Ruh halinizi değiştirmek istiyorsanız saçlarınızı renklendirin! Hayatınıza renk katmak için saçlarınızı rengarenk boyatır mısınız?

Ruh halinizi değiştirmek istediğimiz de saçlarımızda değişikler yapmaya başlarız. Ya biraz kestiririz ya da çok az rengini değiştiririz. Peki siz radikal bir karar alıp saçlarınızı rengarenk boyatır mısınız?
Ruh halinizi saçlarınıza yansıtır mısınız?

0|0
439

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlara çeşitli renklerde saç boyaları yakışıyor ama gerçekler bu fotolarda ki gibi olmuyor maalesef. İstanbul un en sosyete ilçelerinden birindeyim ve bunların çoğunun saçı kirli ve dip boyası gelmiş oluyor. ablacım orjinalden şaşmayacaksın diyesim geliyor kendilerine.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yapicam bunu

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• yapmayın öyle şeyler tamam bazen güzel renkler tutturuyorsunuz ama genelde güzelim saçın içine etmiş oluyollar.
    Ben renklendiririm sizi boşverin rahat bırakın saçlarınızı :P

0|0
    0|0
  • Biz ne yapacaz? Kızıl yakışır mı acaba bana :D

0|0
    0|0
  • hayır..

0|0
    0|0
  • Boyatacak kadar saça sahip değilim. Olsam da boyatmam.

0|0
    0|0
  • Sadece saçla mı ruh dünyamız değişecek 😁😁

0|0
    0|0
  • Ee biz erkekler napıcak?

0|0
    0|0
  • Ya bunlar pek iyi değil de saçlarının sadece bir kısmını boyayanlar güzel görünüyor o da yakışana.

0|0
    0|0
  • Renklendirin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 42

• Gri denedim. Mavi ve pembede de gözüm var

1|0
    0|0
  • Komple boyamak yerine balyaj ya da ombre şeklinde renklendirme yapmayı tercih ediyorum ben.

0|0
    0|0
  • Yansıtmam.

0|0
    0|0
  • evet o radikal kararı aldım ama Kuaför e gidecek vakti bulamıyorum kesimlerdeki gibi başka öneriler varsa bana at sana

0|0
    0|0
  • isterim fakat cesaret ister

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Boyatamam yalnızca sarı

0|0
    0|0
  • Hiç kendı saç renginden çıkmadım. Çok sıkıcıyim

0|0
    0|0
  • boyatirim😍

0|0
    0|0
  • Bu renge boyarsam 😕asıl ozaman ruh halim değişir. Bozulur resmen 😱

0|0
    0|0
  • saçımın yıpranmayacağına emin olsam yeşile maviye hatta pembeye bile boyatırdım

0|0
    0|0
  • maviye daha sonra yeşile ve en son mora boyatmıştım. saçım yıpranıncada 3 numara yapmıştım

1|0
    0|0
  • bilmem.

0|0
    0|0
  • doğal saçımı seviyorum♥

0|0
    0|0
  • aşağıdan 3 ve 4 ü birde koyu yeşili yaptım gerçekten çok etkisi oluyor ruh haline :)

1|0
    0|0
  • Renkli olmak herzaman iyidir ve bence kendını iyi hıssetmene de yardımcı olur 😍

1|0
    0|0
  • Hayır çok itici

0|0
    0|0
  • rengarenk saçma

0|0
    1|0
  • ben belime kadar olan saçlarımı kısa küt yaptırdım ve ombre mora boyatmayı düşünüyorum :)

2|0
    0|0
  • Evet, uçları.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor... ;