SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Dyson

Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı Saç Bakım Ürünleri!

zkorta

Bir üniversite öğrencisi olarak hem bakımlı olmak hem de fazla para harcamamak bir numaralı mottom :) Yalnız olmadığımın farkında olarak nacizane önerilerimi sizlere sunmak için buradayım.Şimdiden iyi okumalar.

1. Şampuan

Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı Saç Bakım Ürünleri!

Saçlarım hem dökülüyor hem de çok az mı diyorsunuz? Sizde bendensiniz o zaman :) Yaklaşık 5 sene önce tanıştığım bir şampuanla sizi de tanıştırmaktan onur duyarım.

Saçlarınız döküldüğünde öncelikli olarak doktora gitmenizi öneririm.Vücudunuzdaki bazı vitaminlerin eksikliğinde saçlarınız döküldüğü gibi mevsim geçişlerinde de saçlarınız normalden fazla dökülür. Peki ya diğer zamanlarda dökülüyorsa? Doktora gittiğinizde ve çeşitli vitamin desteklerini sağladığınız halde saçlarınızın dökülmesi durmuyorsa size önerebileceğim şey : SARIMSAKLI ŞAMPUAN.

Benim kullandığımın markası Mecitefendiydi. Marka seçimi size kalmış tabiki ama Mecitefendi şampuanı düşündüğünüz gibi sarımsak kokmuyordu.B itkisel insanı rahatsız etmeyen bir kokusu vardı.Üstelik içinde market şampuanlarının aksine paraben, silikon, hayvansal ürün, alkol ve jelatin yok.Düzenli kullanımda saçlarımın dökülmesi kesildi üstelik yeni yeni saçların çıktığını da belirtmeliyim.1 şişe bana 1 aydan fazla yetiyordu.Bütçenize uygun farklı markalardan da sarımsaklı şampuan bulabilirsiniz.

2. Saç Kremi

Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı Saç Bakım Ürünleri!

Bir çoğumuz için duş sonrası saç taramak işkence olmuştur.Bitkisel şampuan kullandığım sürede saçlarım biraz kurumuştu ne yazık ki :( Bu süreçte ben de saç kremi kullanmaya başladım.

Klasik nohut tanesi sözü vardır ya işte onlardan kullanıyorum ben de ister inanın ister inanmayın ama sadece nohut tanesi bütün saçınıza yedirmeye yetiyor.Duşta ıslak saçınıza sürüp bir kaç dakika bekledikten sonra duruluyorsunuz ve sizin için saç taramak işkence olmaktan çıkıyor.Az ürün aldığınız için fiyatına göre uzun süre kullanım sağlıyor.

3. Saç Maskesi / Saç Bakım Yağı

Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı Saç Bakım Ürünleri!

Veeee geldik en sevdiğim ve en tatlı güzel kokulu bölüme. Tek başlarına şampuan ve saç kremi ne yazık ki saçımıza istediği güzelliği sağlayamaz.İkisine ek olarak saç maskesi ya da saç bakım yağı kullanmak gerekir.

Hindistan Cevizi Yağı
Hindistan Cevizi Yağı

Birçok saç bakım uzmanından duymuşsunuzdur bu yağı. Eee bu adamlar da biliyor boşa konuşmuyor tabii.Belli bir markası yok güvendiğiniz markaları alabilirsiniz.Uzun süre gidiyor ve bunu da gece yatmadan tüm saçıma sürer yatardım sabah kalkınca saçlarımı yıkardım.Üstelik saçı çok güzel kokutuyor.

4. Saç Serumu

Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı Saç Bakım Ürünleri!

İlk 3 adımı uyguladınız ve sıra geldi son adıma.Saçlarınızı hunharca değilde nazik nazik kuruttuktan sonra elinize saç uzunluğuna göre 5-10 damla argan yağı damlatıyorsunuz ve ıslak/kuru fark etmeksizin saç uçlarınıza sürüyorsunuz. Argan yağının soğuk pres olmasına dikkat edin.

Buraya kadar gelip okuyan herkese teşekkür ederim :) Bu ilk bencem ve tepkilerize göre son olup olmayacağı belli olacak. Bu konuda uzman değilim bir arkadaş, komşu, kullanıcı yorumları bunlar. Bir sonraki bencem olursa uygun fiyatlı cilt ürünlerini anlatacağım.O güne kadar mutlu kalın. :))

Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı Saç Bakım Ürünleri!
0
3
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Yağ bakım terepilerine hastayım saçı kokten uca besliyor ve nemlendiriyor..✂️
  • Gizli Üye
    Afiyet olsun z
  • Gizli Üye
    Saç bakımı önemli, bu yüzden uygun olduğu kadar kaliteli de olmalı.
YÜKLENİYOR...