“Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendini nasıl buluyorsunuz?

Thauma
Bu sezonun renklendirme trendlerinde başroller belli oldu! Bu başroller: “Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme”ye ait.
“Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendini nasıl buluyorsunuz?
Tiger Eye trendi nedir?
“Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendini nasıl buluyorsunuz?
Adından da anlaşıldığı gibi Tiger Eye, kaplan gözü denilen taştan ilham alıyor. Bu renklendirme tekniği sıcak ya da koyu bazlı saçlar için doğal görünümlü balyajlar elde edebilmemizi sağlıyor. Açık karamel tonlardaki aydınlatmalar ile saça boyut kazandırıyor.

Dip Gölgeleme trendi nedir?
“Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendini nasıl buluyorsunuz?
Son dönemin en popüler saç rengi trendlerinden biri de Dip Gölgeleme tekniği. Bu teknik, saç diplerinde doğal bir geçiş yaratarak tüm saçı aydınlatmaya yardımcı oluyor. Diplerde doğal saç rengi ve saç boyası arasında doğal bir geçiş ortaya çıktığı için sürekli dip boyası yapma sorunu da olmuyor.

“Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendini nasıl buluyorsunuz? Dener misiniz?
“Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendini nasıl buluyorsunuz?