SAÇ BAKIM

SAÇ BAKIM

Saçı çıkan erkek eşini boşuyor! Eşiniz saç ektirdikten sonra sizi boşamaya kalksa tepkiniz ne olur?

Saçı çıkan erkek eşini boşuyor!
Saç ektirme, botoks gibi yöntemlerle öz güven kazanan erkek, kendisini iyi ifade etmeye başlayınca eşini beğenmeme piskozuna kapılıyor.
Saçı çıkan erkek eşini boşuyor! Eşiniz saç ektirdikten sonra sizi boşamaya kalksa tepkiniz ne olur?Sizce saçsız erkekler öz güvensiz mi? Eşiniz saç ektirdikten sonra sizi boşamaya kalksa tepkiniz ne olur?

1|7
6879

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kelken bunu buldum saçlıyken daha iyisini bulurum mantığı.. Yazık.. Defolup, gitsin

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 78

• Çok güzel bir soru sormuşsun, ben de çiftlerin boşanma nedenleri ile ilgili bir Bence yazdım. Buradan ulaşabilirsiniz. :)

Eşleri Boşanmaya Sürükleyen Nedenler Nelerdir? ↗

0|0
    0|0
  • Soz konusu adam esiyle evlenirken cok buyuk ihtimalle saclari dokulmemis, yuzunde kirisikliklar yok. Simdi asil dusunmemiz gereken, saclari dokuldugunde ve yuzu kiristiginda kadin esinin erkek kocasina olan davranislarindaki sogukluk olabilir. Ya da belki tum bunlar hayal urunudur.

0|0
    0|0
  • Evlenirken saçları ve güveni olan adam, bir süre sonra (Mesela 10-15 yıl) saçlarını kısmen veya tamamen kaybederse ve de bundan dolayı eşi ona ilgisiz sevgisiz davranırsa ki bunun temelinde artık onu beğenmemek vardır. Erkek buna önlem olsun diye saçlarına tekrar kavuşma mücadelesi verebilir, başarılı da olursa kim nasıl davranacak bu saatten sonra? Kasınlar bu konuda çok daha sinsi bence, evlenmeden önceki yaklaşımları ve sonrası çok daha acımasız. Kızanlar olacak ama ben böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bu ne nankörlüktür?
    Bu ne kıymet bilmemezliktir?

Seni o halinle kabul eden eşine haksızlık yap, sonra mutlu olmayı um! Yok öyle bir dünya..

Eşini boşayabilir ama sormak lazım pişmanlar mı? %90 mutsuzdur..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Ben kel halimle başa çıkamaıyorum günü birlik aşklarla birde saç ektirdiğimi düşünemiyorum.. ama şöyle bir durum var kadina doymus erkeğe birde paraya doymuş kadına doyum olmaz bu devirde o yüzden artık doyduk ve hayırlısı deyip bekliyoruz...

0|0
    0|0
  • hem bekarım hem saç için eşimi falan boşamam , saçma salak sebeplerle evlenen insanların dramıdır sadece :D

www.karikaturu.com/.../...379_4854_27042012_10.jpg

1|0
    0|0
  • Bence ağır aptallık. Saç ile düzgün görüntü elde edebilir ama "adam" olmadıktan sonra..
    Tıpkı Ali Taran 'ın kanser olan eşini boşayıp , kadın hayatta iken genç biri ile evlenmesi gibi. Karakter yoksunluğu.

0|0
    0|0
  • Benim eşim sevdiğim olacak kişi beni boşamaz bende onu hayırlısı

0|0
    0|0
  • :) öz güven kazanma dedin şimdi kel erkekler saç ektirmeye yönelebilir saç ekiminde bu yıl patlama yaşanırsa suçlusu sensin

0|0
    0|0
  • Çok ilginç bir soru bence boşanmalar hiçbir zaman iyi değildir benim fikrimce kızların ve erkeklerin %80'i sadece cinsel hayat yaşamak için evleniyorlar

0|0
    0|0
  • Birincisi biz ne kadar saçlı ya da saçsız olsak özgüven daima var.
    İkincisi saçım oldu diye ben bu kadını boşayayım diyen erkeğin aklından şüphe duyarım

0|0
    0|0
  • Kizlara önerim: Evlenirken verilen soze kellikte ve saclilikta cumlesini de ilave ettin ne olur ne olmaz:))

0|0
    0|0
  • Neden insanlar birbirininden sıkılıyor?
    Daha çok sevsin saç ektirdikten sonra. Ne var yani

0|0
    0|0
  • Elbet böyle olanlar vardır ama genellemede saçma bir durum. Çünkü erkeğin elinde para yoksa dışarıya açılmaya cesareti düşük olur.

0|0
    0|0
  • Ben ektirmem söz bulun evlenim bıktım bu bekarlıktan ya :)

0|1
    0|0
  • Saçı çıkan erkek eşini boşuyor = Kilo veren kadın eşini boşuyor.

0|0
    0|0
  • Saçma, ben kendimi seyrek saçlı halimle daha öz güvenli hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Saç ektirmiş ama şahsiyetini yitimiştir böyle insanlar.

0|0
    0|0
  • Öylesinin kafasına s.. çarak belki bu deyim ağır oldu ama o karekter hak ediyor.. emeğinize sağlık

0|0
    0|0
  • ahaha :) özgüvendendir :d birden zengin olunca olduğu gibi :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    58

Kızlar Ne Diyor 67

• Saçlarını yolarım

0|0
    0|0
  • tamam zaten heycan verici değildin pek. saç eksende yine bişeye benzemiyorsun boşanınca gerçek bir erkekle evleneyimde sende yaşayamadıklarımı yaşatsın bana deyip damarına otururum ki basmaktan daha çok batsın ona :D

0|0
    0|0
  • Özgüveni yerine gelen her insan böyle enteresan bunalımlara giriyor. Aklı başında ve olgunsa bu kendini beğenmişlik sendromu zamanla düzelir fakat bazıları gereksiz bir egosuna çıkıyor ki evlerden ırak.

0|1
    0|0
  • Erkekler boyledir, unutmayin bir erkek sizle beraberse bir açiği vardir kendini yamamaya çalişiyordur, akliniz varsa evlenmeyin işte boyle bitleri kanlaninca gtleride kalkar sizi birakir giderler geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Sanki benden boşanıp angelina jolieye koşacak. Attan inip eşşeğe binmek istiyorsa yolu açık olsun 😃

0|1
    0|0
  • Tum derdi şaçı miymis. Bu sebeple mi bosayacakms. O zaman en basndan ben sucluyum. Onu adam yerine koyup bide evlenmis miyim 😱 ektirdigi saclari yolar oyle gonderirim

0|0
    0|0
  • saçı çıksın bembeyaz olduktan sonra napcak boyatcak mı sürekli eğer boyalı saç seven kadınlar varsa boşasın onlara gitsin :D

0|0
    0|0
  • Adam onu kel haliyle almış. Sevmiş, beğenmiş öyle kabul etmiş. Adam da saç ektirince kendini bir halt zannedip boşamış demek. O kadına yazık. O kadar değerli zamanlarını bir karaktersizle yaşamış.

0|0
    0|0
  • Böyle erkekleri anlamıyorum eşi onu kel de seviyor ama başkası onu sadece görünüş için sevicek saçma birşey

0|0
    0|0
  • Erkekler andropoza girdiklerinde bu tip şeyler yaşıyorlar. Kendini genç hissetme, kendinden yaşça küçük kadınlara ilgi duyma v. b

0|1
    0|0
  • Parayı bulunca da boşar erkek, daha iyi bir kadın bulursa da boşar. Erkekler evliğe uygun değil yürekleri defolu

2|0
    0|0
    • önce kendinize bakın da sonra çamur atın. zira ilk sizin eliniz kirleniyor camur atarken şu egolarınızı bir tatmin edin de insan olun önce!!

• Haklısın örnekleri çok var ama. genelleme doğru olmaz

• Lan dünkü💩 hayırdır derdim
    Giden de gitsin aha kap>

0|0
    0|0
  • tercihim kel erkek ama bütün keller havaya girip yazıp duruyorlar sonra
    kel ve özgüvenli 😂

0|0
    0|0
  • Cehenneme gitsin bende estetik yaptırır hayatıma bakarım ne yapıcam sanki ölüm yok ucunda 😉

0|0
    0|0
  • Bence o tamamen karakter meselesi yoksa saçla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Ulan daha düne kadar maymuna benziyordun, dua et ben seni bosamadim derim. 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ona kendi saçımdan ektirtirim ömür boyu beni başında taşımak zorunda kalır..

0|0
    0|0
  • Bizim komşu kadın da mide ameliyatı oldu eşini boşadı 😀 demek karşılıklı 😀

1|0
    0|0
  • Kapı orda boşasın benim gibi birinin kıymetini anlar giderse.

0|0
    0|0
  • Güvensiz olduklarıni düşünmüyorum farklı bir karizma katıyor fakat durum şu ki bosamak isterse yolu açık olsun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    47
Yükleniyor...