Saçların Doğanın Enerjisiyle Yenilensin! Peki senin ihtiyacın olan saç bakımı hangisi?

Yaz sezonu tamamen sona erdiğine göre, şimdi saçlarımızın canlılığını ve gücünü tazeleyip yeni sezona sıkı bir başlangıç yapma zamanı. Bize saçlarının ihtiyacı olan bakımı söyle, sana doğanın enerjisini saç bakımın için nasıl kullanabileceğini söyleyelim! Doğanın enerjisinin saçlarında yaratabileceği değişimi hissetmeye hazır ol ve görüşlerini herkesle paylaşmayı unutma… #güçdoğamızdavar

• Kırılan ve her tarayışımda birkaç teliyle vedalaştığım saçlarımın uçlarını güçlendirmek
    A seç
  • Hacmini kaybedip pırasa kıvamına gelen saçlarımı arındırıp, canlandırmak
    B seç
  • Yeni sezonda yapacağım yeni imaj denemeleri için saçlarımın gücünü ve direncini artırmak
    C seç
  • Sürekli elektriklenme eğiliminde olan saçlarımı yatıştırıp, istediğim yumuşaklığa kavuşmasını sağlamak
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

9|17
155126

En İyi Kız Görüşü

• Benim saçlar sürekli sönüyor ve günün sonunda kafama yapışıyor. Hacimli saçlar en çok beğendiğim ve en çok özendiğim saç modeli.

4|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Pırasa gibi saçlar yerine, reklamlardaki gibi hacimli saçları olan bir sevgiliye "hayır" demezdim. Limon ferahlığı düşüncesi bile iç açıyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 154

• Saçımı taramaya korkar oldum o telleri göreceğim diye. Neler denemedim ki, anlatamam :/ Şu an aydınlanma yaşamış olabilirim, kesinlikle bakacağım!

1|0
    1|0
  • İnce telli ve güçsüz saçlarım bu soruyu görünce canlandı. Hindistan cevizi yağlı yeni Elidor yeni bebeğim artık💙

0|0
    0|0
  • Elektriklenen saçlarım var bir de çok geç uzayan inatçı saçlarım

1|0
    0|0
  • Saç kırıklarım vardı ama şükür düzeldi Hindistan cevizi Elidor ilgimi çekti deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • Saçlarımdaki kırıklıklarla baş edemiyorum. Uçlarını güçlendirecek bir çözüm arayıp duruyorum aylardır. Hindistan cevizi yağını duymuştum ama şampuan olarak denemek aklıma gelmemişti. Deneyeceğim. :)

2|0
    1|1
  • Bakim yaglari.

0|0
    0|0
  • ya sayın elidor. benim saçlarım kalın telli ve kabarık. aynı zamanda dalgalı. saçımı kısa kestirmeye korkuyorum sürekli kabarıcak bonus kafa olucam diye

1|0
    0|0
  • Brezilya fönü yapılmış kıvırcık saçların fönün kullanılabileceği son fazlarında elektriklenme sıkıntısından kurtarabilecek kimyasal içeriklere sahip görünüyor...

0|0
    0|0
  • Ben yataktan kalkınca fön çekilmiş olmasını istiyorum

2|0
    0|0
  • bende tam olarak elidor doğanın enerjisini kullanıyorum ve saçlarım gayet ıyı ama en yakın secenek bu oldugu ıcın sectım ve cok guzel kokuyor

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum ama deneyeceğim :)

0|0
    0|0
  • Dalgalarını koruyan

0|0
    0|0
  • a ve c

0|0
    0|0
  • Her tarayısımda birkaç teli gitse yine iyi. Yarısı gidiyor her tarayısımda

0|0
    0|0
  • 1-2-4 ihtiyacım olan😏

0|0
    0|0
  • Bnmde saclarim genelde kiriliyo çünkü yaglandigi zaman topuz yapiyodum sürekli kirli olunca rahatsız oluyodum uçları falan kirildu canszlasti baya şu an kullandigim bayadrda kullandgm turuncu şişesi ama suanki siselerini denemedm zaten saclarim gür ve dalgali masa dalgasi gbi doğal ama kirlenmeye baslayinca sönüyor 3gune kadar

0|0
    0|0
  • Emeğinize sağlık..

0|1
    0|0
  • Kırılan saç uçları çok sıkıntılı...

1|0
    0|0
  • saçlarıma çok önem veririm doru bakım önemli

0|0
    0|0
  • hepsi :D

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    134

Erkekler Ne Diyor 125

• Benim ihtiyacım olan saç bakımım da olmazsa olmazım Elidor. <3

0|0
    2|0
  • Alnım açıldı, geri kalan saçları da kendi haline bıraktım, dağınık kalsın. :):

0|1
    0|0
  • yeni sezona uzun samurai saclara hoşgeldin diyecem 🌪

1|0
    0|0
  • Saçlarım kepeklenmesin yeter. Bir de yumuşak olsun başka bir şey istemiyorum. Saçımın arkasında kalkan yerleri indirdiğim halde dik durmasın.

0|0
    0|0
  • Elidora tavsiyem killi, yumurta sarılı, kahveli çeşitler de çıkarsın :) Birde Elidor Men çeşitleri çıkarsın...
    Bak Elidor Men markasını Elenor olarak üretsin :D :D :D

2|0
    0|0
  • Seboreit dermatit için öneriniz nedir?

1|0
    0|0
    • Dermovate losyon denedin mi

• @EsraUs Evet denedim. yanında kenozal ketoral'de kullandım. bir süre geçirse de tekrardan kronikleşiyor.

• Yani kökünden çözen bir ilac veya tedavi yok stresli olmamaya bak ilacini kullan en fazla yapabilicegin zaten bunlar

• Saçıma verdiği bakımdan ayrı kokusu beni b neden alıyor 😂

0|0
    0|0
  • 6. ayda

0|0
    0|0
  • Saçımda kepek ve deri kaşıntısı vardı düzenli @ELİDOR kullandım bu problemlerim geçti
    Teşekkürler Elidor

0|0
    0|0
  • Saçima uygun şampuani halaaaaaa bulamadim

1|0
    0|0
  • saçıma gerekli bakımı yapıyorum

0|0
    0|0
  • Her duştan sonra saçımı kuruturken tararken önüme kopup düşen saç tellerim artık neredeyse psikolojimi bozucak her ne kadar belki bayan şampuanıda olsa bende Elidor hindistan cevizi yağlı şampuanı deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • Benim de saçlarım kalbimden daha çok kırılıyor nedense 🙄 ne yapmam gerektiğini de bilirsem belki çaresi elidor olur.

0|0
    0|0
  • elidor her zaman bizimlesin

1|0
    0|0
  • Sevgilimin sürekli elektriklenen saçı, aramızdaki elektriklenmeden bile fazla. Bunu dindirmek güzel olurdu.

1|0
    0|0
    • Bir tavsiye vereyim ben bioblas saç bakım yağı kullanıyorum elektriklenmeyi tamamen yok ediyor üzerinde yazan miktarda bir iki damla kullanınca yağlandırmıyorda

• Benimde

0|0
    0|0
  • Saçlarımda döküntü vardı ama şükür düzeldi Hindistan cevizi Elidor ilgimi çekti ve denedim teşekkürler Elidor 😍❤

0|0
    0|0
  • Keller için de saç çıkarıcı bir şey bulsanız :D

0|0
    0|0
  • Guzel paylasim

0|0
    0|0
  • Kepekler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam