SAÇ BAKIM

ELİDOR

Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?

Gün içinde hepimizin yenilenmiş hissetmeye ihtiyacımız var. Hemen sana en uygun şıkkı seç; istediğin her an yenilenmiş ve iyi hissetmeni sağlayacak sırrı kap! Yorum ve görüşlerini paylaşmayı da unutma.
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Sabahın karanlık saatlerinde evden çıkıp hayattan bezmiş bir halde okula vardığımda
    A seç
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Toplu taşımada nefes almakta bile zorlandığım anların sonunda
    B seç
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Toplantılar ve bitmeyen işlerle boğuşmak zorunda kaldığımda!
    C seç
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Yoğun bir günün sonunda arkadaşlarımın yaptığı planı kaçırmak istemediğimde
    D seç
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Hoşlandığım kişiden aniden gelen “bir kahve içmeye ne dersin” mesajını gördüğümde
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

4|5
230323

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 230

• Toplu taşımadan kurtulunca çok ihtiyacım oluyor yenilenmeye, Elidor Saç Parfümleri bu konuda bana en çok yardımcı olan şey ♥️

4|4
    6|2
  • Kokumla iz bırakmayı seviyorum. Buyüzden parfümler en büyük yardımcım tabi Elidor da :)

3|6
    6|2
  • Sabahlari tam bir cin iskencesi. Hele yaz saati uygulamasiyla kisin ise gitmek... Dus almak en rahatlatici cozum

2|7
    0|0
  • Ben günün herhangi bir saatinde saçlarımın evden çıkarken ki kadar mis gibi güzel kokmasını isterim. Ama öncelik tabiki hoşlandığım kişi içindir.

1|1
    0|0
  • Saç parfümü favorim <3

7|5
    0|0
  • Toplantılar ve bitmeyen işlerle uğraşmak zorunda kaldığımda

0|0
    0|0
  • Elidor saç parfümü çokoş

1|1
    1|0
  • Hoşlandığım kişiden mesaj geldiyse

0|0
    0|0
  • Sabahın köründe kalktığımda hayattan bezmiş oluyorum resmen. Bu yüzden akşam yorgunluğumu atarak kendimi yenileme ihtiyacı duyuyorum. Ilık bir duş ve en sevdiğim şampuanın kokusu olunca bebek gibi oluyorum.

1|0
    0|0
  • Bütün gün koşturmuşum ve yorulmuşum, sonra arkadaşlarımdan birisi "hadi biz bak buradayız sen de gel hemen" diyor ve hayatı sorgulamaya başlıyorum.

0|1
    0|0
  • Hoslandigim kişiden bir kahve içmeye ne dersin mesajını görürsem mutlu olurum hemen kendime çeki düzen veririm hazırlanıp yanına giderim

0|0
    0|0
  • öğle saati yemekten sonra diş fırçalamak abdest almak falan çok iyi geliyor bana

1|2
    0|0
  • Ne kdar saç parfümü, kremi gibi şeyler kullanmasa da Elidor şampuan da bir o kadar iyi 👍

1|0
    0|0
  • yorumlar ne garip :Z kokumla iz bırakmak istiyorum parfümler yardımcım. o senin kokun değilki parayı veren herkesin kokusu :) hey allahım

0|2
    0|0
  • Çünkü öyle bir durumda direkt kendime gelirim süslenip püslenir çıkarım. Hatırlamam bile yorgunluğu☺

0|1
    0|0
  • Esmer parlaklık Harika kokuyor yıllardr hayalini kuruyordum elidorun parfümü olsa elidorun parfümü olsa Sonunda 😅

0|0
    0|0
  • parlak saçlar için elidorsa selülitsiz bacaklar için cc shock :)

0|0
    0|0
  • Sigara kullananlara tavsiye hiçbir saçları sinem kokuyu yok ediyor

0|0
    0|0
  • Çok kullanmıyorum fakat kaliteli olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Aslında arkadaşlarım ile olmak yerine evime gidip duş alıp yatmayı daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü hayatimda olan o eşsiz adamla geçirdiğim her dakika yeni huzurlu ve mutlu bir gune baslamak demek benim icin

0|0
    0|0
  • Ya kesinlikle “A” şıkkı; Sabahın karanlık saatlerinde evden çıkıp hayattan bezmiş bir halde okula vardığımda

0|0
    0|0
  • cunku onu çok seviyorum:) canimin ici oldugu icin onunla gecirdigim her bir saniye benim icin cok kiymetli

1|0
    0|0
  • Elidor saç parfümleri ile yenilenmek başka bir keyif

0|1
    0|0
  • Kesinlikle gün boyunca toplu taşımada verilen savaş sonrasında, dönüş yolunda güzel bir duş alıp yeniden küllerimden doğmak istiyorum🐣

0|0
    0|0
  • Çalışan insanlarız biraz nefes almak üstelik sevdiği ile mükemmel

0|1
    0|0
  • Saç parfümü gerçekten harika bir ürün. Emeğine sağlık elidorr❤❤

0|0
    0|0
  • Toplantılar ve bitmeyen işlerle boğuşmak zorunda kaldığımda!

0|0
    0|0
  • Is sonrasi perperisan hallerdeyken öyle bir ihtiyaç doğuyor.

0|0
    0|0
  • Elidormu😍😍 mikemmelllll koku mikemmelllll kaliçılik 😂

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    200

Erkekler Ne Diyor 323

• Sevdiğim kişi enerjimi her zaman tazeler çünkü birisinin size değer vermesi, gözlerinize dolu dolu bakması kadar güzel bir şey yok. İnsana negatif şeylerini bence her zaman unutturur.

0|0
    0|0
  • Yoğun geçen toplantılar, bitmeyen işler. Bunlar bir arada olduğu zaman gerçekten kendimi yenilemem gerekiyor.

3|2
    0|0
  • Ben "Yoğun bir günün sonunda arkadaşlarımın yaptığı planı kaçırmak istemediğimde" seçeneğini işaretledim ama yerine göre diğerleride bana doğru gelen seçeneklerdi.

1|0
    0|0
  • Üzgünüm elidor... ben çantamda fıstık içi ve kuru üzüm taşıyarak kanımdaki glikoz miktarını artırmayı tercih ediyorum.. kafamın dışı değil de içi lazım bana

1|0
    0|0
  • erken kalkmak güne pozitif başlamak günü dolu dolu yaşamaktır. ayrı bir sevinçtir. sabah namazıda kılıp yürüyüş sporla başlayıp evde kahvaltı yapıp sonra işe gitmek. en güzel uyanma pozitif olup güzel düşünme güne güzel başlamaktır.

0|0
    0|0
  • beni kahve icmeye cahıran bartnerimin mesajını okumak partnerimle beraber olduhumda yeniden doğmuş gibi issediyom kendimi bu mutlulumu @haydarkaya. görebilirsinis

0|0
    0|0
  • Daha sıkıcı bir ortam olamaz ondan dolayı yenilenmek lazım...

1|0
    0|0
  • Bilgisayar başında çalışmaktan beynim yandığı zaman 😕

1|0
    0|0
  • Yoğun geçen toplantılar, bitmeyen işler. Bunlar bir arada olduğu zaman gerçekten kendimi yenilemem gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Is hayati oncelikleri ve bunalim donemlerini degistiriyor pek tabii 🤔

0|0
    0|0
  • Bunlarin hic biri benim icinde bulundugum durum degil.

0|0
    0|0
  • Gardaş valla öğlen geliyor o his,
    Bende 2-3 saat uyuyom var yaaa
    missss

0|0
    0|0
  • Hepsi doğal olmayan stressler. Başa çıkması daha kolay.

0|0
    0|0
  • Elidor benimde favorim fanlarım, sizlere önerimdirrrr

0|0
    0|0
  • bazen iyi hissetmek için bir koku bile yeter. heleki bu onun parfümündense kafa bir milyon..

0|0
    0|0
  • Gece çalışmanın verdiği gece uykusuzluğunu yenme zamanı geldiği zaman kendimi yenilenmiş bulmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Öğle yemeği sonrası üzerime düşen ağırlık zamanı...

1|0
    0|0
  • Kahve içmeye gelirken bile kadınlar nasıl mis gibi kokuyor diyordum, sırları bu muymuş? :)

1|0
    0|0

0|2
    0|0
  • Arkadaşlarımla yapacağım planlar hayatımda en çok eğlendiğim anlardır öyle çılgınca işler yapıyoruz ki çok fazla egleniyoruz.

1|0
    0|0
  • Benim saçlarım kabarıyor kırlıyor sert oluyor yıkasam bile bir süre sonra yine kabarıyor sizce hangi sampuhan ve ürün kullanmalıyım

1|0
    0|0
  • Sabahları uyanıp işe okula gitmek o kadar zor geliyor ki. O yüzden fakirim

0|0
    0|0
  • Toplu taşımada nefes almakta bile zorlandığım anların sonunda :)

0|0
    0|0
  • Diğer unsurlar beni pek etkilemiyor. Zaten her seçeneğin sonunda yorulmak var. Yani anlık rahatlamış olurum ve sonrasında tekrar yorulacağım. Bence yorulduğuma değmeli ;)

0|0
    0|0
  • Birisi vardı kampüste kızı ne zaman görsem arkasında nirvana trail gibi bir iz bırakıyordu , kızın şampuanı elidormuş. Kampüsün yarısı kızın peşine takılırdı.

0|0
    0|0
  • Terlediğim zaman (çocuğun arkadaşıyım kız görüşüdür.)

0|0
    0|0
  • Bu Hayatta her şeyin mantıklı bir açıklaması vardır

0|0
    0|0
  • Ofisde çok bunalıp sıkıldığım an. Bazen iş stresi öyle yoruyor ki sürekli saçımla sakalimla oynuyorum. Tam bu an yenilenmeye ihtiyacım oluyor.

0|0
    0|0
  • Toplu taşımaya 40 yılda bir biniyorum ondada deliriyorum

0|0
    0|0
  • ayakkabılarımı çıkarıp duşumu alınca akşam fazına geçiyorum. bu da benim için yeni bir hayat gibi bişey

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    293

Benzer Benceler

Yükleniyor...