SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

+5Xper
Dyson

Yaz resmen geldiğine göre, şimdi saç stilinle parlamanın tam zamanı! 💥

Birbirinden havalı yaz saç modellerini hiç yardım almadan yapabilmek istiyorsan müjdemiz var! En zorlu saçlarda bile istediğin sonucu almanı sağlayacak, Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* saç düzleştiriciyi bu içeriğe sakladık. 😍

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

Her yere yanında götürebileceğin kablosuz saç düzleştirici ile yapabileceğin en havalı saç modellerini öğren; görüşünü paylaşmayı unutma.

Yorumlarınla ve like’larınla saç şekillendirmenin kolay yolunu bulmuş KScanlar’ın yanında ol.

1. “Hep dondurma yemeye gidiyormuşum gibi doğal görünmek istiyorum.” diyorsan sadeliğin güzelliğini kanıtlayan doğal dalgalı saç modelini seçmelisin.

Kuaförden çıkmış gibi görünen saç modellerini evde kendi başına yapabilmek için en iyi saç şekillendirme ürününe ihtiyacın var! Hemen, Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile tanışmalısın.

Doğal dalgalı saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır ve Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Tutamın yarısına kadar aşağı kaydırıp 360° kıvır. Bu işlemi bütün saçında yavaş ve dengeli geçişlerle tekrarla. Ön bölümleri içeri çekip yavaşça 180° kıvır. Bukleleri yumuşatmak için fırçala. Daha uzun süre dayanması için sprey sık. Yazın en doğal saç modeline kavuştun bile!

2. Plajlarda efsanevi deniz kızı kadar çekici görünme fikri bile kalp atışlarını hızlandırıyorsa saçlarında su dalgası yaratmalısın.

Aklın deniz, kum ve güneşteyken düzleştiricinin ısı ayarını kontrol etmekle uğraşmana gerek yok! Saçlarını, akıllı ısı teknolojisi sayesinde plakalardaki dereceyi saniyede 100 kez ölçen ve böylece hedef ısıyı asla geçmeyen saç düzleştiriciye emanet etmelisin. Üstelik, kablosuz kullanılabildiği için plajda bile saçlarını şekillendirebilirsin.

Su dalgası saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tara ve bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. İşlemi buklelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Uçları düzleştirerek su dalgası görünümü ver. Parmaklarınla aç. Hacim verici bir spreyle bitir. Şimdi, plaj stilinle gören herkesi kendine hayran bırakmanın tam sırası!

3. Sıcak yaz gecelerine iddialı bir görünümle damga vurmaya kararlıysan gerçek bukleli saç modeline bir şans vermelisin.

Saçlarını şekillendirdikten sonra “Acaba düzleştiricimi kapamış mıydım?” diye düşünmeden mükemmel bir yaz gecesi geçirmek için tercihini 10 dakikalık hareketsizlikten sonra otomatik olarak kapanan son teknoloji saç düzleştiriciden yana kullanmalısın.

Gerçek bukleli saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Bukelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Hafifçe karıştır. Buklelerini belirginleştirmek için bukle kremi kullan. Zafer senin: Kavuştuğun gerçek bukleli saçlarınla bu yaza imzanı atabilirsin.

4. Yaz aşkının gönlünde daha ilk buluşmada taht kurmak istiyorsan stilini güneş gibi parlatacak belirgin su dalgası saç modelini denemelisin.

Hep mükemmel görünen saçlara kavuşmanı sağlayan, kadife seyahat çantası ve uçak moduna sahip Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici’yi yaz boyu gittiğin her yere yanında götürebilmenin mutluluğunu yaşamalısın.

Belirgin su dalgası saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Bukelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Hafifçe karıştır. Buklelerini belirginleştirmek için bukle kremi kullan. Artık, belirgin su dalgası saç modelin ile yaz aşkının kalbini çalmaya hazırsın!

5. Yazın olmazsa olmazı arkadaş buluşmalarında çekilen her selfie’de kusursuzluğun ön plana çıksın istiyorsan düz ve keskin saç modeline koşmalısın.

“Yaz zaten saçlarım yıpratıyor, saç şekillendirirken de yıpranmasın.” diyorsan, manganez bakır alaşımı plakaları ile saçın çevresinde esneyerek saç tellerini nazikçe bir araya getiren ve bu sayede azaltılmış ısı kullanımıyla geliştirilmiş bir şekillendirme elde etmeyi sağlayan Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile tanışmalısın!

Düz ve keskin saç modeli nasıl yapılır?

Geniş dişli tarakla saçlarını düzleştir. Saçını bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni saç diplerine yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Saçının her tutamında bunu tekrarla. Alnına yakın saçlar için sıcaklığı düşür. Tercih ettiğin şekillendirme ürünüyle bitir. Müthiş, kavuştuğun düz ve keskin saçlarınla yazın en güzel selfie’leri senin olacak!

6. Uzun yaz günlerinde uğraşsız ama göz alıcı görünmenin bir yolunu arıyorsan C bukleli saç modelini tercih etmelisin.

30 dakikaya varan kablosuz kullanım imkanı sunan Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile bu sezon saçlarını her an, her yerde şekillendirebilmenin keyfini sürmelisin.

C bukleli saç modeli nasıl yapılır?

Saç diplerini spreyle ıslat. Hacim kazandırmak için kuruturken diplerini kaldır. Tamamen kuruduğunda saçını tara ve bölümlere ayır. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Boyun hizasından başla ve Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni saç boyunca kaydır. Uçlarda içeriye doğru 45° kıvır. Bütün saçında yavaş ve dengeli geçişlerle bunu tekrarla. Perçemlerin varsa uçlarından ve yüzünden ters yöne doğru düzleştir. Tebrikler, doğal ama ilgi uyandırıcı saç modelinle yazı kucaklayabilirsin.

Yaz günlerinde saç stilin fark yaratsın istiyorsan Elle 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazananı* Dyson Corrale™ saç düzleştirici’yi hemen incele! 💗

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

En zor saçlarda bile Dyson Corrale™ saç düzleştiriciyle istediğin sonucu alman artık mümkün! Pürüzsüz, parlak bir görünüm yaratmak ve gelişmiş bir şekillendirme sunmak için geliştirilmiş Dyson Corrale™ saç düzleştirici, saçları bir araya getirerek şekillendiren esnek bakır plakaları ile aynı kısmın üzerinden tekrar tekrar geçmene gerek kalmadan tek seferde saçını düzleştirmene imkan sunar. Daha detaylı bilgi al!

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!

Dyson Corrale™ saç düzleştirici; azaltılmış ısı ayarı için esnek plakları, akıllı ısı kontrolü, 3 hassas ısı ayarı, OLED ekranı, kablolu ve kablosuz kullanım imkanı sunması, otomatik kapama özelliği ve güvenlik kilidine sahip olması ile bu sezonun en çarpıcı saç stillerini yaratman için hazır!

Dyson Corrale™ saç düzleştirici hakkındaki görüşünü bekliyoruz.

*Dyson Corrale™ saç düzleştirici Elle International Beauty Awards 2021’de 'En İyi Saç Şekillendirme Ürünü' ödülü kazandı.

Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!
169
191
Görüşünü yaz
169Kız Görüşü
191Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

169191
 • mekansahibişahmaran
  Bu habere çok sevindim keşke romantik ve cömert bir sevgilim olsa da bana bunu hediye etse ahahah
 • bendeakrebim
  Dyson beni her seferinde şaşırtmayı başarıyorsun. Resmen insanın şu olsa daha iyi olurdu dediği şeyi yapıp önümüze getiriyorsun. Ürün geliştirici ekibe bu duyarlılık için tebrikler diyorum.
  • Kablo derdi her şekilde kullanım alanını kısıtlıyor. Rahat hareket edemiyorsun.
  • Özgürce saç şekillendirmeyi etkiliyor.
  • Bazen kablo azizliği ile kolumu çok yakmışlığım vardır. El kabloya takılınca...
  • Her gittiğin yere götürmek istesen de her yerde priz olmuyor.
  Böylesi kötü şeyleri bertaraf etmişsin. Teşekkürler. Ne diyelim Allah hepimize en kısa zamanda bir dyson almayı nasip etsin. Bence her kızın bir Dyson'ı olmalı..
  • Dyson

   Güzel yorumun bizim için çok değerli @bendeakrebim çok teşekkür ederiz! :)

 • birsuskuncicek
  Dyson cok iyi hem pratik hem de ısı ayarı süper
 • Afraa2727
  Selamm 🌞
  Dysoncığım yine gönlümü feth etmeye mi geldin hıhg sorry gönlüm şuancık kapalı ama her an açılabilir ne yapmışsın sen yine annecim o ne öyle kablosuzluk falan şaşırttın desem yalan olacak tam da senden beklediğim kral hareket valla saçıma şekil verirken prizlerin dibinde bitmek beni sömürüyordu ☹️ sanırım bu kızçe daha fazla sömürlemesin diye kablosuz versiyonun ile karşıma çıktın aaayyy şimdi lovelanabilirim sana 💘🤭
  Saçlarına aktif olarak şekil vermeyen biriyim daha doğrusu biriydim taaki saçımı boyatana kadar şimdi her gün kuaförden çıkmış gibi bir görüntü elde etmek istiyorum. Teşekkür ederiz beni ve bizleri priz derdinden kurtardığın için Dyson Coralle pratikliliğinden dolayı tercih ederim. Her Yere Yanında Götürebileceğin Kablosuz Saç Düzleştirici ile Yazın En Havalı Saç Modellerini Yap!
 • benkendall
  Elle ödülü ilgimi çekti, waow dedim.

  Ama baktığımda zaten imkânsız değildi bu başarı sizin için, teşekkür ederiz bize marifetlerinizi gösterdiğiniz için. Dyson Coralle boyutu ve genişliği açısından beğendiğim ve pratik bulduğum bir düzleştirici.💕
  • Dyson

   Yorumun bizim için çok değerli @benkendall Çok teşekkür ederiz. :)

 • matemist
  Dyson, harika ve kullanımı rahat bir ürünsün. Seninle kavuşma dileğiyle♥️
 • OjeliKadın
  Kalitesi tartışılmaz! Şimdi de kablosuz özelliği ile herkesin aklını ve gönlünü çeldiğine eminim. Büyük kolaylık 🌺
 • SσɳKαɱҽʅყα
  Bilgilendirici bir bence olmuş 🙃 çok güzelsin dyson ama birazcık pahalısın 😕😅
 • prensve
  çokkkkkkkkkkk güzellllllll
 • __Nida__
  Dyson ürünlerini çok beğeniyorum. Yaz geldi pratikçe şekil verdiğim saçlarımla vakitten kazanmayı seviyorum. Taşınabilir olması ayrıca bir harika.
 • Senapur
  Iyi ki oyle bir problem yasamiyorum 😊
 • 7x-sanane_karşım-x7
  dyson gerçekten çok kaliteli ve kullanışlı bir marka
 • ilaydasena06
  Ürün güzel... Fiyatı da güzel...
 • eylemghls
  her eve lazım gerçekten teşekkürler
 • Kdrbyr
  Bence iyi olurdu her an elimin altinda bozulunca yap ohh mis
 • BennZeynep
  Kablosuz mu? Süpermiş yav bu
 • Esmeriliçeee35
  Almayi dusunuyorum bende 💁🏻‍♀️
 • 091turkhanimmmm
  Dyson dahice bir üretim kullanmayan varsa kullansın öneririm😊
 • Gizli Üye
  mükemmel yaa fiyatı ne kadar
 • Ellautella
  Çok kullanışlı gözükiyor kesinlikle
 • bewwa
  Kesinlikle Dyson hem taşıması rahat yem saça zarar vermiyor mükemmel.
 • Hell_inn
  Uzun zamandır aldığım en en en iyi saçlara zarar vermeyen saç düzleştiricisi… muhteşem bir ürün, evet belki fiyat olarak biraz yüksek kalıyor ama ömürlük bir ürün, markanın sağlamlığını zaten bilmeyen yok.
 • deryaxcandan
  Duzlestirici bence en güzel
 • lalesudee
  Bir dahaki düzleştiricim sensin🥺💋
 • zilankorrkkmaz
  bu markanın tarak şekillisinden kullanıyorum. Harika.
 • Aysebyzsln
  Bir markanın her ürünü mü mükemmel olur ❤️
  Bir gün seni alıp çantama koymak ümidi ile ❤️
 • Nrbkcz
  En kısa sürede alacağım bekliyorum seni dyson 😍
 • Gizli Üye
  Almayı düşünüyorum çok gğzzzellll bayıldım tam benlik
 • busra0303
  Kurtarıcı bir makina bence
 • mrcokbilen
  Vaavvvv 😍 bundan daha iyi ne olabilir ki. Hala sıcak kablosunu sarma derdi yok
 • EsmerHatun100
  Baya iyi bir ürün çok kullanışlı pratik her kıza lazım
 • perimsiy
  Evet ihtiyacim olan şey ya
 • lezbiyenkiz11
  bende kullanıyorum gayet guzel
 • İremurxt
  Alıp arabaya koyma fikri çık aklımdan
 • skehehdanfdldi
  Kablosuz olması çok daha pratik
 • kkevsersen
  arkadaşıma alacak doğum günü hediyesi arıyordum... bu ürün çok harika ve kullanışlı gözüküyor. teşekkürler!
 • strong243
  Mükemmel en iyi her zaman DYSON ❤️🥰
 • Melowwww23
  Waow muhteşeeeeem ötesiiiii ❤️🌸❤️🌸
 • nishimiya
  Of süper bayıldım tatillerde tercihim olabilir😍😍
 • BeniLeyleklerGetirdi
  Ben kullanıyorum ve çok memnunum
 • mutsuzzzz_0101
  Güzel ürün bilgi için teşekkürler.
 • Gizli Üye
  dysonu hiç kullanmadım nasıl sizce hafif kabaran düz saçlarım için
 • anastasiakte
  Çok güzel, buna ihtiyacım var. Ama daha çok kıvırcık yapmaya ihtiyacım var. Keşke o olsa 😊
 • highlifeboots
  aman tanrım harıa bir icat!!
 • Gizli Üye
  İşte ihtiyacım olan şey aymalıyım
 • yemek10tarifleri
  Elle ödülü ilgimi çekti, waow dedim.

  Ama baktığımda zaten imkânsız değildi bu başarı sizin için, teşekkür ederiz bize marifetlerinizi gösterdiğiniz için. Dyson Coralle boyutu ve genişliği açısından beğendiğim ve pratik bulduğum bir düzleştirici.
 • lmcns
  Çok güzel hemen almak yapmak istiyorum
 • TopçuEylül
  araştırmak lazım güzel gibi duruyor
 • mügelive
  Dyson artık aşıyosun kablosuz da yapmazsın ya ama yapmışsın!🥳 denemek isterim ama bil bakalım ne eksik ahahja neyse dyson elbet bir gün elime geçersin 🥀
 • Bludimeri
  Bu kadar detaylı olması harika
 • Gizli Üye
  bende kullaniyorum cok memnunum
 • nalanoş
  hem kaliteli hemde çok kullanışlı ürünler üretiyorsunuz tamda bizlerin ihtiyacına yönelik teşekkür ederiz
 • ImElizabeth
  Saçlarım zaten dümdüz ben kıvırcık olsun istiyorum kıvırcık yapma makinesi yok muu
 • Miraysuyum
  Harika bir şey ya çıkar çantadan tak diye tuvalette duzlestir
 • Anonim1üye
  Kablosuz saç düzleştiricisini her yere götürebilmek şahane
 • Balıkburcubikız
  kolum kopuyor ben düzleştiricem diye
 • rbabrn
  Harika gözüküyor kısa sürede almayı düşünüyorum
 • Gizli Üye
  Muhteşem en kısa zamanda düşünüyorum.
 • Moonlightpink
  Çok severek kullanıyorum ❤️
 • usngizlikullanıcı
  çok güzel bir paylaşım olmuş
 • Daha Fazla (300)
YÜKLENİYOR...