Senin kendi tarzını yaratmak için kullandığın saç rengi hangisi?

Kızlar kabul edelim; renk renk saçlara bayılıyoruz. Sen de hemen tarzını yaratmak için kullandığın veya kullanmak istediğin saç rengini seç, KScanlar’ın renkli saç severler kulübüne katıl! Daha ilginç önerilerin varsa, görüş ve yorumlarınla herkesle paylaşmayı da unutma.

• Senin kendi tarzını yaratmak için kullandığın saç rengi hangisi?Hayata pembe gözlüklerle baktığımı kanıtlayan, pembe
    A seç
  • Senin kendi tarzını yaratmak için kullandığın saç rengi hangisi?Trendleri yakından takip ettiğimi gösteren, yeşil
    B seç
  • Senin kendi tarzını yaratmak için kullandığın saç rengi hangisi?Allıklarımla büyük uyum yakalayan, şeftali
    C seç
  • Senin kendi tarzını yaratmak için kullandığın saç rengi hangisi?Sokak stilime saçlarımı da dahil eden, mavi
    D seç
  • Senin kendi tarzını yaratmak için kullandığın saç rengi hangisi?İçimdeki çılgının saçlarımdaki yansıması, turuncu
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|4
608451

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 608

• Ahh Ayşe Sultan'nın (annem olur kendisi de 😁) beni öldürmeyeceğini bilsem açık pembe boyatmak isterim. Ne yazikki şimdilik sadece photoshop ta yapabiliyorum. Yanlız harika oldu.
    Ama hiç de fena durmadı :)

3|3
    7|1
  • Saçlarımın uçları şu an Neva’nın sıcak pembesiyle boyalı. Ve bayıldım. Açık pembe açık mavi gümüş ve lavanta rengini de en kısa zamanda alacağım. Tamamını boyayamam ama uçlarıyla idare ediyoruz :)

2|2
    0|0
    • Evet uçlarını yapmak bence çok daha mantıklı çünkü çok hoşuna gitmediği taktirde bütün saçın olmamış oluyor.

• Sana da bir deneme yapayım istersen nasıl görüneceğine bak.

• Nevanın sıcak rengide ne

• Mor yapmak isterdim 💜
    https://i.hizliresim.com/Mda35M.jpg

4|2
    0|0
  • ben genelde koyu tonlar severim mesela siyah çok güzel duruyor kendi saçım kahverengi ve ve çok memnunum saçımdan rengi beni temsil ediyor ama saçımın alt kısımlarını yani aralarına bir mavi atırrmak istiyorum Flashy Colors Yarı Kalıcı Saç Boyası ile yapmayı düşünüyorum :))

0|0
    0|0
  • Saç renklerinin tonlarının hiçbiri nedense hoş gelmedi gözüme.
    Eğer bu saç rengi için o kadar para dökmeseydim kesinlikle mavi saçı denerdim.
    Pembe de güzel, fakat lacoste kırmızı olunca çingene gibi görünürdüm.

0|0
    0|0
  • Neva'nın boyalarını çok beğeniyorum. Saçlarımın uçlarını pembe ve mavi yapmıştım. Çok hoşuma gitti her iki renk. Şu an mavi kullanıyorum geçtikten sonra tekrar pembe yapmayı düşünüyorum.

1|0
    0|1
    • Saçlarını açıtırman gerekti mç bundan öncesinde? Boyamak için

• peki akmadan ne kadar süre dayanıyo? akmaması için özel olarak yaptığın bir şey var mı? benim gece mavisiydi bildiğin bembeyaz olmaya başladı 2-3 yıkamadan sonra. tekrar boyamak zorunda kaldım

• Mor şampuan diye bir şampuan var. Daha az akmasına sebep olduğu söyleniyor. Ayrıca boyalı saç için olmayan normal şampuanlar da akıtıyor sanırım. Bir de şampuanı kafanda çok uzun süre tutarsan akar. Benim de gece mavisi ama altında kızıl var. İki aydır falan boyamıyorum saçımın yarısı kızıl yarısı siyah görünüyor. :D

• Pembe dedim aslında gri severim.
    Koyu renk saçlar üzerinde de istenen sonuç elde ediliyor mu?
    Denemek istiyorum.

Normalde gümüş kullanıyordum neva.

2|0
    0|2
    • Ben pembe kullandım iki kere. Saçlarımın zemini beyaza yakın sarıydı güzel oldu. Akıyor tabi kısa zamanda ama havası bambaşka :) grinin üzerine olur diye düşünüyorum tavsiye ederim kesinlikle denemelisin 🙂

• @ddderyaaa
      Evet evde açtım platin marka hatırlamıyorum açıcının.
      2 gün sonra gümüş sürdüm

• teşekkürler çok soru sordum kusura bakma :D

• bu ikisini çok beğeniyorum böyle yaptırmk isterdım

0|0
    0|0
  • Pembe 😍😍

2|0
    0|0
  • Kızıl fakat pembeyi de denemek için sabırsızlanıyorum !

0|0
    0|0
  • Mavi ama şu an kızıl

2|1
    0|0
  • Saclarimi hi boyamadim ama kizil olmasini cok isterdim. Ombre yaptirmayi dusunuyorum bakalim. Onun disinda yukaridaki renkler cok cilginca cesaret ister 😄😄

0|0
    0|0
  • Ya maviyle yeşil olmazdı herhalde avatara benzerdim pembe de çok prensesçe olur ya turuncu ya da şeftali

1|0
    0|0
  • pembe istiyorum bir ara mutlaka boyayacağım nevacolor renkli saç boyalarinda güvendiğim bir markadır gümüş grisine boyadim ve memnun kaldim :)

1|0
    0|2
  • Tam anlamıyla böyle birşey ama sorun şurada sevgili babacığım beni vurur 😂😂

1|0
    0|0
  • En guzeli dogal kalmak bana göre sac konusunda her ay boya her ay boya hem sagligina hem cebe yazık 😌birde kivircik ve hemen uzayan sacin varsa hic gerek yok bir kere boyadim pisman oldum bir daha boyamam büyük konusmuyum

0|0
    0|0
  • Mavi ve mor karışımı olan o rengi seviyorum sanırım adı morcivert falan 🙈🙈

0|0
    0|0
  • Ben genelde koyu kahve kullanıyorum diğer renkleri kullanmak kısmet olmadı

0|0
    0|0
  • Şeftali tonlarını çok severim ama sanmıyorum boyatacagimi. bu renk saçlar çok kullanışsız oluyor cabuk atiyor

0|0
    0|0
  • Boyaları güzel ve tutunuyor. Öğrenciyseniz tavsiye etmem, en azından bir süreliğine, yaza kadar bekleyin. Üstüne 2 kat kestane geçmeme rağmen tüp boyasını kullanmıştım yeşil renk, hala fotoğraflarda çimen gibi parlar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    588

Erkekler Ne Diyor 451

• saçım standart reng ama bayanlarda bazen rengarenk saçlara bayılırım aşağıdaki gibi
    https://i.hizliresim.com/8YN97k.jpg

0|0
    0|0
  • nevadaki foterlisi hoşuma gitti yakışmış diliş başlıycak biraz dinlensem iyi olur sevgilim olsaydı islemezdim diziyi gelecek hafta özetinden izlerdim sen meçhul yoksun yar yanımda dizi izkalbi ve ruhi dua edeyim mechulüme işte zevk burda derim efendim

0|0
    0|0
  • Mavi dedim ama doğallıktan yanayım her zaman makyajsız boyasız vs. insan kendiyle barışık olmalı ve en güzel olduğu anın yataktan çıktığı anı bileceği her sabah yeniden sana aşık olacağını bildiği bir insanla hayatını sürmeli

0|0
    0|0
  • bence 3n güzel renk kızıl sevdiğim kadınımın saçını kızıla boyandığını gördüğüm zaman bir daha aşık olmuştum

0|0
    0|0
  • Bir yani kazitilmis olacak renkli olacak tadinfan yenmez

0|0
    0|0
  • Bence gri cok hos ama parlak degil tabiki mat bir gumua gri guzel durar

0|0
    0|0
  • Her zaman kendi esas orijinal saç rengine değer veririm.

0|0
    0|0
  • Tarzım veya stilim yok. Takım elbiseli adamlar seviliyor. Bizim gibiler değil :)
    Ne insanlar gördüm üstünde kıyafet yok.
    Ne tarz kıyafetler gordum ama icinde insan yok
    ✌✌

0|0
    0|0
  • kızlar kızlar yüregim sızlar siyah sac en güzeli beee boyamayın gökkusagı gibi sırf dikkat cekmek icin bence o renkler...

0|0
    0|0
  • Bu marjinal kadını hatırlayan var mı ülkede devrimi bu kadın başlattı😂😂

0|0
    0|0
  • Jay Jay Johansson on the radio ile çıktığında ortaokul ya da lisede idim. Saçları turuncu yapmak istemiştim

0|0
    0|0
  • yeter renge gerek yok :)

0|0
    0|0
  • KS illa bu sayfaya yorum at diyor :) Siyah diyorum ben de. Kadınlarda ise her rengin ayrı bir güzelliği oluyor. Ama kızıl rengi çok hoş oluyor.

0|0
    0|0
  • Renkten daha çok temiz, bakımlı ve hoş kokmasını tercih ederim.

0|0
    0|0
  • en normale yakın şeftali, değişiklik isteyip cokta göze batmasın dersen bu iyi

0|0
    0|0

• .

Ay Tozu Grisi

.

Ya da doğal rengi

.

0|0
    0|0
  • Mavi bir kızı çok şirin yapıyor (Bir gargamel değildik ama bizde şirinleri sevdik)

0|0
    0|0
  • Mor mavi bunlar. cok itici kız dedigin kızıl olucak ateşli olucak ne o şirin baba orgazm olmus gibi

0|0
    0|0
  • :) Yeşil...

0|0
    0|0
  • Mavili sacli cok tatli ya. Yillar once eve nufus idaresinden evde nufus sayimi icin boyle mavi boyali kiz gelmisti. Gozlerimi alamamis gunlerce dsunmustum zma gorus o gorus daha seyedemedim 😐

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    431

Benzer Benceler

Yükleniyor...