Cilt tonuna göre doğru saç rengi nasıl seçilir biliyor musunuz?

Hangisi büyük sorun; saçlarınızın görünümünü beğenmemeniz mi?, yeniden boyatmanız için beklemek zorunda olmanız mı?, boşa giden paranız mı? Cilt tonuna göre doğru saç rengi nasıl seçilir biliyor musunuz?Bu sonları yaşamak istemiyorsanız, bu noktada size rehberlik edecek bu makaleye göz atabilirsiniz..
Cilt Tonunuzu Belirleyin
Cildinizin alt tonunu belirlemek için kullanılan en basit yol damar kontrolüdür. Yapay ışık, farklı ampul türlerinden kaynaklanan hafif renk kaymasına bağlı olarak cildinizin görünümünü değiştirebildiğinden damar renklerinizi güneş ışığında kontrol etmeniz gerekir.

Cildinizin sıcak, soğuk veya nötr alt tonlarından hangisi oluğuna karar vermek için güneş ışığında bileklerinize bakın. Damarlar yeşil görünüyorsa sıcak alt tonlusunuz, mavi görünüyorsa soğuk, hem mavi hemde yeşil görünüyorsa nötralt tonlusunuz demektir.

"Mavi veya yeşil olup olmadığını anlayamazsanız büyük ihtimalle nötr cilt tonunuz var.
Cildinizde sarımsı tonlar varsa, sıcak tonlusunuz, sarı tonlu saç renkleri size uygun renkler.
Cildiniz pembe renk tonlarına sahipse, soğuk tonlusunuz, kül sarısı gibi soğuk renkler sizin için ideal renkler."
kaynak

Buldunuz mu size yakışacak renkleri?
#BiziDurduramaz
#Meczup

1|1
225

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah yaratırken her şeyi insanın şekline şemaline göre yaratmakta.. Bu işte bölge, arazi ve hava durumu etkili olmakta.. Bazen koyu esmer tenli biri kızı sap sarı saçla görünce şaşırıyorum doğrusu.. Koyu b uğday tenli birinin kızıl saç yaptırması kadar abes bir durum olamaz.. Çünkü kızıl saçlılar normal olarak doğası gereği beyaz tenli ve çilli olur.

1|0
    0|0
  • bilmiyordum ama tahmin edebilirdim. ben saçımın doğal renginden memnunum meczup hatun.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    1|0
  • Deneyerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Saclarimi buyuk bir facia atlattikdan sonra artik birdaha asla boyatmadim dogal herzaman daha iyi.
    Bence insanin kas rengi neyse sac rengide o renk olmalidir yoksa kizlar sari saclarini gonlume kaslarin niye siyah mihriban gibi dolasiyorlar 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Sıcak alt tonlu bir tene küllü tonlar çok yakışır. Yanlış bilgilendirme olmuş. Mesela buğday veya esmerlerde küllü kumral, koyu küllü kumral muhteşem duruyor

1|0
    0|0
  • Kumralll

1|0
    0|0
  • Nötr ya da soğuk bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Benim tenin acık beyaz tenliyim her sac rengi gidiyo gözlerde renkli olunca

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Sıcak alt ton herhalde

1|0
    0|0
  • Kahverengi tonları

1|0
    0|0
  • Saçlarım koyu kumral. Ne zaman boyatmaya niyetlensem kuaforler boyatma bu rengi bulamazsin. Herkesin atayipta bulamadigi renk diyorlar 🙌

1|0
    0|0
  • bilmiyorum

1|0
    0|0
  • saç maç rengı bahane güzel bır yüzün olmadıktan sonra...

1|0
    0|0
  • Beyaz ten kızıl saç uyumu

0|0
    0|0
  • Buğday tenliyim. Sarı, siyah ve kumral gayet iyi gidiyor bana.

0|0
    0|0
  • Ben deneyerek buldum 😁

1|0
    0|0
  • Nötr tonluyum ve siyahı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Buluyorum

0|0
    0|0
  • Mavi😁