Senin Dip Boya Derdiyle Başa Çıkma Yöntemin Hangisi?

Saçlarımızı boyamanın en zor yanı, daha ikinci günden kendini belli etmeye başlayan gri tellerle başa çıkma savaşları! Dip boya derdiyle başa çıkma stratejilerini ve görüşlerini herkesle paylaş, bu çetin mücadelede güçlerimizi birleştirelim! :)

• İki haftada bir kuaföre taşınmak zorunda kalıyorum.
    A seç
  • Kuaföre gidecek zaman bulana kadar kendimi eve kapatıyorum.
    B seç
  • Başa çıkamadığımı anladım, mecburen bakımsız geziyorum.
    C seç
  • Yarısı kahverengi yarısı gri saçlarımı stilim buymuş gibi lanse ediyorum!
    D seç
  • Dip boya derdiyle uğraşmaktan bıktığım için artık saçımı boyamıyorum.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

13|15
619349

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kuaföre gitmeye üşenen kızlar saçlarınızı boyamayın. Gerçi şimdi evde kolaylıkla yapabileceğiniz sprey boyalar çıkmış. Farklı renklere boyayın gözümüz gönlümüz açılsın. :D

1|1
    2|0
Saç Renkleri ve Boyaları

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 618

• Kuaför dünyanın parasını alıyor dip boya diye ya çok üzülüyorum. Bu sprey kaç güne kadar dayanıklı acaba? Yıkayınca akıyor mu? Bir şişesi ne kadar süre gidiyor?

2|3
    3|0
  • Dip boya derdi beni yedi bitirdi. Bu yüzden artık boyamama kararı aldım. İşimi kolaylaştıracak bir şey varsa alırım bir dal.

2|2
    1|0
  • İki haftada bir kuaföre gidiyorum. Ama artık bıkmak üzereyim. Amannn dipleri çıkan saçlar moda deyip saldım çayıra, mevlam kayıra diye gezesim var.

2|2
    1|0
  • Dip boya derdim yok🤗

18|9
    16|2
  • Saçlarımı her seferinde sarı yapıyorum, dip boyası gelince ben uğraşamam deyip tekrar hepsini koyu yapıyorum :/

1|1
    0|0
  • Dip boya korkusundan boyatmiyorum. Sac icin sprey boya cok pratik gibi gorunuyor.

4|3
    2|0
  • Ben saçımın dip boyasina pek dikkat etmem zaten 6 ayda bir boyatiyorm: )

1|2
    0|0
  • Ya sarışın olmak istiyorum belli bir yaşa kadar kendi dip saç rengimin. Üstüne yaptiricağım Ombre tarzında olcak dibi uzadıkça uçlara gelicek sarılar en iyisi öyle bence hem dip derdi olmuyor. Beyazı olanlar malesef belli bir yaştan sonra koyu boyalar tercih etmemeli sarı kumral yaptırmalı çünkü beyaz çıktığında çok daha sırıtıyor

0|0
    0|0
  • Saçlarımda henüz beyazlama olmadığından dolayı rahatım. şu an kendi renginde olduğundan dipleri gelse bile sıkıntı olmuyor. Birkaç beyaz var onu da sprey ile hallediyorum zorunlu hallerde.

0|0
    0|0
  • Saçlarımı boyatmayı beyazlarımı kapatmayı düşünmedim hiç böyle bir sorunum olursa 15-20 yıl sonra düşünebilirim..

0|0
    0|0
  • 7 senedir saç boyatmıyorum. Kendi rengim. Beyazlarım da daha yeni çıkmaya başladı. Çoğalmaya başlarsa yine kendi rengine boyarım sanırım.

0|0
    0|0
  • Saçımı siyaha boyadım bu dertten kurtuldum diplerden de siyah geliyor beyaz tek tük var o da uzadıkça tekrar siyaha devam 3 ay da bir boyatıyorum saçımı

0|0
    0|0
  • Dip boyadan nefret ettiğim için boyamıyorum 😂

0|1
    0|0
  • Saçımı boyatmadığım için dip boya derdim yok.

0|1
    0|0
  • Şu aralar E ama boyalıyken evde hemen yapıveriyordum. Bir ara renkli saç da kullandım kuaförde yaptırmak baya maaliyetli bir şey. Şimdi de sizin blorange renginizi denemek istiyorum ama bir türlü alamadım. 😔😔 Bir kere internetten sipariş ettim kargo firması yüzünden dolanıp dolanıp geri internet mağazasına gitti. Sevabına bir kutu gönderseniz de denesem ne güzel olurdu. 😇😇

0|0
    0|0
  • Saçımı hiç boyatmadım. Sarının altında çıkan siyahların dışında, dip boyası gelmiş kimse beni rahatsız etmiyor. 😊

0|0
    0|0
  • Benim saçlarımın arasında var ve kuaför öyle becerikli bir şekilde yaptı ki doğalmış gibi duruyor ama değil😂 sık sık ara kısımlarında var saçımın kendi tonunda kızılımsı

0|0
    0|0
  • Bir kere sarıya boyadım bezdim dipler artık yarıya geldi bir de saçların hızlı uzar dedim yok ben siyaha geri dönüyorum o günden beri de boyamadım doğa renginden memnunum boyasız gayet güzel

0|0
    0|0
  • Aslında saçımı kendim boyuyorum bu nedenlede kuaföre ihtiyaç duymuyorum kaşımı bıyığımı saçımı vücut ve yüz bakımımıda kendim yapıyorum sizde yapabilirsiniz zor değil 1 günü kendinize ayırın okadar ayıramıyosanızda kuaföre boş masraf yapmaya devam ozmn

0|0
    0|0
  • Saçlarımı bakıra boyatmıştım geçen ay dipleri çıkmasına rağmen güzel duruyordu kendi saç rengim koyu olduğu için bakırla güzel uyuştu bence gerçi üstünden geçtim ama çıksada okadar rahatsız etmiyor beni hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    598

Erkekler Ne Diyor 348

• Neva varsa eğer, dip boyası derdi olmaz.

1|1
    1|0
  • Hiç boyamayınca öyle bir dert olmuyor bak deneyin görün 😀

1|1
    0|0
  • erkeklerin dip boya derdi genelde olmaz ama uzun saç sevenlerde saçlarını pekala boyatırlar. bu sebeple şuana kadar uzun tutmadığımdan bilgisizim bu konuda ama güzel bir konu olmuş

0|0
    0|0
  • Kızlar! Dip boya sorunsalına çok ama çok özen gösterin. Gerçekten sizleri kötü gösteriyor, haberiniz olsun! 👍

1|0
    0|0
  • Büyüksün Neva 😂

0|1
    0|0
  • KADINLAR İÇİN SINIRLAMA YOK

Din İşleri Yüksek Kurulu açıklamasında kadınlar için herhangi bir sınırlama olmadığı hatırlatıldı. Kararda, "Kadın, kocasının izniyle saçını istediği renge boyatabilir; kına sürebilir. Boya, saç üzerinde kimyasal bir tabaka oluşturup suyun temasına engel olmadıkça guslü ve namaz abdestini engelleyici bir unsur değildir." denildi.

"Erkeklerin saçlarını uzatması günah mıdır?" sorusunu da cevaplandıran Din İşleri Yüksek Kurulu, saçı temizlemenin, taramanın, koku sürmenin Hz. Peygamber'in teşvik ettiği hususlardan olduğunu vurguladı. Cevapta, "Zira bu konuda Hz. Peygamber, 'Saçı olan kişi bakımına özen göstersin' (Ebu Davud, Tereccül, 3; Muvatta, Şa’r, 2) buyurmuşlardır. Bu itibarla saçların temizliğine dikkat etmek şartıyla erkeklerin saçlarını uzatmalarında ve dilediği şekilde taramalarında dinen bir sakınca yoktur. Ancak bulunulan ortamdaki örfü de dikkate almak gerekir." ifadeleri yer aldı.

0|0
    1|0
    • Yalniz alta su geciren markalar yok denecek kadar az. :( Asil buna care bulmali... Ben bu yuzden bazen boyamiyorum.

• İyi ki böyle dertlerimiz yok.

0|0
    0|0
  • Surmemek kanks

0|1
    0|0
  • Doğal rengiyle bırakılması bence daha makbul, bunun dışında saç bakımı oldukça önemli..

0|0
    0|0
  • Ne boya nede bilmem be yıkasam yetiyor😂😂2 dk ya hazır

0|0
    0|0
  • ben saçlarımın renginden memnunum aslında
    siyah beyaz roman gibi biraz:)

0|0
    0|0
  • saçımı boyamadığım için gerek bile duymuyorum

0|0
    0|0
  • Yıka ve çk

0|0
    0|0
  • öyle bir derdim yok

1|1
    0|0
  • Öyle bir derdim yok

0|1
    0|0
  • Boyama gibi bir sıkıntım olmadığı için dip boyası gibi bir dertte mevcut değil...

0|0
    0|0
  • Neva Root Touch Up Saç Dipleri İçin Anında Kapatıcı Sprey’i saniyeler içinde uyguluyorum, gri saçlarıdan anında kusursuz bir şekilde kurtuluyorum 🤗

Tişikkirler Neva root touch up

0|0
    0|0
  • Tabii herkesin kendi düşüncesi ama bence saçınız hangi renkte öyle kalmalı ya da şöyle dim içinizden geldiği gibi davranın

0|0
    0|0
  • Öyle bir derdim olmadı hiç, doğal sarışınım 😄

0|1
    0|0
  • Tişikirlir sipirmin :*

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    328
Yükleniyor... ;