SAÇ BAKIM

Elidor Elidor Saç Parfümü

Kısa saç kimlere daha çok yakışır?

Bu aralar biraz Lucy Hale’in saçlarına bayılmaya başladım. En son sanırım lisede kısa kestirmiştim, onda da pek kullanmayı beceremedim. :/ Bir de gür saçlarım var ve ünlülerde görüp beğendiklerim ben de aynı durmuyor Kısa saç kimlere daha çok yakışır?

0|2
2532

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Saçların düzse hafif bir şekillendirmeyle böyle olur zaten.
    Biz düz saçlıların saçları gür de olsa kıvırcıklar gibi kabarmıyoruz.
    Ben de kısa saça bayılıyorum ve o yüzden çoğunlukla kısa modelleri tercih ediyorum.

1|0
    0|0
    • Yok düz değil saçlarım, garip bir şekli var. Zaten bir de gür olunca iyice kabarıyor ben sevmiyorum öyle, o yüzden dalgalı yapıyorum şu an genelde. Ama lisede inek yalamış gibi dümdüz yapınca garip duruyordu😄

• Teşekkürler örtmen hanım, düşüneyim :/

• Ne demek psikolog hanım :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Kısa saç orta boylu kızlara ve esmer kızlara bence daha çok yakışıyo ama çokta kısa saç değil omuzda gerçi fit kızlara 3 nımarada fena olmuyo asker gibi bence çok ateşli 😂

1|0
    0|0
  • Bende kızlarda bu saç modelini çok seviyorum. Uzun uzun sıkıldık artık ya. Fotoğraftaki saçın uzunluğu gayet güzel bence.

1|0
    0|0
  • Tam bir yönetici (admin) modeli diyebiliriz. :)
    https://i.hizliresim.com/WG0p3P.jpg

2|0
    0|0
  • kadınlara uzun saç gerçekten yakışıyor. tabii ayaklarına kadar olan değil. amaaa itiraf etmem gerekirse bazı kadınlara da küt saç da çok yakışıyor. doğruya doğru.

1|0
    0|0
  • Kızların geneli uzun saçlı olduğu için midir bilmiyorum ama kısa saç daha hoş ve çekici görünüyor bana.

1|0
    0|0
  • bu fotoğraftaki kısa saç tatlı duruyor.
    çene yapınız itibariyle size de yakışabilir admin hanım :D

1|0
    0|0
  • Sana gider kısa saç.. zaten minik sevimli kız modeli auran var..

1|0
    0|0
  • valla her kese yakıştırıyorum. Küt saçlı kim varsa beğeniyorum.

1|0
    0|0
  • ufak yüzlü şirin kızlara amelie filmindeki kız gibi

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    21

Kızlar Ne Diyor 24

• Herkese farkli model yakisir. Tek tip bir ornek vermek dogru olmaz. Bir suru kisa sac modeli var ayrica, birinin yakismamasi kisa sacin yakismayacagi anlamina gelmez ^-^

1|0
    0|0
  • Az saçı olanlara yakışıyor benimde saçlarım gür ve kalın telli kısa kestirdikçe kabarıp duruyor baş etmek zor

1|1
    0|0
  • Kısa saçı çoğu kişiye yakıştırıyorum. Özellikle şöyle bir kişiye daha çok yakışıyor diyebileceğim bir özellik yok.

1|0
    0|0
  • Kafa yapısı basık olanlar yani, çene ile kulak arasındaki boy farkı ne kadar kısa ise kısa saç o kadar yakışıyor.

1|0
    0|0
  • Küçük yüzlü, ince ve düz saçlı kadınlara yakıştırıyorum ben.

1|0
    0|0
  • Uzun ve kemikleri belirgin kişilere çooook yakışiyor

1|0
    0|0
  • Kristen Stewart a çok yakistiriyom. Kemikli sert yüzlere çok yakisiyo

1|0
    0|0
  • kısa saç hastasıyım bayıldım şu an kısa olmasına rağmen yine kestiresim geldi

1|0
    0|0
  • Hicc sevmem. Saclarim 61 cm mutluyum😄

1|1
    0|0
  • Son 2 senedir saçlarım böyle bende bayılıyorum:))

1|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    14
Yükleniyor...