"Pembe saçlar gümbür gümbür geliyor." 2018'i pembe saçlarla karşılamaya hazır mısınız?

Pembe saç rengi, son zamanlarda farklı alternatif saç renkleri arayanlar için oldukça ilgi çekici bir renk haline geldi ve trend oldu.."Pembe saçlar gümbür gümbür geliyor." 2018'i pembe saçlarla karşılamaya hazır mısınız?"Pembe saçlar gümbür gümbür geliyor." 2018'i pembe saçlarla karşılamaya hazır mısınız?PEMBE SAÇ RENGİ HANGİ TENE YAKIŞIR?
Marjinal bir renk olduğu için (yani şu an için öyle aslına bakarsanız. Dahada yaygınlaşmaya başlayınca pek de marjinal bir renk olmayacak.) Özellikle beyaz tenlilere çok yakışacağı ve kesin..

Siz nasıl buldunuz?
#BiziDurduramaz

#Meczup

2|1
6336

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni yeni icatlar çıkarmayın ya...

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi sokakta pembe panter gibi dolaşan Kızlarımızı bol bol gorucez desenize 😂

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

Kızlar Ne Diyor 62

• Hemen boyayayım dememi bekliyorsan bekleme #balım aslaaaa boyamam bu renge :-)

1|0
    0|0
  • Bizim ulkedekiler biraz daha bugday esmer olduğu icin bende bir bugday olarak çingeneye dönebiliriz beyaz tenliler yapabilir 😂😂

0|0
    0|0
  • Canım çekti şimdi :) Çok meraklıyım orijinal, marjinal, değişik şeylere.

1|0
    0|0
  • Yok daha neler oldu olucak kırmızı sarıya boya 😃bakımlı olsan dahi bu şekilde durmaz bence en güzeli doğal halin

1|0
    0|0
  • Ben saçta kızıl renk hariç böyle göz alıcı renkleri sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • küçükken bebeğim vardı saçı bu renk onun dışında kimseye yakışmaz

1|0
    0|0
  • Yaaa bana ne cok yakisir. Ama yaptiramam zaten ince telli saclarim. Bir de boya yaptirirsam mazallah sacim olmaz

1|0
    0|0
  • Ay yok bunu karşılamaya hiç hazır değilim. Lütfen olmasın.
    Benim aptal sarışınlara bile tahammülüm yokken ortalıkta tikky gibi dolaşacaklar.

0|0
    0|0
  • Bende pembeye boyamak istiyordum uzun zamandır, yolda birkaç kişi görürsem cesaret alıp boyarım 😂

0|0
    0|0
  • Hemen gidip saçımı pembe yapayım ne işime yarayacaksa..

0|0
    0|0
  • Çok severim farklılığı. Çoğu insan sevmez ama bence çok hoş

0|0
    0|0
  • Bukalemun gibi renk değiştiremem ben 😅 Kumral siyah ve beyaz benim saç rengim.

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin saçlara bak hiç güzel değil

1|0
    0|0
  • Saclarla ilgili birsey danıscamda bir mesaj atabilirmisiniz ben atamıyorum size

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel duruyor. Keşke kedi kuyruğu kadar sacim olmasa da bende yaptirsam

0|0
    0|0
  • Bunu yaparsam kafamda saç kalmaz işimde son bulur heralde

0|0
    0|0
  • Hayr. Unili filan olsam olurdu da simdi olmazzzzzzzzx

0|0
    0|0
  • Aslında düşüne bilirim sıkılmıştım zaten kahverengi saçtan

0|0
    0|0
  • Bu renkli saçlar harbi bakım ister. Bakabilende ve kendine yakışan rengi bulanda çok güzel duruyor

0|0
    0|0
  • Pembe çok güzel
    Siyahla karışık parlement mavisi de çok tatlı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42

Benzer Benceler

Yükleniyor...