Saçlarını yapmak için ne kadar zamana ihtiyacın var?

Cumartesi akşamı için hazırlanmaya sabahtan başlayan kaç kişiyiz?

• 15-20 dakikada hazırım!
    A seç
  • Nerden baksan 2 saat: Saçım çabuk yağlandığı için hep sıfırdan başlamak zorundayım.
    B seç
  • Öylesine hızlı hızlı yapıp çıkıyorum ama özel durumlarda kuaför şart!
    C seç
  • İstediğiniz kadar zaman verin kuaförden çıkmış gibi yapamam.
    D seç
  • Kuru şampuanla saçlarım sadece 1 dakikada kuaförden çıkmış gibi canlı ve hacimli!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

20|24
266208

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Saç ve sakalıma çok fazla özen gösteriyorum. Kendi saçımı kendim yaptığım için ortalama 15 -20 dakka ve bazen de takıntı haline getirince bozup bozup baştan yapınca çok daha fazla zamanımı alıyor.

4|0
    1|6

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 265

• Saçlarım gür ve uzun olmasına rağmen kuru şampuan kullandığım zaman farkı görebiliyorum. Acil bir işim olduğunda kuru şampuan kullanıyorum ve memnunum. Gerçi Elidor'un bütün serisinden memnunum saçımı yıpratmayan tek şampuan tesekkurler😀

12|1
    22|18
  • Elidorun kokusuna bayılıyorum ya, kendi saçlarımı öpesim falan geliyor asdfgh

15|14
    20|15
  • Şekillendirmek 10 dakika ama bunun duşu var, kurutması var derken 1 saat saçla uğraşıyorum diyebilirim. Kışın neyse de yazın bir de sürekli terden sönükleşiyor. Sinir oluyorum.

7|2
    5|6
  • Uğraşıyorum, istediğim şekli veriyorum sonra bir bakıyorum yarım saat içinde kendinden geçmiş. Bu yüzden ne yaparsam yapayım kuaförden çıkmış gibi olması imkansız.

7|1
    7|9
  • Saçlarımı yapmam çok zaman almıyor ama yağlı olduğu için ha yapmışım ha yapmamışım, hemen sönüyor :/

O yüzden evden çıkmadan hemen önce hızlıca yapıyorum ki gün içinde beni ne kadar götürürse..

4|3
    4|5
  • Akşam için hazırlanmaya sabahtan başlayan insan evladı ben oluyorum :) Bir türlü istediğim şekli almayan inatçı saçlarım var.

1|1
    4|0
  • Benim sacim dogustan yapili :D

0|0
    0|0
  • Kemoterapi sonrası saçlarımı döküldü. Şimdi 5-6 cm filan oldular ama aynaya baktığımda kendimi tekrar kadın gibi görmeyi gerçekten çok özledim.

Şampuan kullanmıyorum. Evde hazırladığım organik bir karışımla saçlarımı yıkıyorum. Uzasınlar da bakarız elidor :))

5|2
    1|0
  • Evden çıkmadan önce 15 dakikada başörtümü yapıyorum.
    Kuru ya da ıslak şampuana da hiç ihtiyacım kalmıyor :))

Ama evdeysem saçımı yapmak 10 dk'mı alıyor. Çünkü ıslak saçımı fönle kurutunca fön çekmiş gibi oluyor ve 4 gün boyunca hiç bozulmuyor.
    Saçlarımı sık yıkamadığım için de çabuk yağlanmıyor.
    Sık yıkanan saç çabuk yağlanır çünkü.

1|0
    1|0
  • 15-20 dk hazırım. Elidor beni reklamda oynatın çok para kazandırırm size izleyen gözünü alamaz😂😂😂😂😂

2|0
    3|1
  • Mutlaka yıkamalıym saçlarımı, yağlı bir yapısı var. O yüzden yıkama tarama kurutma şekil verme nerden baksan 2 saate yaklaşır. O yüzden B şıkkı 😒😒😒

1|1
    0|0
  • Aslına bakarsanız kıvırcık saçlara sahibim. Bu artı bir avantaj oluyor aslında yıka köpük sür ve çık :) ya da topla bir şeyle tuttur çık :) Pratik :)

0|0
    1|0
  • Duş+giyinme+makyaj 30-40 dk benden hızlı kız bulursanız evlenin 😂

0|3
    0|0
  • 2 dkda Bağlar çıkarım süs püsle uğraşamam

0|1
    0|0
  • Saçlarım düz ve kuru olduğu için fönle kurutup istediğim an hazır olurum. Yıkayana kadarda hiç yağlanmıyor 😊

1|0
    0|0
  • yaa en az 1 saat ugrasiyorum duş tan sonra kurutma makinesi kullanamiyorum tam kurumuyor o yuzden hic bir zaman

0|0
    0|0
  • Saçlarım yağlandığı için değil ama kıvırcık oldukları için yaklaşık 2 saate ihtiyacım var, düzgün durmaları için mutlaka yıkayıp kurutmam gerekiyor. Elidor'un buna bir çözümü var mı acaba?

0|0
    1|0
  • Saçlarım dalgalı , kıvırcık yani , epey bir zamanımı alıyor diyebilirim , inatlaşıyor benimle bazen , bazende çok güzel bukleler oluyor , genelde inatlaşır

0|0
    0|0
  • Yıkamak kurutmak ve taramak bir insanın ortalama ne kadar vaktini alıyorsa benim de o kadar vaktimi alıyor 😊çünkü üşengeçlik bunu gerektirir 🤔👍🏻

0|0
    1|0
  • Saçlarım çok uzun olduğu için yıkadıktan sonra sırf kururmak yarım saatimi alıyor sonrada ya dalga atıyorum yasa düzleştiriyorum 1 saati buluyor

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    245

Erkekler Ne Diyor 207

• Evden çıkmadan ayna karşısına geçip elimle sağa sola karıştırıyorum, bitti hazırım :D

1|1
    0|0
  • Elidoru bende kullaniyorum ve cok memnunum kokusu da guzel fiyati da guzel ama 😊 zaten baska sampuanda kullanamiyorum head & shoulders kullandim bir kac kere duzguncene yikamiyor bile clear kullandim guzel ama naneli oldugu icin cok yakiyor sonra baktim ki elidor iyiymis hep onu kullaniyorum

0|1
    0|0
  • Saçların genetik olduğunu biliyorum.
    Saçlarımın yoğunluğuna göre dökülme söz konusu,
    Fakat kellik problemi yok. Zaten babamın genlerinden aldığım saçlarım var.
    Uzmana göstermiştim. Bir kökten 3-4 saç çıkıyormuş sanırsam. Yahut ben öyle hatırlıyorum. Saçlarımın dökülmesini daha da azaltabilir miyim?

1|0
    1|0
  • Erkeklerin saçlarını yapması maksimum 1 dakika sürse de benim ne yazık ki kıvırcık saçlarla başım dertte :) yıkadıktan sonra kabarıyor, o yüzden bayağı vakit geçiriyorum ayna karşısında.

0|1
    0|0
  • Evet kızlar,

Ahenkle dans eden saçlara kavuşmak için, ELİDOR'u tercih edin.

ELİDOR, Kızların yeni kurtarıcısı

0|0
    1|2
  • Yıkama ve kurutma sonrası oluşturma 10-15 dk yetiyor.

1|0
    0|0
  • Arap sabunu kullanıyorum kusura bakmayın.

0|0
    0|0
  • saçımı taradım mı 5 dakika yeter

0|0
    0|0
  • 1 dk, Xperle şampuan mı alcaz kanks

2|1
    0|0
  • 5 dakikalik işi var

0|0
    0|1
  • 10 dakika yeterli, çok ekstrem bir gece için ise kuaför. O da bir yarım saati alır tabi.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Duruma göre değişir saçlarımın yağlanmaya başladığını hisettiğim andaı önce yıkayıp daha sonra şekle sokmaya başlarım yaklaşık 15-20 dakika sürer, onun dışında 5 dakika yeterli.

0|0
    0|0
  • saçlarımın doğal güzelliği ve parlaklığı vardır hani pek uğraşmam tabi bazı özel durumlarda belki kuaföre giderim ama onada doğal olması konusunda baskı yaparım 😎

0|0
    0|0
  • Çok zorlanıyorum inanın, saçları yandan mi yoksa arkadan mı tarayıp toplasam diye..
    son bırak dağınık kalsin diyorum..

0|0
    0|0
  • saç taramam

0|1
    0|0
  • Buraya girince site komple değişiyor ( Renk olarak )

Bu arada Pembeli şampuanınızı severek kullanıyorum. Kokusu çok güzel.

Saçıma ayırdığım süre ise Maks 10 dk.

0|1
    0|0
  • Kızlar 3 günde bir yıkıyorsunuz saçlarınızı diye site size mesaj veriyor, lütfen alın şu mesajı ajsjs. 10 dakikada yıkıyorum bebeksi saçlarımı.

0|0
    0|0
  • Her gun daha az vakit harciyorum :/

0|0
    0|0
  • İşsiz güçsüz çok insan var herhalde, bütün bir günü hazırlanmaya harcamak nasıl bir zaman bolluğudur...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    187
Yükleniyor... ;