Kızlar, saç dökülmesi yaşayan var mı, nasıl çözebilirim?

gençler benim 19 yaşımdan beri saçlarım dökülüyor.
aileden gelen birşey, kimsenin saçları gür ve dolgun değil malesef.
şu an 22 yaşındayım ne yapsam olmadı yani sarımsaklı şampuan denedim, vitaminler denedim, biotin kullandım vs...
çok aşırı dökülme yok allahtan ama duşta falan gerçekten suyla birlikte akıyo resmen.
bu durumu yaşayan varmı?
varsa ne yapıyorsunuz hangi şampuanı kullanıyorsunuz?
bir çözüm bulduysanız benimlede paylaşın lütfen...

0|1
127

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• çözümü kolay
    hangi şampuanı kullanıyorsan bırak linki paylaştım bıttım sabunu zamanında 14 tl alıyordum şu an en uygun migrosta 1 ay kullan farkı görecek dua edeceksin

www.sanalmarket.com.tr/.../showProductDetail.do

1|0
    0|0
  • Günde insanın 100 tel kadar saçı dökülür genelde kadınlar da demir eksikliği yüzünden saçları döküldüğü söylenir çünkü erkek tipi dökülme nadir görülür şampuan olarak ph 5.5 kullan ve kan tahlili yaptır

0|0
    0|0
  • Valla benim de öyle hep dökülüyor Allahıma çok şükür seyrelmiyor ama çok koparak ve ya kırılarak dökülmüyor. Kan tahlili yaptırdım kanım düşük çıktı

0|0
    0|0
  • Badem yağı kullanmanız lazım

0|0
    0|0
  • sabun kullan

0|1
    0|0
  • Erkek için kötü kadın için felaket bir durum

0|0
    0|0
  • Bir doktora görün

0|0
    0|0
    • Doktora gittim 2 defa. aynı şeyleri söyleyip duruyolar fayda ettigide yok

• Hangi sabunu kullandın

• muazzam markalı

Kızlar Ne Diyor 12

• Otacın şampuğanini ve saç kıremini kulan sakin reklam ürünlerini kullanma ve doktora git saçın la iliği sana bir serum gibi bir şey verir onu kullan ve çörek otu yağı badem yağı hindistan cevizi yağı kullan saçlarını uzatır gurleştirr parlaklık hazandirir bu yağları karıştır haftada bir kez kafana sur 1 saat kalsın sonra yıka iyi gelir

1|0
    0|0
  • ya şey ne kadar doğru bilmiyorum da bir güzellik uzmanı söylemişti. pirinci kaynatıp süzüp suyuyla saçları durulamak. en az 3 defa. birisi yapmış faydasını görmüş. sonra elma sirkesiyle de durulanabiliyor. şampuan yerine doğal sabun kullan argan yağlı falan

0|0
    0|0
  • Benim de stresden oluyordu. Biotin hapini en az 3 ay boyu kullanman gerek etkisini gostermesi icin. Ve stresden uzak dur, spora yönel. Keratinli sampuan kullan. Sacin yaglaniyorsa cok onu onleyecek su sirke karisimi kullan. Galiba cabuk yalglanan saclar da etkiliyor bunu. Ve sacina masa düzleatirici falan yapma. Dinlensinler. Bende oyle yeniden cikmaya basladi. Uninin basinda saclarim daha gürdü. Alkol ve sigara tükemindende uzak durmaya calis. Saglikli beslen

0|1
    0|0
  • Ben şampuan kullanımını azalttım mesela hafta 1 kere şampuan kullanıyorum onun dışında duşta sadece saç kremi kullanıyorum saç uçlarıma dökülmesi ciddi derecede azaldı.

0|0
    0|0
    • Haftada 1 kere mi yıkıyosun saçlarını? Yoksa suyla mı yıkıyosun sadece

• Hepsine baktırdım hiçbir problem yok. Sadece hormon testi yaptırmadım. Ama genetik zaten bizde.
      Öyle çok saçlı insan yok malesef :/

• Anladım ekstradan saç için saça vitamin takviyesi yapan yerler var ama fiyatları ne kadardır bilmiyorum.

• Valla saç dökülmesi var kullandığımız şampuanlardan kaynaklı diye düşünüyorum saç dokulmelerine karşı kürler var internet bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Valla bende bir cozum bulamadim bende 19 yasindayim ve cok dokuluyo saclarim bende herseyi denedim elim sacima atsam topak topak geliyo bir sey bulan varsa banada soylesin

0|0
    0|0
    • Doktora gittin mi hiç

• Demir eksikliğinden de olabilir eğer ailende genetik dökülme yoksa...
      Kan tahlili yaptır sonuçlarda çıkar

• Benim hic dokulmezdi fazla ama su siralar dpkuluyo bilmiyorum ama devam ederse gidicemm

• sampuanima cam terebentin koy kesinlkkle faydali

0|0
    0|0
    • Onu yapıyorum aynen iyi geliyo

• Zeytinyagiyla ov 1 saat bekle

0|0
    0|0
  • Sarımsaklı şampuan kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Seninki genetik oldugu icin bir doktora gorunmen gerek derim ben

0|0