SAÇ BAKIM

ELİDOR

Saçların Doğanın Enerjisiyle Yenilensin! Peki senin ihtiyacın olan saç bakımı hangisi?

Yaz sezonu tamamen sona erdiğine göre, şimdi saçlarımızın canlılığını ve gücünü tazeleyip yeni sezona sıkı bir başlangıç yapma zamanı. Bize saçlarının ihtiyacı olan bakımı söyle, sana doğanın enerjisini saç bakımın için nasıl kullanabileceğini söyleyelim! Doğanın enerjisinin saçlarında yaratabileceği değişimi hissetmeye hazır ol ve görüşlerini herkesle paylaşmayı unutma… #güçdoğamızdavar
  • Saçların Doğanın Enerjisiyle Yenilensin! Peki senin ihtiyacın olan saç bakımı hangisi?Kırılan ve her tarayışımda birkaç teliyle vedalaştığım saçlarımın uçlarını güçlendirmek
    A seç
  • Saçların Doğanın Enerjisiyle Yenilensin! Peki senin ihtiyacın olan saç bakımı hangisi?Hacmini kaybedip pırasa kıvamına gelen saçlarımı arındırıp, canlandırmak
    B seç
  • Saçların Doğanın Enerjisiyle Yenilensin! Peki senin ihtiyacın olan saç bakımı hangisi?Yeni sezonda yapacağım yeni imaj denemeleri için saçlarımın gücünü ve direncini artırmak
    C seç
  • Saçların Doğanın Enerjisiyle Yenilensin! Peki senin ihtiyacın olan saç bakımı hangisi?Sürekli elektriklenme eğiliminde olan saçlarımı yatıştırıp, istediğim yumuşaklığa kavuşmasını sağlamak
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

9|18
162133

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 162

• Benim saçlar sürekli sönüyor ve günün sonunda kafama yapışıyor. Hacimli saçlar en çok beğendiğim ve en çok özendiğim saç modeli.

4|0
    0|0
  • Saçlarımdaki kırıklıklarla baş edemiyorum. Uçlarını güçlendirecek bir çözüm arayıp duruyorum aylardır. Hindistan cevizi yağını duymuştum ama şampuan olarak denemek aklıma gelmemişti. Deneyeceğim. :)

2|0
    1|1
  • Saçımı taramaya korkar oldum o telleri göreceğim diye. Neler denemedim ki, anlatamam :/ Şu an aydınlanma yaşamış olabilirim, kesinlikle bakacağım!

1|0
    1|0
  • Elektriklenen saçlarım var bir de çok geç uzayan inatçı saçlarım

1|0
    0|0
  • Bakim yaglari.

0|0
    0|0
  • ya sayın elidor. benim saçlarım kalın telli ve kabarık. aynı zamanda dalgalı. saçımı kısa kestirmeye korkuyorum sürekli kabarıcak bonus kafa olucam diye

1|0
    0|0
  • saçları dökülen hatta saç kıran gbi görünen sorun için eczaneden destek alın bana bir sprey verdi 1ay içinde uzadı her ay bakım yaptırıyorum evde de haftada 1kez bazen hindistan cevizi yağı ile maske yapyorum kuru saçlar için nemlendiryor yarm saat 1saat beklemeniz yeterli veya zeytinyağı ve yumrtayı karştırım 30dk bekleyin güçlendiryor benim o iğrenç saçlarım Şu an aşırı güçlü maşallah😌

0|0
    0|0
  • Sacim kivircik ve acaip elektrikleniyor ve kuru bir sacim var elidorun onerdigi sampuani kullanicam nasil olur bilmiyorum ve hic bir sey sac kopugu sac bakim kremleri vs fayda etmiyor yoruldum artik ugrasmaktan 😒

1|0
    0|0
  • Brezilya fönü yapılmış kıvırcık saçların fönün kullanılabileceği son fazlarında elektriklenme sıkıntısından kurtarabilecek kimyasal içeriklere sahip görünüyor...

0|0
    0|0
  • Bnmde saclarim genelde kiriliyo çünkü yaglandigi zaman topuz yapiyodum sürekli kirli olunca rahatsız oluyodum uçları falan kirildu canszlasti baya şu an kullandigim bayadrda kullandgm turuncu şişesi ama suanki siselerini denemedm zaten saclarim gür ve dalgali masa dalgasi gbi doğal ama kirlenmeye baslayinca sönüyor 3gune kadar

0|0
    0|0
  • Saç duzlestiricisini çok fazla kullandığım için maalesef saçlarım hem döküldü hem de hacmini kaybetti. O yuzden Hacmini kaybedip pırasa kıvamına gelen saçlarım arindirip, canlandırmak isterim 👸👸

0|0
    0|0
  • İnce telli ve güçsüz saçlarım bu soruyu görünce canlandı. Hindistan cevizi yağlı yeni Elidor yeni bebeğim artık💙

0|0
    0|0
  • Avakado, Hindistan cevizi yağı, yumurta sarısı, bal, badem yağı biraz zeytinyağı ile yaptıgım maske cok iyi geliyor saçlarıma..

1|0
    0|0
    • Kızlar sadece yumurta zeytin yağı bile süper yapıyor.
      Senin tavsiyen gerçekten hoş gözüküyor. Ama az malzeme her zaman ilgi çekicidir 😊

• Ballı sütü mutlaka dene 🙈😘💐

• Yüzüme bir de salatalık yoğurt uygulıyorum. Rengini açıyor..

• Ben yataktan kalkınca fön çekilmiş olmasını istiyorum

2|0
    0|0
  • kızlar benim de saçlarım yıpranmıştı saçıma liquid keratin markasını kullandım 3 hafta önce ve memnun kaldım saçlarımın kopması ortadan kayboldu ve çok canlı görüyor tavsiye ederimm benim gibi sorun yaşayanlar için

0|0
    0|0
  • bir çok sey denememe ragmen dokulmesine care bulamadim. sadece kisacik kestirdigim zaman duruyor kisa saci da ben sevmedim. kirik yok ama dokulme var.

0|0
    0|0
  • Ben hiç taramaya gerek bırakmadan dümdüz yapan saç şampuanı istiyorum arz ederim.

2|0
    0|0
  • Benim saçlarım özellikle saç uçlarım çok kuru , yıpranmış ve çok zor taranıyor.

1|0
    0|0
  • Elidordan yeni seri hmm bayıldım 😍 özellikle ambalajları çok ilgi çekici

2|0
    0|0
  • vayyy yeşil çay haa daa kimyasal ya şampuan ben kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Saç kırıklarım vardı ama şükür düzeldi Hindistan cevizi Elidor ilgimi çekti deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • Her tarayısımda birkaç teli gitse yine iyi. Yarısı gidiyor her tarayısımda

0|0
    0|0
  • Sürekli saçlarımın uçları kırılıyor tek sorunum bu saçlarımla ilgili dolgunluğu rengi herşeyini çok seviyorum.. canım saçlarım:)

0|0
    0|0
  • Sürekli elektriklenme eğiliminde olan saçlarımı yatıştırıp, istediğim yumuşaklığa kavuşmasını sağlamak.

0|0
    0|0
  • Saçımızı ve saç derimizi tanımalıyız. Buna göre hangi tip şampuan kullanabileceğimizi kolaylıkla seçeriz

0|0
    0|0
  • denemek istiyorum Hindistan cevizi yağı olan elidoru nerde bulurum acaba

0|0
    0|0
  • Gerek duymadıkça içinde kimyasal barınağı olan şampuanları kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • Saclarım doğuştan kalın ve dalgalı hiç bir bakıma gerek yok

1|0
    0|0
  • Saçlarım çok dökülüyor, kullanmadığım yapmadığım şey kalmadı napacağım bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Kırılan ve her tarayışımda birkaç teliyle vedalaştığım saçlarımın uçlarını güçlendirmek

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    132

Erkekler Ne Diyor 133

• Her duştan sonra saçımı kuruturken tararken önüme kopup düşen saç tellerim artık neredeyse psikolojimi bozucak her ne kadar belki bayan şampuanıda olsa bende Elidor hindistan cevizi yağlı şampuanı deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • takibi organik sac bakım ürünleri doğadan gelecekse saf doğal, organik ve katkısız olmalı 10 - 15 tl lik ürünler hiçbir işe yaramaz ve full katkılı olur genelde yani ucuz etin yahnisi hesabı helede bu devirde !!!

1|0
    0|0
  • Pırasa gibi saçlar yerine, reklamlardaki gibi hacimli saçları olan bir sevgiliye "hayır" demezdim. Limon ferahlığı düşüncesi bile iç açıyor.

1|0
    0|0
  • Elidora tavsiyem killi, yumurta sarılı, kahveli çeşitler de çıkarsın :) Birde Elidor Men çeşitleri çıkarsın...
    Bak Elidor Men markasını Elenor olarak üretsin :D :D :D

2|0
    0|0
  • Saçlarım kepeklenmesin yeter. Bir de yumuşak olsun başka bir şey istemiyorum. Saçımın arkasında kalkan yerleri indirdiğim halde dik durmasın.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar benim görüşüm saf keratin bakım ürünleri kullanmanız
    Saçınızın yapısına göre ve karşılaştığınız sorun ile kullanmanız gereken ürün hakkında bilgilendirme yapabilirim
    Bakın günlük hayatımızda çeşitli streslerden kaynaklana kaynaklanabiliyor
    Ayrıca bu çok önemli fön kullanımı vs. bunlardan elinizden geldiğince uzak durun ve duşta kesinlikle kullandığımız şampuan çok önemli ayrıca şampuanı çok iyi arıtmamız lazım bol su kalıntı kalmayacak şekilde durulayın bunun çok faydasını göreceksiniz dökülmelere karşı ve kepeklere karşı...
    Neyse sorunu olanlara yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
  • Yeni sezonda yapacağım yeni imaj denemeleri için saçlarımın gücünü ve direncini artırmak

0|0
    0|0
  • Şu anketi sadece kızlara yapsalardı keşke.
    Kullanacağım şampuanın kepeği önlemesi benim için en önemli şeydir. Tabi bir de yumuşatması.

0|0
    0|0
  • Saçıma verdiği bakımdan ayrı kokusu beni b neden alıyor 😂

0|0
    0|0
  • Ben güçlü be parlak saçlar istiyorum elimi arasına attığımda gücünü hissedeyim :)

0|0
    0|0
  • Benim de saçlarım kalbimden daha çok kırılıyor nedense 🙄 ne yapmam gerektiğini de bilirsem belki çaresi elidor olur.

0|0
    0|0
  • yeni sezona uzun samurai saclara hoşgeldin diyecem 🌪

1|0
    0|0
  • Sevgilimin sürekli elektriklenen saçı, aramızdaki elektriklenmeden bile fazla. Bunu dindirmek güzel olurdu.

1|0
    0|0
    • Bir tavsiye vereyim ben bioblas saç bakım yağı kullanıyorum elektriklenmeyi tamamen yok ediyor üzerinde yazan miktarda bir iki damla kullanınca yağlandırmıyorda

• Saclarimi boyattiktan sonra cok yiprandi nasil eski haline gelir acaba kazitmammi gerek

0|0
    0|0
    • kardesim saf keratin serum al sprey seklinde saçına yatmadan önce kullan sabah kalkınca durula şampuan kullanma 2-3 kullanımda çözüme ulaşabilirsin. tabi bu tavsiye kazıtmak istemiyorsan.

• Yeni sezonda yapacağım yeni imaj denemeleri için saçlarımın gücünü ve direncini artırmak

0|0
    0|0
  • Benim ihtiyacım olan saç bakımım da olmazsa olmazım Elidor. <3

0|0
    2|0
  • Saçlarım koparak dökülüyor baya uzattım ama koparak dökülmesi hiç hoş değil bu şampuan bayanlar için sanırsam fakat saç saçtır bayanı erkeği olmaz Elidor hindistan cevizi yağlı şampuanı deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • Saçlarım olsaydı belki bende ankete katılabilirdim...

0|0
    0|0
  • zeytin yağı sarımsak falan dökülmeye karşı kullanıyorlar sanırım.

0|0
    0|0
  • Saçlarımda döküntü vardı ama şükür düzeldi Hindistan cevizi Elidor ilgimi çekti ve denedim teşekkürler Elidor 😍❤

0|0
    0|0
  • saçlarımın dolgun görünmesi için ELİDORU tercih ederim

0|0
    0|0
  • Saçımda kepek ve deri kaşıntısı vardı düzenli @ELİDOR kullandım bu problemlerim geçti
    Teşekkürler Elidor

0|0
    0|0
  • Alnım açıldı, geri kalan saçları da kendi haline bıraktım, dağınık kalsın. :):

0|1
    0|0
  • SUs kız elidor panten en iyisi elidor hiç güzel değil panten bir numaralı türkiyenin lideri

0|0
    0|0
  • Benim saçlar zaten dökülme aşamasında.. Hiç uğraşmıyorum inceldiği yerden kopsun 😬😂

0|0
    0|0
  • hindistan cevizi yapının gercekten büyük etkisi oluyor

0|0
    0|0
  • Zaten elidorla yikaniyoruzda ben kazitiriyorum yani ustura Dogal

0|0
    0|0
  • düzleştirici şampuan 😅 ama sizinki bir halta uaramıyor kullabdım

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmemde Elidor şahane şampuan hemde ucuz.

0|0
    0|0
  • Deli olurum. Elektirenmeden düz daha iy bayan için.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    103
Yükleniyor...