SAÇ BAKIM

Elidor Elidor Saç Parfümü

Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?

Gün içinde hepimizin yenilenmiş hissetmeye ihtiyacımız var. Hemen sana en uygun şıkkı seç; istediğin her an yenilenmiş ve iyi hissetmeni sağlayacak sırrı kap! Yorum ve görüşlerini paylaşmayı da unutma.
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Sabahın karanlık saatlerinde evden çıkıp hayattan bezmiş bir halde okula vardığımda
    A seç
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Toplu taşımada nefes almakta bile zorlandığım anların sonunda
    B seç
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Toplantılar ve bitmeyen işlerle boğuşmak zorunda kaldığımda!
    C seç
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Yoğun bir günün sonunda arkadaşlarımın yaptığı planı kaçırmak istemediğimde
    D seç
  • Gün içinde kendini yenilenmiş hissetmeye ihtiyaç duyduğun an hangisi?Hoşlandığım kişiden aniden gelen “bir kahve içmeye ne dersin” mesajını gördüğümde
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|4
178248

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 178

• Toplu taşımadan kurtulunca çok ihtiyacım oluyor yenilenmeye, Elidor Saç Parfümleri bu konuda bana en çok yardımcı olan şey ♥️

3|3
    5|1
  • Sabahlari tam bir cin iskencesi. Hele yaz saati uygulamasiyla kisin ise gitmek... Dus almak en rahatlatici cozum

1|5
    0|0
  • Ben günün herhangi bir saatinde saçlarımın evden çıkarken ki kadar mis gibi güzel kokmasını isterim. Ama öncelik tabiki hoşlandığım kişi içindir.

1|1
    0|0
  • Kokumla iz bırakmayı seviyorum. Buyüzden parfümler en büyük yardımcım tabi Elidor da :)

1|1
    5|1
    • 4gün

Geçen kordon da yürüyordum sabah bir bayan geçti saçlarının kokusu resmen bana büyü yaptı galiba elidor kokusu mükemmel bir koku

• Saç parfümü favorim <3

4|3
    0|0
  • Elidor saç parfümü çokoş

1|1
    1|0
  • Sabahın köründe kalktığımda hayattan bezmiş oluyorum resmen. Bu yüzden akşam yorgunluğumu atarak kendimi yenileme ihtiyacı duyuyorum. Ilık bir duş ve en sevdiğim şampuanın kokusu olunca bebek gibi oluyorum.

1|0
    0|0
  • Bütün gün koşturmuşum ve yorulmuşum, sonra arkadaşlarımdan birisi "hadi biz bak buradayız sen de gel hemen" diyor ve hayatı sorgulamaya başlıyorum.

0|1
    0|0
  • Ne kdar saç parfümü, kremi gibi şeyler kullanmasa da Elidor şampuan da bir o kadar iyi 👍

1|0
    0|0
  • Çünkü öyle bir durumda direkt kendime gelirim süslenip püslenir çıkarım. Hatırlamam bile yorgunluğu☺

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    168

Erkekler Ne Diyor 248

• Sevdiğim kişi enerjimi her zaman tazeler çünkü birisinin size değer vermesi, gözlerinize dolu dolu bakması kadar güzel bir şey yok. İnsana negatif şeylerini bence her zaman unutturur.

0|0
    0|0
  • Yoğun geçen toplantılar, bitmeyen işler. Bunlar bir arada olduğu zaman gerçekten kendimi yenilemem gerekiyor.

1|2
    0|0
  • Ben "Yoğun bir günün sonunda arkadaşlarımın yaptığı planı kaçırmak istemediğimde" seçeneğini işaretledim ama yerine göre diğerleride bana doğru gelen seçeneklerdi.

1|0
    0|0
  • Üzgünüm elidor... ben çantamda fıstık içi ve kuru üzüm taşıyarak kanımdaki glikoz miktarını artırmayı tercih ediyorum.. kafamın dışı değil de içi lazım bana

1|0
    0|0
  • Herkes koku falan bahsetmişte artık biz bunaldık bu stabil herkeste ola kokular bizi çok rahatsız ve ediyor ve çokta zevksizler birde heryerde parfüm koku gibi kalıcı şeyler sürmeyin tiksindirici oluyor bir süre sonra ormana koşuya gelen birisi neden üstüne koku sıkar ya da sürer temiz havaya gelmişsin zehirleme bizi bari burada derler insana neyse iyi geceler 😂

0|0
    0|0
  • erken kalkmak güne pozitif başlamak günü dolu dolu yaşamaktır. ayrı bir sevinçtir. sabah namazıda kılıp yürüyüş sporla başlayıp evde kahvaltı yapıp sonra işe gitmek. en güzel uyanma pozitif olup güzel düşünme güne güzel başlamaktır.

0|0
    0|0
  • beni kahve icmeye cahıran bartnerimin mesajını okumak partnerimle beraber olduhumda yeniden doğmuş gibi issediyom kendimi bu mutlulumu @haydarkaya. görebilirsinis

0|0
    0|0
  • Daha sıkıcı bir ortam olamaz ondan dolayı yenilenmek lazım...

1|0
    0|0
  • Bilgisayar başında çalışmaktan beynim yandığı zaman 😕

1|0
    0|0
  • Yoğun geçen toplantılar, bitmeyen işler. Bunlar bir arada olduğu zaman gerçekten kendimi yenilemem gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    238
Yükleniyor...