa da bana bunu hediye etse ahahah
  • Hediye edebilirim ben şuana kadar hiç sevgilim olmadı elime kız eli değmemiş ama olsa hediye ederim olsun yeterki ihtiyacım var

  • @Emrecan3334 bu 4 bin lira yanlız

  • 10 bin lira olsun isterse

  • Hepsini Göster
 • birsuskuncicek
  Dyson cok iyi hem pratik hem de ısı ayarı süper
 • benkendall
  Elle ödülü ilgimi çekti, waow dedim.

  Ama baktığımda zaten imkânsız değildi bu başarı sizin için, teşekkür ederiz bize marifetlerinizi gösterdiğiniz için. Dyson Coralle boyutu ve genişliği açısından beğendiğim ve pratik bulduğum bir düzleştirici.💕
  • Dyson

   Yorumun bizim için çok değerli @benkendall Çok teşekkür ederiz. :)

 • matemist
  Dyson, harika ve kullanımı rahat bir ürünsün. Seninle kavuşma dileğiyle♥️
 • OjeliKadın
  Kalitesi tartışılmaz! Şimdi de kablosuz özelliği ile herkesin aklını ve gönlünü çeldiğine eminim. Büyük kolaylık 🌺
 • SσɳKαɱҽʅყα
  Bilgilendirici bir bence olmuş 🙃 çok güzelsin dyson ama birazcık pahalısın 😕😅
 • donducakss
  Fiyatın hakkını sonuna kadar veriyo
 • Gizli Üye
  Ben bunun çok da gerekli olmadığını düşünüyorum evde yapıp çıkabilirsin. Otobüste saç mı yapacaksın sjdjdj fakirlik işte
 • ece__234
  Güzel paylaşım olmuş teşekkürler
 • selverbakir10
  Çok hoşşşş ama çok pahalıııı
 • serpilll09
  Çok güzel çok beğendim teşekkürler
 • sliderbaby
  dyson efasanesin sen ya harika gercekten
 • merhaba_dünyaa
  Çok iyi beğendim deniyicem
 • Disconnected
  Çok güzelmiş. Dyson’dan kuzenim çok memnum. Ben de alabilirim.
 • rygvgjjijvbkkogb
  Yanımda taşıyabilecegim çok markalı tek düzleştirici dyson
 • meyvelisedaaaaa
  çok iyi kullanışlı bi ürün👍🏻
 • sezzy
  pratik bir ürün zor zamanların kurtarıcı meleği
 • someoneha
  Evet kesinlikle bana da lazım
 • berkanterol
  Eskiden saçları düzleştirmek için ütü kullanılırmış. Evet yanlış duymadınız bildiğiniz ütü :) Bizler çok şanslıyız. Hepsi çok güzel.
 • FilBöcegi00
  Dyspn cok iyi hem isi hem ayari baya memnunum 😍
 • Gizli Üye
  Keşke biraz uygun fiyatli olsan da benim olsannn. Mukemmel bir duzlestirici
 • Gizli Üye
  Çok iyi de biraz pahalı ;)
 • pelinyavuz
  En kısa sürede almak istediğim ürünlerden❤️
 • ayşee1453
  Doğal daha iyi ya böyle seviyorum ben 😂
 • sinyoraaaa

  Dyson beni her seferinde çöl güzel Cide’n


  • Kablo derdi her şekilde kullanım alanını kısıtlıyor. Rahat hareket edemiyorsun.
  • Özgürce saç şekillendirmeyi etkiliyor.
  • Bazen kablo azizliği ile kolumu çok yakmışlığım vardır. El kabloya takılınca...
  • Her gittiğin yere götürmek istesen de her yerde priz olmuyor.
 • birgüzelkızçe
  Dyson benim favorim olurlar🥺
 • Bienvenidos
  Dyson alacaktım son anda vazgeçtim ya. Bir tanıdığım çok memnun ama bana fiyatı fazla geldi biraz.
 • miyuw1kız
  Hediye etse birisi keşke 😊
 • Azrauww
  Allahım keşke benim olsa keşke keşke :(
 • Süslü_Kedi
  Söz konusu saçlar olunca da-ya-na-mı-yor-um! Saçımı şekillendirirken mecburi priz başında bekliyordum, ne kadar da zahmetli bir durum... Şimdi bu şahane ürünle buna bir son verebilirim.

  İyi ki varsın Dyson🎶😻
 • hhdheuejjsjj
  Dyson lari çok beğeniyorum. Ara biriktirmeye başladım. İnşallah yakında alacağım. Çok güzel ve doğal yapıyor saçları. Aynı zamanda hiç bir hasar bırakmadan.
 • monicavsx
  Çok yönlü bi cihaz çok güzel ve kaliteli harika bi ürün gerçekten ❤
 • Suinciside
  Teşekkürler dysonn saç biçimi onemli
 • Gizli Üye
  Kablosuz herşeyin aşığıyız 😻
 • karapapak_türkü20
  Saç düzleştirici artık kullanmıyorum çünkü saçlarımı yakıyor. Saçlarım dalgalı. Bence dalgalı daha iyi duruyor bana
 • Vveronika
  Bu rusyada çok lazım olur🇷🇺✊🏻
 • seymadakim
  Ah dyson üzümlü kekim ben seni alamam ama 😄
 • nurrsahinn1
  kaliteli olduğuna eminim bunun da çünkü diğer tüm ürünleri çok iyi..
 • uzuluyorum2736
  Cok iyi kesin alcam bugunleridemi gorcektim
 • anonyme1237
  Dagnik topuz cok iyi ya da saclari salirken
 • zümrüdükana
  İyi bence böylece merhaba
 • sudeisteaw0
  Çok yararlı ve çok güzel 👍
 • purpleb
  dyson harika şu an kullandığım da dysonın bir modeli
 • Lamia22
  Kim istemez ki olsa keskeee çok güzel
 • cadıı19
  cidden çok çok güzel keşke benimde olsa
 • maaria
  İnşallah bi gün alırım bu kablosuzuu
 • bahardan
  Kablosuz olması süper. Özellikle dalga yaparken kablolar büyük sorun.
 • mentioning
  İhtiyacım yok ama kullanışlı ve iyi görünüyor
 • Sıla_vzn
  Gerçekten çok severek kullanmıştım zamanında
 • Elifpolattt
  Kesinlikle ihtiyacım olan şeyy
 • Gizli Üye
  harika bilgiler çok faydalı oldu
 • laviniaa_00
  Harika ürün ve kullanımı da bı o kadar güzel. bir gün kavuşmak dileğiyle.🙏
 • gizliiiiyiiiimmmmm
  en yakın zamanda almayı düşünüyorum çevremde de sosyal medyada da bir çok kez ürünü kullanıp memnun kalanlarla karşılaştım
 • Yokkkartıkkkkk
  Evde de cok rahat olur ya prizin yannda saçma sapan oturup sacımı düzlestirmeye calışıyom alır televizyon karşısında yaparm
 • AcidQueen_
  Mutlaka deneyecem bu taktiği
 • Kıvanchım
  Kablosuz düzleştiricinin de konforu bambaşka olur🤩
 • Pogacha
  Nişanlım bana hediye olarak aldı Dyson Corrale'i, bayılarak kullanıyorum. Muhteşem bir düzleştirici😍
 • Super-Girl
  Dyson kalitesi de bir başka ya✨
 • Daha Fazla (529)
YÜKLENİYOR...