Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

Dyson

Yaz resmen geldiğine göre, şimdi saç stilinle parlamanın tam zamanı! 💥

Birbirinden havalı yaz saç modellerini hiç yardım almadan yapabilmek istiyorsan müjdemiz var! En zorlu saçlarda bile istediğin sonucu almanı sağlayacak, Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* saç düzleştiriciyi bu içeriğe sakladık. 😍

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

Her yere yanında götürebileceğin kablosuz saç düzleştirici ile yapabileceğin en havalı saç modellerini öğren; görüşünü paylaşmayı unutma.

Yorumlarınla ve like’larınla saç şekillendirmenin kolay yolunu bulmuş KScanlar’ın yanında ol.

1. “Hep dondurma yemeye gidiyormuşum gibi doğal görünmek istiyorum.” diyorsan sadeliğin güzelliğini kanıtlayan doğal dalgalı saç modelini seçmelisin.

Kuaförden çıkmış gibi görünen saç modellerini evde kendi başına yapabilmek için en iyi saç şekillendirme ürününe ihtiyacın var! Hemen, Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile tanışmalısın.

Doğal dalgalı saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır ve Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Tutamın yarısına kadar aşağı kaydırıp 360° kıvır. Bu işlemi bütün saçında yavaş ve dengeli geçişlerle tekrarla. Ön bölümleri içeri çekip yavaşça 180° kıvır. Bukleleri yumuşatmak için fırçala. Daha uzun süre dayanması için sprey sık. Yazın en doğal saç modeline kavuştun bile!

2. Plajlarda efsanevi deniz kızı kadar çekici görünme fikri bile kalp atışlarını hızlandırıyorsa saçlarında su dalgası yaratmalısın.

Aklın deniz, kum ve güneşteyken düzleştiricinin ısı ayarını kontrol etmekle uğraşmana gerek yok! Saçlarını, akıllı ısı teknolojisi sayesinde plakalardaki dereceyi saniyede 100 kez ölçen ve böylece hedef ısıyı asla geçmeyen saç düzleştiriciye emanet etmelisin. Üstelik, kablosuz kullanılabildiği için plajda bile saçlarını şekillendirebilirsin.

Su dalgası saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tara ve bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. İşlemi buklelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Uçları düzleştirerek su dalgası görünümü ver. Parmaklarınla aç. Hacim verici bir spreyle bitir. Şimdi, plaj stilinle gören herkesi kendine hayran bırakmanın tam sırası!

3. Sıcak yaz gecelerine iddialı bir görünümle damga vurmaya kararlıysan gerçek bukleli saç modeline bir şans vermelisin.

Saçlarını şekillendirdikten sonra “Acaba düzleştiricimi kapamış mıydım?” diye düşünmeden mükemmel bir yaz gecesi geçirmek için tercihini 10 dakikalık hareketsizlikten sonra otomatik olarak kapanan son teknoloji saç düzleştiriciden yana kullanmalısın.

Gerçek bukleli saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Bukelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Hafifçe karıştır. Buklelerini belirginleştirmek için bukle kremi kullan. Zafer senin: Kavuştuğun gerçek bukleli saçlarınla bu yaza imzanı atabilirsin.

4. Yaz aşkının gönlünde daha ilk buluşmada taht kurmak istiyorsan stilini güneş gibi parlatacak belirgin su dalgası saç modelini denemelisin.

Hep mükemmel görünen saçlara kavuşmanı sağlayan, kadife seyahat çantası ve uçak moduna sahip Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici’yi yaz boyu gittiğin her yere yanında götürebilmenin mutluluğunu yaşamalısın.

Belirgin su dalgası saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Bukelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Hafifçe karıştır. Buklelerini belirginleştirmek için bukle kremi kullan. Artık, belirgin su dalgası saç modelin ile yaz aşkının kalbini çalmaya hazırsın!

5. Yazın olmazsa olmazı arkadaş buluşmalarında çekilen her selfie’de kusursuzluğun ön plana çıksın istiyorsan düz ve keskin saç modeline koşmalısın.

“Yaz zaten saçlarım yıpratıyor, saç şekillendirirken de yıpranmasın.” diyorsan, manganez bakır alaşımı plakaları ile saçın çevresinde esneyerek saç tellerini nazikçe bir araya getiren ve bu sayede azaltılmış ısı kullanımıyla geliştirilmiş bir şekillendirme elde etmeyi sağlayan Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile tanışmalısın!

Düz ve keskin saç modeli nasıl yapılır?

Geniş dişli tarakla saçlarını düzleştir. Saçını bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni saç diplerine yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Saçının her tutamında bunu tekrarla. Alnına yakın saçlar için sıcaklığı düşür. Tercih ettiğin şekillendirme ürünüyle bitir. Müthiş, kavuştuğun düz ve keskin saçlarınla yazın en güzel selfie’leri senin olacak!

6. Uzun yaz günlerinde uğraşsız ama göz alıcı görünmenin bir yolunu arıyorsan C bukleli saç modelini tercih etmelisin.

30 dakikaya varan kablosuz kullanım imkanı sunan Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile bu sezon saçlarını her an, her yerde şekillendirebilmenin keyfini sürmelisin.

C bukleli saç modeli nasıl yapılır?

Saç diplerini spreyle ıslat. Hacim kazandırmak için kuruturken diplerini kaldır. Tamamen kuruduğunda saçını tara ve bölümlere ayır. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Boyun hizasından başla ve Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni saç boyunca kaydır. Uçlarda içeriye doğru 45° kıvır. Bütün saçında yavaş ve dengeli geçişlerle bunu tekrarla. Perçemlerin varsa uçlarından ve yüzünden ters yöne doğru düzleştir. Tebrikler, doğal ama ilgi uyandırıcı saç modelinle yazı kucaklayabilirsin.

Yaz günlerinde saç stilin fark yaratsın istiyorsan Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici’yi hemen incele! 💗

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

En zor saçlarda bile Dyson Corrale™ saç düzleştiriciyle istediğin sonucu alman artık mümkün! Pürüzsüz, parlak bir görünüm yaratmak ve gelişmiş bir şekillendirme sunmak için geliştirilmiş Dyson Corrale™ saç düzleştirici, saçları bir araya getirerek şekillendiren esnek bakır plakaları ile aynı kısmın üzerinden tekrar tekrar geçmene gerek kalmadan tek seferde saçını düzleştirmene imkan sunar. Daha detaylı bilgi al!

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

Dyson Corrale™ saç düzleştirici; azaltılmış ısı ayarı için esnek plakları, akıllı ısı kontrolü, 3 hassas ısı ayarı, OLED ekranı, kablolu ve kablosuz kullanım imkanı sunması, otomatik kapama özelliği ve güvenlik kilidine sahip olması ile bu sezonun en çarpıcı saç stillerini yaratman için hazır!

Dyson Corrale™ saç düzleştirici hakkındaki görüşünü bekliyoruz.

*Dyson Corrale™ saç düzleştirici Elle International Beauty Awards 2021’de 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazandı.

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!
280
313
Görüşünü yaz
280Kız Görüşü
313Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Gizli Üye
  • Beni bilen bilir her zaman kaliteli ürün kullanırım. Kaliteden hiç şaşmam. Kendi kendime her zaman farklı farklı saç modelleri denerim. Kapalı olmam farklı saç modelleri denemeyeceğim anlamına gelmez.😁Sürekli saçlarımı şekillendiririm. Bukle, su dalgası ya da saçlarımı dümdüz yaparim. Benim saçlarda yenilik arayışıma dyson herzaman yetişiyor. Çok severek kullanıyorum ve yanımda çantamda rahatça taşıyabiliyorum.
  Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!
  • azaltılmış ısı ayarı için esnek plakları, akıllı ısı kontrolü, 3 hassas ısı ayarı, otomatik kapama özelliği ve güvenlik kilidine sahip olması benim gözümde kalpler çıkartıyor💞
  • Bir kadının heryerde çekici görünmesi gerekir. Hayatta herzaman, farklılıklara yer vermek lazım değil mi?💙😁
  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • bendeakrebim

  Dyson beni her seferinde şaşırtmayı başarıyorsun. Resmen insanın şu olsa daha iyi olurdu dediği şeyi yapıp önümüze getiriyorsun. Ürün geliştirici ekibe bu duyarlılık için tebrikler diyorum.

  • Kablo derdi her şekilde kullanım alanını kısıtlıyor. Rahat hareket edemiyorsun.
  • Özgürce saç şekillendirmeyi etkiliyor.
  • Bazen kablo azizliği ile kolumu çok yakmışlığım vardır. El kabloya takılınca...
  • Her gittiğin yere götürmek istesen de her yerde priz olmuyor.

  Böylesi kötü şeyleri bertaraf etmişsin. Teşekkürler. Ne diyelim Allah hepimize en kısa zamanda bir dyson almayı nasip etsin. Bence her kızın bir Dyson'ı olmalı..

  Katılmıyorum 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
  • Dyson

   Güzel yorumun bizim için çok değerli @bendeakrebim çok teşekkür ederiz! :)

 • PiLLy_BheBek

  Dyson' un her ürününe bayılıyorum. Özellikle elektrikli süpürge ve saç şekillendirici ürünlerini alıp deneme fırsatım oldu.

  Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

  Gerçekten işinin uzmanı #Dyson ❤️

  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • nordun_gadasi

  Kullanım açısından oldukça kolaylık sağlar. İnsanın eline oldukça pratik şekilde uyum sağlar. Saçlarına dalgalı ve düz saç modellerini kolaylıkla verirsin. Hemen her saç tipine uygundur gadası. Saçlarına zarar vermeden şekil vermenin güzelliğini yaşarsın. Farklı farklı saç modelleri denemek için oldukça elverişlidir. Kablo derdi olmadığı için evin hemen her yerinde rahatlıkla tercih edebilirsin. Akıllı ısı kontrolü sayesinde saçların için en iyi performansı almış olursun. Saçları rahat ederken, sana da bu rahatlığın keyfini çıkarmak kalır.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

277312
 • Edameda06

  Ben de istiyorum artık ondan 😠😔

  Yorumla
 • BuzHanım

  Dyson Supersonic ve Dyson Airwrap var bende. İkisi de birbirinden harika ürünler😍 Dyson yine kalitesini göstermiş. Kablosuz her şeye bayılıyorum, kablosuz düzleştirici de aşırı kullanışlı duruyor. Saçlarıma şekil vermeye bayılıyorum o yüzden en kısa zamanda Dyson Corrale'i de koleksiyonuma ekleyeceğim🧡

  Yorumla
 • mekansahibişahmaran

  Bu habere çok sevindim keşke romantik ve cömert bir sevgilim olsa da bana bunu hediye etse ahahah

  Yorumla
 • birsuskuncicek

  Dyson cok iyi hem pratik hem de ısı ayarı süper

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
 • Soo-jin

  Kablosuz olması iyiymiş...

  Yorumla
 • matemist

  Dyson, harika ve kullanımı rahat bir ürünsün. Seninle kavuşma dileğiyle♥️

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
 • persordinary

  Airwrap alacağım gerçekten değer mi

  Yorumla
  • BuzHanım

   Kesinlikle değer. Pişman olmayacağına garanti veririm, harika bir ürün🤩

 • donducakss

  Fiyatın hakkını sonuna kadar veriyo

  Yorumla
 • Gizli Üye

  Ben bunun çok da gerekli olmadığını düşünüyorum evde yapıp çıkabilirsin. Otobüste saç mı yapacaksın sjdjdj fakirlik işte

  Yorumla
 • ece__234

  Güzel paylaşım olmuş teşekkürler

  Yorumla
 • selverbakir10

  Çok hoşşşş ama çok pahalıııı

  Yorumla
 • serpilll09

  Çok güzel çok beğendim teşekkürler

  Yorumla
 • sliderbaby

  dyson efasanesin sen ya harika gercekten

  Yorumla
 • merhaba_dünyaa

  Çok iyi beğendim deniyicem

  Yorumla
 • Disconnected

  Çok güzelmiş. Dyson’dan kuzenim çok memnum. Ben de alabilirim.

  Yorumla
 • rygvgjjijvbkkogb

  Yanımda taşıyabilecegim çok markalı tek düzleştirici dyson

  Yorumla
 • meyvelisedaaaaa

  çok iyi kullanışlı bi ürün👍🏻

  Yorumla
 • sezzy

  pratik bir ürün zor zamanların kurtarıcı meleği

  Yorumla
 • someoneha

  Evet kesinlikle bana da lazım

  Yorumla
 • berkanterol

  Eskiden saçları düzleştirmek için ütü kullanılırmış. Evet yanlış duymadınız bildiğiniz ütü :) Bizler çok şanslıyız. Hepsi çok güzel.

  Yorumla
 • Daha Fazla (569)
YÜKLENİYOR...