SAÇ BAKIM

ELİDOR

Kırılan, dökülen saçlar için ne yapabilirim?

Saç yapım ince ve cansız düzenli olarak kestiriyorum. Ama saçlarım az ve dökülme oluyor. Cansız. Ne yapabilirim?

0|0
914

En İyi Erkek Görüşleri

• Kısa kestir erkek gibi ve zeytinyağı sabunu ile yıkamaya başla. 3. Yıkamada saçın gevşer. Ve görürsün değişimi

1|0
    0|0
    • Zeytinyağına alerjim var 😊

• Doktoruma yazdırmalıyım reçetesiz verilmiyormuş.

• Reçetesiz idi demek ki yeni reçeteye bağlamış SGK. Cildiye doktoruna gideceksin

• Selam. Öncelikle geçmiş olsun. Söyliceklerim belki hoşuna gitmez ama çok kişide gözlemledim bunları. Yapı olarak ince saçlar uzadıkça ele daha az gelir, dış etkenlere daha açık olur, kırılmaya yıpranmaya çok meyillidir. Tüm bunların aksine kısa saçlarda uzuna saçlara göre ele daha sık gelir. Özellikle kısa kullanmaya devam edersen kırılma derdin olmaz, çünkü ortalama 1 yılda saçların neredeyse dipten tekrar küt olabilcek hizalara kadar gelir. Yani ısı kullanarak şekil versen bile 3 4 ayda bir kırık aldırarak bu sürede de saçların neredeyse hiç kırılmadan kullanmaya devam edebilirsin. O yüzden sana önerim ne şu ne bu krem. Mümkünse kısa saç kullan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pantene kullanma! Saçların uzun ya da kalınsa zaten normal sık dökülmesi. haftada bir kez saç uçlarına ve diplerine hindistan cevizi yağı sür ve bir gece beklet zamanla güçlendiğini anlayacaksın. saç uzatmak sabır ister, farmasinin keratin içerikli yağını da öneririm. öyle her bulduğun şeyi de saçına sürme

0|0
    0|0
    • Pantene döküyor mu gerçekten.

• Teşekkür ederim

• Keratin içeren bir yağ veya şampuan önerir misiniz?

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 8

• Malesef benimde öyle. Uzadıkça 1 avuç kaliyolar. Kuaför sen saç uzatamazsin kisa kullanacaksin dedi. Ama hic niyetim yok 😝

0|0
    0|0
    • Yine saçlarımı kestirme zamanı geldi o zaman. 😒

• Ben kestirmem yaa. Ucundan al diye diye saç belime gelemedi sinir oluyorum kesmicem arkadaş incelirse incelsin napim 😂

• Bende artık uzun istiyorum ama olmuyor zaten geç uzuyor 🤦‍♀️

• Haftada 2 kere banyodan once saf zeytinyagi ile maske yap sacina yarimsaat bekle iyice yika farki goruceksin 1 haftada

0|0
    0|0
  • Çam terebentin yagi ni al 35 damla kullandigin sampuanina kat😊

0|0
    0|0
  • Ben kazıttım yağlarla bakım yaptım mis gibi oldular

0|0
    0|0
  • Yağlar sür

0|0
    0|0
  • Şampuan değiştirmeyi dene bir

0|0
    0|0
  • Şampuanın ona göre seç hatta sabunla yıka.

0|0
    0|0
  • Sac bakim maskeleri yap gün gectikce güclenir)

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...