SAÇ BAKIM

SAÇ BAKIM

Çok istediğin halde saçlarını yıpratacağını bildiğin için yapamadığın şey hangisi?

Biz yeni şeylere hazırız, ama saçlarımız hazır mı?

• Çok istediğin halde saçlarını yıpratacağını bildiğin için yapamadığın şey hangisi?Arada bir kıvırcık-kabarık saç modelleri denemek istiyorum…
    A seç
  • Çok istediğin halde saçlarını yıpratacağını bildiğin için yapamadığın şey hangisi?Saçımı çılgın bir renge boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum.
    B seç
  • Çok istediğin halde saçlarını yıpratacağını bildiğin için yapamadığın şey hangisi?Yazın denizden çıkmayayım, güneşten saç rengim açılsın istiyorum ama yıpranmasından korkuyorum.
    C seç
  • Çok istediğin halde saçlarını yıpratacağını bildiğin için yapamadığın şey hangisi?Havuza bayılıyorum ama klor saça zarar verdiği için girmiyorum.
    D seç
  • Çok istediğin halde saçlarını yıpratacağını bildiğin için yapamadığın şey hangisi?Saçımı kurutmak konusunda bile tereddüt ediyorum!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

12|19
429206

En İyi Kız Görüşü

• Saçlarımı fön çekmek için bile tereddüt ediyorum.

17|0
    3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Saçımı kurutmaya bile korkuyorum ben. Havluyla kurutunca kırılır, yıpranır diye düşünüyorum :/

11|2
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 428

• Zaten fön çekmiyorum ve bakım yapıyorum gayet sağlıklı saçlarım.

4|1
    3|3
  • Uzun bir süre saçıma boya dahi sürmedim ama bakımla aslında sevdiğimiz şeylerin zararlarından korunabiliyoruz :)

1|0
    4|4
  • F şıkkı, hepsi. Adeta saçlarım keçelere özeniyor. Her fırsatta keçe gibi oluyor.

2|0
    5|4
  • Aslında hiçbirinden korkmuyorum saçlarımın bakımını yaptırıyorum. Onarıcı bakım serisi ile saclarım her zaman güvende.

0|0
    20|12
  • Hepsine cesaretim var çünkü saçlarım sağlam. 😇

6|1
    7|4
  • Ah Ayşe Sultan’nın üzülmeyeceğni bilsem pembe rengi denerim😊

0|0
    0|0
  • Röfle der susarım 😞

2|3
    8|6
  • herşeyi yapıyorum sen saçlarına çılgınlar gibi bakım yaparsan hiç birşeyden çekinmeyip herşeyde yapabilirsin bukleymiş çılgın renkmiş hepsini yapıyorumda şu an saçlarım turuncu tonlarda onları değiştirmek istiyorum ki buda bir kaç hafta içinde saçlarımı gri yapıcam

1|0
    0|0
  • ben saçlarımı kıvırcık yapmak istiyorum ama hiçbi zaman doğal gibi durmuyo kıvırcık saçlılar çok tatlı oluyo şu anda zaten hiç bişey yapamıyorum baya kestirdikten sonra bu uzamış hali buna şükür tabi valla saç kestirerek stres atmak dünyanın en kötü şeyi ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Saçlarımı platin seviyorum ve platine boyatıyorum. Aşırı yıpranma meydana geliyor. Ki bu yıpranma da hiç bir şekilde geçmiyor sadece hafifliyor. Hafiflemesi için de market ürünleri değil profesyonel ürünleri kullanmak gerekiyor. Bu konuda da tek tavsiyem kerestese. En azından saç kopmuyor 😀

0|0
    0|0
  • O çılgın renge sonunda boyattım🙈Saçını güya en çok yıpratanlardanım. Saçlarım iki kez komple açıldı ve maviye boyandı, boyadığım boyanın markası"Manic Panic" müthiş! Hiçbir boya bu kadar yumuşak yapmıyor saçı! Deniz, havuz, banyo hepsinin sonrası elidorun bakım spreyini kullanıyorum. Saçlarıma da sürekli fön çekiyorum. Saçı tek yıpratan şey permadır. Bir kere yaptırdım saçlarım kazık gibi oldu. Bir daha asla yapmayacağım tek şey!

0|0
    0|0
  • Elidor valla yeni seri çıktı diye heyecan yaptım gittim aldım ama sadece ambalajda değişiklik vardı bence. İçerik aynıydı birazcık kokusunu falan değiştirseydiniz bari 😂😂😂 neyse ben B şıkkı diyorum 😂😂

2|0
    0|0
  • Saçımın aralarına mavi mor gibi renkler atmayı istiyodum ama yapan arkadaşlarımın o kısmı keçe gibi oldu ve çok kısa süre sonra rengi gitti o yüzden cesaret edemedim ve kurutmaya bile cesaret edemeyen biriyim çünkü saçıma herhangi bir işlemde bulunmadigim halde kırılıyor ve devamlı kırılmaması için bakım yapmak zorundayım:( kız olmak zor ama en azından çabalarımın sonucunu alıyorum saçlarımı çok beğeniyorlar:)

0|0
    0|0
  • valla mor mavi yeşil yaptım sonra yandı zaten sonra siyaha boyadım. kuaför akana kadar boyama dedi dokunmuyorum biraz akmaya başladı zaten. yansa da yaşasın renkli saçlaaar

0|0
    0|0
  • Saçlarımı kırmızı ya da maviye boyamak... korka korka yaptım uzun süre kullandım da ama akıllandım... böylr marjinal renklerin hepsi aylık bakım istiyor ve naparsan yap saçı mahfediyor.. oyüzden artık vazgeçtim

0|0
    0|0
  • Aslına bakarsanız maşayı hayatımda 2-3 kere kullanmışımdır diyebilirim. Saçlarımı hiç boyamadım. Açıkçası rengi kahverengi olmasına rağmen, sevmeyenlerin aksine ben seviyorum. Yazın güneşte açılıyor. Havuzda ve denizde yıpranıyor. Ama güzel bir duş her şeyi halleder. 👍🏻👍🏻

0|0
    0|0
  • Saçlarım da boya olmasına ve aşırı düz olduklarından dolayı arada maşa yapmama rağmen bakım rutinimi tam olarak oturttuğum da fazla bir şekilde yıpranmıyor. Kızlara önerim bakım rutinlerinin dışında düzenli kesim yaptırmaları eskiden hiç bir işlem olmasa bile hiç kestirmediğim için saçlarım daha çok yıpranıyordu

0|0
    0|0
  • Oy vermek için verdim sürekli bakım yapan biri değilim ama çok şükür saçlarım sağlıklı aklınıza gelecek her rengi denedim saçımda mavi yeşil mor falan saçlarıma maşayla şekil falanda veririm biraz eski kafalılık olucak belki ama saçımı gül suyuyla tarıyorum ve sürekli örüyorum bide saçlarım çabuk uzadığından kısaltmaktan korkmuyorum kırıldıysa kestiriyorum

0|0
    0|0
  • zaten renkli saçlarım var ama hep koyu renkler kullandım şimdiki de lacivert kızıl kar beyazı saçlarım olsun isterdim kullanılması gereken açıcılardan filan ve tam istediğim beyazlığı elde edemekten korktuğum için yaptırmıyorum

0|0
    0|0
  • Dalgalı kolay şekil alan fazla kabarık olmayan mat
    Üst kısımları özerkliğini ilan etmiş uyuz saçlarım var
    O kısma şekil versen olmuyor vermesen olmaz
    Yıpranmasın diyoruz yıpranmış yıpranacağı kadar diyoruz
    doğal bırakıyoruz çaki gibi dolaşıyoruz yaaa

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    408

Erkekler Ne Diyor 205

• Saçımı açmak istiyordum. Fakat yıpratıyormuş.

0|0
    0|1
  • Saçlarım efsane bakımlı ve parlak

0|0
    0|1
  • Saçları yıpratmamak için
    #Elidor'u seçin

#Elidor, saçların yeni sevgilisi
    media.giphy.com/media/11h3eWMjG0Farm/giphy.gif

0|1
    0|0
  • marimo yeşili yapamıyorum :(

upload.wikimedia.org/.../Roronoa_Zoro.jpg

1|0
    0|0
  • Biri bakımlı erkek, erkekte saç demiş. Güzel bakım yaparım.
    Asla fön çekmem. Saç kurutmanın soğuk hava kısmıyla kuruturum ve kesinlikle iyonizerli bir makina kullanmaya dikkat ederim. Kuru iken saç taramam. Argan yağı, zeytin yağı vs ayda 2 bakım uygularım.

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri dalgalı ve pamuk gibi yumuşak saçlarımı Elidor ile yıkadığım için bunların hiçbirini yapmaktan çekinmiyorum. Zaten ailede dazlak yok, bu da genetiksel. Saçlarım dökülmez benim. :))

0|0
    1|0
  • Yumusatici, bakim, minarel kisacasi tum hepsi bir arada olan bir sampuanin olmasi ama kimyasalsiz duatan ciktinmi kuafore ve ekstra bakima ihtiyac duymiyac bir sampuan super olurdu. dustan cikinca hep yipraniyor

0|0
    0|0
  • Saçlarımı yıkadıkdan sonra fön çekmeyi bırak dolaptaki en yumuşak havluyu bulamayınca kurulamıyorum bile sert havlu, fön, düzleştirici iki tel saç var onlarıda bunlara yedirmem :))

0|1
    0|0
  • Ne zaman saç bakım kategorisini görsem bu video geliyor aklıma. 😂😂😂😂😂😂😂
    https://youtu.be/jFv7CEYYIsc

0|0
    0|0
  • Merhaba arkadaşlar bu siteye neden üye oldum bilmiyorum aslında aradıgım bir cevap var saçlarım cok uzun düşün ki 189 boy var saçlarım belime geliyor 5 yılda uzattım ozamanın sartları ile balık çifliğinde çalışıyordum haftanın 2 günü o gölde balıklar ile yüzerdim bu saçı uzatırken baktım ki saçlarım cok güçlü dökülme hiç kalmamıştı ve ışıl ışıl dı çevremde gözle görülür şekilde tepkiler almaya başladım. Farkettim ki bana göre tabi detaylı bir araştırma yapmadım balıkların yağı saçıma çok iyi geliyordu sonra o işten ayrıldım ve Doğallık gitmeye başlamıştı saçlarımın ışığı sönmüş yıpranmaya başlamış dökülmeler artmaya başlamıştı ne yapmam gerekir diye bir araştırma yaptım SAF KERATİN VE BAKIM ÜRÜNLERİ kullanmaya karar verdim eski saçlarıma tekrar kavuştum..

0|0
    0|0
  • Yıpranacağını bildiğim için yapmadığım değil, yaptığım; saçlarımı çok ince olarak kestirmek ve hatta kazıtmak.

0|0
    0|0
  • Elidor kullanıcı olarak çok memnunum ve parlak güçlü dokulmeyen saçlara sahibim
    teşekkürler Elidor. formülünüz ne acabam
    birde bir soru daha şampuan reklamında oynuyacak saça sahip miyim 🙈🙈

0|0
    0|0
  • Yıka ve çık. Doğal haline bırak. Bırak ki, üzmesin o da seni. ;)

0|0
    0|0
  • Ne çok çılgın renk meraklısı varmış. Bence klasik renkler tercihleriniz arasında öncelikli olsun. Ara sıra rastlamak güzel ama her yerde yeşil, mor, pembe renkler görmek o kadar da güzel olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Wax yerine limon sürüyorum. Babadan da gelen saç dökülmesi olunca bir hayli korkuyor insan ya dökülürse diye :)

0|0
    0|0
  • Emmoğlu ben küçükken dalinle yıkanırken bile gözlerimi kapatırdım
    Sizin bu reklamlarına filan hiç güvenmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle havuzun saça zarar vermesı yoksa evın dıbınde ımkanım var hergun gırebılırım olımpık havuza.

0|0
    0|0
  • Saçlarımı zamanında Eminem gibi yapacaktım. O zamanlar animatör olarak çalışıyordum. Sonra vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • oldum olası saçlarımın kıvrılmasını istiyorum ama yıpranır diyede hiç denemedim umarım doğru olanı yapmışımdır çünkü saçlarım kıvrılmayacak kadar hem düz hemde sert

0|0
    0|0
  • Saçlarım güzel görünüyo banyo yaparsam bozulcak diye banyo yapmıyorum yıka kurula fön çek wax sür al sana yıpranma sebebi :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    185

Benzer Benceler

Yükleniyor...