Saçını boyamak için sana ihtiyacın olan cesareti verecek şey ne olurdu?

Kabul edelim, saçlarımızda farklı renkler denemek hepimiz isteriz. Ama konu saç boyalarına gelince korkularımız ağır basıyor; bizi yepyeni parlak saç renklerinden mahrum bırakıyor! Peki tüm korkularımızı yenerek saçlarımızı gönlümüzce boyayabilmemizi sağlayabilecek şey hangisi? Anketi cevapladıktan sonra sen de korkularını ve yorumlarını KScanlar’la paylaşmayı unutma!

• Saçlarımı yıpratmayacak, yumuşaklığını koruyacak bir boya olduğunu bilsem saç rengimi hemen değiştirirdim!
    A seç
  • Doğal saç rengim gibi duracak bir ton bulabilsem beş dakika düşünmem!
    B seç
  • Boyadığım rengi değiştirmek için uzun süre beklemek ve dip boyası derdiyle uğraşmak zorunda kalacağım; yoksa kesin boyardım.
    C seç
  • Daha parlak bir saç rengi için her şeyi verebilirdim!
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

10|19
282252

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şuana kadar yaptırmadım ama yaptırmak isterdim doğal ve güzel gözüksün bana yeter sadece rengi fazla abartı olmasın yeter sadece😉

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 281

• Saçları dökmemesi ve yumuşacık yapması en önemli kriter.

7|3
    0|1
    • Merhaba!
      Casting Crème Gloss'un arı sütü içeren besleyici formülü, saçlarını yumuşacık ve süper parlak yapar. Artık seni hiçbir şey durduramaz! ☺

• Saçlarım yıpranmasın yeter bana

5|3
    0|2
  • Saçlarımın hiç boyanmamış hali kadar sağlıklı olacağını bilsem ve gerçekten kimsenin anlamayacağı kadar doğal bir boya olsa boyardım herhalde, bir de doğal siyah saç olsaydı ve ben de saçlarımı siyaha boyadığımda "Aa, saçların ne güzel doğal siyah."deselerdi de boyardım:) Bu şimdilik imkansız olduğu için saçlarımı hiç boyamadım ve renginden de, şeklinden de memnunum. Kuaförlerin bakıp bakıp "Bu orijinal saçın, değil mi?"demesi ve "Evet, daha önce hiç boyatmadım
    rengiyle hiçbir şekilde oynamadım."demek hoşuma gidiyor:) Papatya suyu, kına bile kullanmadım yani daha orijinal nasıl olabilir?:) En fazla tatilde güneşten saç uçlarım açılıp kızıl oluyor.

0|0
    0|0
  • Saçımı boyamak için bana cesareti verecek sadece @Pembemarlboro ve @Hidrakon gerisi yalan ahajahagakdöfğfl

3|0
    0|0
  • Boya değil ama L'oreal' Casting Sunkiss renk açıcı jelini kullandım. Üç kez kullanmam gerekiyordu fakat sadece bir kez kullanabildim. Ve saçımı sertleştirmeden, bir açılma oldu. Boyalarında da bu etkiyi gösteriyorsa kullanılabilir demektir. Ama benim gibi kendi saç rengini seven ama uçlarda hafif bir açılma isteyenlere de bu kullandığımı öneririm.

0|0
    0|0
  • İyiymiş

2|0
    0|0
  • Ben boyattığım rengi uzun süre kullanamıyorum, sıkılıyorum. Her ay boyattığım zaman da saçlarım yıpranıyor. Bu yüzden korkuyordum. Ama Loreal'in bu boyasını görünce sevinmedim değil. Tam benlik olmuş. Korkmadan istediğim renge boyatabilirim artık.

1|0
    0|0
    • Ay başı saç rengi değiştiriyorum ben de. Çok korkuyordum önceden çünkü saçlarım lastik lastik olmaya başlamıştı bile. Ama önemli olan amonyaksız olmasıymış öyle olunca saçı yıpratmıyormuş :)

• Aman Tanrim Loreal Paris 😍
    Siteye gelen en kaliteli marka bu olsa gerek 😄😄😄 Yıpranmayacağını bilsem şipşak boyatırdim valla

0|0
    0|0
    • Aynı tepkiyi verdim resmen çünkü benim boyam bu, gözlerim fal taşı gibi açıldı :D

Kullanıyorum beybi ben, arı sütü var içinde besleyici. Bir de amonyak yok, yıpratmıyor. Pamuk gibi oluyor boyayınca. Eğer sıfır kilometre boyasız saçların varsa bunu dene çünkü doğal saçlarına dönebilirsin sıkıldığında o renkten.

• @LastikDon normalde sponsorlu içeriklere görüş atmıyorum kolay kolay. Ama bu Loreal Paris boru mu 😄
      Ya bende ombre var 😕 Sıkıntı yaşar mıyım sence

• Saçlarımı boyatmak istemiyorum doğal saç rengim zaten güzel herkes beğeniyor. Boyatıp saçlarımı yıpratmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Koyukumralim ve zaten ortakumrala boyuyorum hafif daha acabilirim rengini kumral Tonlara bayiliyorum... Önceleri Sacima cok yakin cok dogal bir Kumral yaptim parlaklir versin diye güzeldide ama Geceleri siyah oluyor gündüzleri kumral oluyordu ve orta kahveye karar verdim simdi biraz daha acik bir kahve yapabilirim ama tam karar vermedim cikolata karamel arasi bir renk istiyorum ama daha cok cikolataya kacan...

0|0
    0|0
  • bakimi özel saç rengine sahip olmam, benim nazarimda büyük gerekçe. kizil tonlari dengelemek güç. ee hem parlak hem kadife dokunuş benim için yeterli.

0|0
    0|0
  • Bütün hırsımı saçlarımdan alıyorum.. kestirip rengini değiştiriyorum bazen

0|1
    0|0
    • Bence sen her halinle güzelsin. Saçlarından çıkarma acısını.

• Boyatmadım düşünmüyorum da.

0|1
    0|0
  • Herturlu boyarim

0|1
    0|0
  • ben hiç boyamadım ve saçımın püskül gibi durmasını kırık yıpranmış durmasını istemiyorum korkuyorum ve bir çok arkadaşımın da saçı yandığı için cesaret edemiyorum :/

0|0
    0|0
  • saclarm koyu kahve ama siyaha boyuyorum yuz hattim daha ortaya cikiyor ama malesef yipranyor yipranmasa daha sk boyarm :)

0|0
    0|0
    • Siyah saçlara bayılıyorum ben ya, yakışana o kadar çok yakışıyor ki! keşke bana da yakışsa :D Aldığın boyaların içinde amonyak olup olmadığına bakabilirsin canım, yoksa yıpratmıyo

• aynen amonyak yok ama saclarmin ucu cok kuru kestirmeyede kiyamiorum up uzun cunku boya da ustne surunce mahf oluyor. malesef sonucta boya oylede boylede biraz yakiyor saclari :)

• Hiç bir kriterim yok kapalıym cadı gibi de olsa istemediğim renk de olsa sorun yok en fazla keserim uzar yine 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • ben kendime güvenen bir kadınım. bir çok renk denedim ruh halime göre fındık kabuğu rengi beni daha seksi ve alımlı olduğumu hissettiriyor.

0|0
    0|0
  • Boyatmak istiyorum ama aynı zamanda rengin doğal durmasını istiyorum. Önceden böyle bir şey mümkün değildi. Doğal olsun, parlaklığını kaybetmesin isteriz ama maalesef her boyamada yıpranır. Artık mümkünmüş, sevindim :)

1|0
    0|0
  • Bir cesarete ihtiyacım yok saçlarıma oldukça cüretkarım zaten.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    261

Erkekler Ne Diyor 251

• Saçı boyamadan önce iki tane valyum hapı aldıktan sonra 100 de doksan alkolden oluşan rom gibi sert bir içki içmekte fayda var. Mümkünse nitro gliserin için göbeğimizi de şöyle bir çalkalayıp içtiklerimizin içerde karışmasını sağlamalıyız. Böylece saçımızı boyamak için ihtiyaç duyduğumuz cesaret gelecektir. Hemşerim saç boyamak diyorsun saç boyamak! Açık kalp ameliyatı değil bu.

0|0
    0|0
  • Sevgilim.

0|0
    0|0
  • Ben doğallıktan yanayım

Kızlarımız boyalara cilalara özenmemeli ve özendirilmemeli

0|0
    0|0
  • Eğer istiyorsam olur.

0|0
    0|0
  • Saç boyatmak neden cesaret işi olsun ki? Canım istediği zaman boyuyorum.

0|0
    0|0
  • Bence çok şirinler

0|0
    0|0
  • Sevgili loreal sachane.com/...-yogunluk-arttirici-serum-90ml.html bu ürünü bana hediye etsenize ://

0|0
    0|0
  • Herhalde birileriyle iddaa'ya girmem.

0|0
    0|0
  • Tamam lan arı sütü bilmem ney anladık ben çok iyi bu arada ama ben saçım için başka birşey kullanıyorum

0|1
    0|0
  • zaten hep kızlar bu hayatta

0|0
    0|0
  • Saçlarin zaten kendi reni guzel neden boyuyolar anlamiyorum

1|0
    0|0
  • L'Oréal abla bizi disko ya götür :D :p kızlar arada saç boyamalı tabi :>)

0|0
    0|0
  • Aslında aralara sarı attircamda sarının hangi tonunu attiracagim bilemiyorum hangisi güzel durur sence

0|0
    0|0
  • Bir büyük rakı! Yoksa boyama asla. :):

0|0
    0|0
  • belki istediğin gibi bir renk yakalayamayacaksın

0|0
    0|0
  • Boyamaya karşıyım ben.
    Sağlıklı bulmuyorum kimyevî şeyleri.

0|0
    0|0
  • Cesaretle alakası yok saçımı boyatmam

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar saçım yok birde bana özel mesaj atiyorsunuz lütfen 😂😂

0|0
    0|0
  • B dedim.

0|0
    0|0
  • Önüne kahve ya da beyaz attırmak istiyorum ama akraba teşkilati çok dırdır yapar biraz daha büyüsem iyi olur şöyle bir 21-22 falan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    231
Yükleniyor... ;