SAÇ BAKIM

SAÇ BAKIM

Esmerler buraya! Koyu renk saçlarına özel bir şampuandan beklentin hangisi?

Esmeriz, çok havalıyız! Ama koyu renk saçlarımızın hep parlak ve ışıl ışıl olması için özel bakıma ihtiyaç duyduğunu kabul edelim. Hemen sana en uygun şıkkı seç; yorumlarda esmer parlaklığıyla göz kamaştırmaya kararlı tüm kızlarla fikirlerini paylaş!
  • Esmer kızlar buraya! Koyu renk saçlarına özel bir şampuandan beklentin hangisi?Saçlarımın 365 gün ışıl ışıl parlamasını sağlaması!
    A seç
  • Esmer kızlar buraya! Koyu renk saçlarına özel bir şampuandan beklentin hangisi?Koyu rengin göz alıcı güzelliğini daha çok ortaya çıkarması
    B seç
  • Esmer kızlar buraya! Koyu renk saçlarına özel bir şampuandan beklentin hangisi?Matlaşma ve canlılığını yitirme derdine son vermesi!
    C seç
  • Esmer kızlar buraya! Koyu renk saçlarına özel bir şampuandan beklentin hangisi?Saçlarımın nem dengesini koruyan özel bir formüle sahip olması
    D seç
  • Esmer kızlar buraya! Koyu renk saçlarına özel bir şampuandan beklentin hangisi?Saçlarıma bakım yaparken, kokusuyla da baş döndürmesi
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

4|10
287246

En İyi Kız Görüşleri

• Koyu renk saçlar parlamazsa hoş görünmüyor. O yüzden en büyük isteğim parlak yapması. <3

1|1
    0|0
  • Işıl ışıl parlaması canlılığını yitirmesine son vermesi kokusuda önemli hepsi ya😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Saçlarımın 365 gün ışıl ışıl parlamasını sağlaması!

0|0
    0|0
  • Koyu renk saç parlak olmalı. Karşıdaki kişiye saçın sihri geçmeli.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 285

• Mat ve cansiz saclardan kurtulmk istiyorum. Surekli "duzlestirici mi kullaniyorsun?" Diyorlar ama kullanmiyorum.. bu durum cok uzucu

0|0
    0|0
  • Açık renk saçlılar gelmesin mi? :(

7|5
    4|0
  • Koyu renk saçları daha canlı bakımlı ve alımlı göstermeli, mis gibi de kokmalı.

1|0
    0|1
  • B dedim koyu renk saçlarımın güzelliğinin öne çıkması benim için çok önemli.

0|0
    0|0
  • Koyu olması ışıldamasına engel olmamalı. 😍

2|1
    1|1
  • Saçım siyah deneyeceğim

0|0
    0|0
  • Saçımı kestiriyorum, ışıl ışıl mükemmel görünüyor, aradan 7-8 saat geçiyor ve iğrenç, mat haline geri dönüyor. Halbuki hiç düzleştirici maşa vs kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Elidoru çok severek kullanıyordum yalnız saçlarım çook kalındı ve Elidor şampuanlarının hepsini kullandım dökülmesini önlemedi. Kokusu, yumuşaklığı çok güzel ana birşeyler yapmalısınız. Sevenlerinizin saçlarının dökülmemesi içn.

0|0
    0|0
  • 1) Parlatsın. 2) Kesimini şeklini bozmasın 3) Güzel koksun 4) KEpek felan getirtmesin 5) Muhteşem bir şey olsun kuaförden çıkmış gibi dursun!

Hepsi bir arada olsun, çok şey mi istiyorum? :)

0|0
    0|0
  • Matlaşma ve canlılığı yitirmeyen bir şampuan değil bence, yani kullanırken ilk bunu farkettim.

1|1
    0|0
  • Sevgili Elidor, biz boyalı saçlar için de keratin yüklü güzel bir şampuan istiyoruz.
    Parfümsüz, mis kokulu yağlar üretin.
    Urban bile çeşit çeşit üretmiş.

0|0
    0|0
  • Saçlarım iri kıvırcık, kalın telli ve asi. bu yüzden onu yatıştıracak şekle sokacak ve yumuşatacak bir formüle ihtiyacım var. e biraz da parlatsa fena olmaz.

0|0
    0|0
  • Ne esmerim ne saclarim koyu renk ama yinede geldim 🙈😀
    Yakin arkadaslarimdan gordugum ve bildigim kadariyla isil isil olmasi 😀

0|0
    0|0
  • Esmerler buraya dıt dıt dıt dırı dım
    Şaçlarımız havaya
    Şampuanımı kendim aldım tek başına kendim sürdüm girmesinler havaya sjsjs
    Cadoloz saç modeli favorim

0|0
    0|0
  • Sarışınım sonradan degil dogustan. Siyah sacı cok severim, kızımın koyu kahve parlaklık sağlayan sampuanları tercih ediyor

0|1
    0|0
  • Işıl Işıl saçlar için hergun şampuan kullanmamak gerek bence

0|0
    0|0
  • Sacimdaki siyah boyayı akıtacak bir şampuan çıksa ya

0|0
    0|0
  • zaten bu ürününüzü almış bulunuyorum şampuanım bitince denemek için sabırsızlanıyoruum :)

0|0
    0|0
  • Esmer dediler geldik😀Saçlarım koyu renkte değil, ama şampuanların ışıltı vermesini isterim. Bunu tek üründe bulmak maalesef imkansız, bunun için destek ürünlere yöneliyorum..

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 2 yıldır elidor kullanıyorum şu sıralar elidoru değiştirmeyi düşünüyordum uzun süre kullandığım için ama bu son esmer saç için çıkanı denemeden şampuanda değişime gitmiycem.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    265

Erkekler Ne Diyor 244

• Parlaklığı, kokusu önemli.

0|0
    0|0
  • Esmer kızlar cok citilensede rengi acilmiyor mu? Esmerler kirli tenli geliyor bana sacma olsada irkiliyorum ama hak yemem lazerli batiksiz en guzel bacak esmerlerde woo

1|0
    0|0
  • Saçım dökülmesin yeter dökülme karşıtı şampuanlardan verim alamıyorum.

0|0
    0|0
  • C ve d arasinda kaldım. Nem , herseyi dengeliyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • şapuağnnn saç kalmadı ki :) ama esmerde değilim :) kumral diyebiliriz aradayım ben

0|0
    0|0
  • Şimdi konu başlığına kızlara hitaben yanlış olmuş,
    Biz erkeklerinde az da olsa bir bölümü uzun saçlara sahip,
    Bence bu saç konusunda artık cinsiyet ayrımı olmamamlı

0|0
    0|0
  • Bakımlı görünen ve kokusuyla etkileyen saçlar insanı koku ve görsel yönden etkileyip farklı duyguları harekete geçiren sistemin tek ve eşi bulunamayan anahtarıdır!!!

0|0
    0|0
  • bence saçlar daha canlı görünürse hergün banyo yapmamız gerekmez saçlar canlı birde güzel görünecek

0|0
    0|0
  • Hmm. Sayın Elidor bütün kadınları Selena Gomez , Angelina ve Bebe gibi yapabilecek bir şampuan istiyoruz.

0|0
    0|0
  • Ne esmer de ne kumralda gönlüm yalnız hülya Avşar da 😂

0|0
    0|0
  • Bir kadının saçlarının güzel görünmesi gerektiği kadar, güzel kokmasida gerekir;E şıkkı

0|0
    0|0
  • Dünya bir yana esmer kızlar diğer yana :) Onlara her şey haktır :)

0|0
    0|0
  • Kızlar parlaklık ve güzel kokulu olmasini tercih eder sanirim.

0|0
    0|0
  • çünkü saçlarım bir kuruyor bir çok yağlı oluyor nem dengesi önemli

0|0
    0|0
  • Saçlarımın 365 gün 24/7 şarkı söylemesini istiyorum ben.

0|0
    0|0
  • Yani şimdi bu seçeneklerin hepsi geçerli. O zaman hepsi

0|0
    0|0
  • Esmer kızlar saç renginizi boşuna değiştirmeyin çünkü esmerler çok güzel oluyor çok hoşuma gidiyor düm düz sim siyah olanlar

0|0
    0|0
  • Zaten 1 hafta önce aldım. Kullanmaya başladım ve kokusu çok güzel. Saçlarımda bir rahatlık var gerçekten güzel. Tavsiye ederim. Teşekkürler Elidor.

0|0
    0|0
  • Koyu sacli ve parlak ve bakimli saclara sahip olan kadinlar daha cok ilgimi cekiyor ve yuz haltlarindaki kusurlari bile ortuyor

0|0
    0|0
  • Parlaklık, canlılık, güzel kokusu olmalı hem kendimi hem de başkalarını etkilemeli.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    224
Yükleniyor...