19 gü

Sonbahar ile birlikte saç renginde değişiklik zamanı geldi! Saç rengini değiştirirken saç boyasından beklentin ne?

+5Xper
Schwarzkopf
Sonbaharın gelişini yepyeni ve iştah açıcı bir saç rengiyle kutlamaya hazır ol! 🍂

Saç renginle değişim rüzgarları estirmek istiyorsan, göz alıcı sonuçlara imza atan doğru saç boyasını bulmaya ihtiyacın var demektir.

Peki, saç rengini değiştirirken saç boyasından beklentin ne?

Mükemmel saç boyası; doğal özlerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde saça nem kazandırmalı, ışıltı katmalı, saçları yumuşacık yapmalı, damlama ve bulaşma olmadan evde kolayca uygulanmalı ve birbirinden tatlı renk seçenekleriyle iştah açmalı.

Saçının seçme şansı olsa PURE COLOR’ı tercih ederdi! Saç boyasından beklediğin her şey için PURE COLOR’ı hemen keşfet! 💜Schwarzkopf’tan İlk Kalıcı Jel Boya PURE COLOR, Aloe vera, kaktüs özleriyle zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçlarının neme kavuşmasını sağlar. Bakım kreminin içeriğindeki jojoba yağı sayesinde ise saçların müthiş parlamasını sağlar. Üstelik, jel kıvamı evde saç boyamayı kolaylaştırır; artık damlama yok, bulaşma yok! Hadi, sen de saçının tercihine kulak ver ve PURE COLOR’ı hemen dene!

Hemen PURE COLOR’ın birbirinden tatlı ve iştah açıcı 15 farklı renginden birini seç, sonbaharın tadını çıkarmaya başla! #SaçınınTercihi

Şimdi söz sende! Saç rengini değiştirirken saç boyasından beklentin ne? Sonbahara damgasını vuracak görüşün ve yorumlarınla aramızda yerini al.
Sonbahar ile birlikte saç renginde değişiklik zamanı geldi! Saç rengini değiştirirken saç boyasından beklentin ne?
488
393
Görüşünü yaz