Cover Page / Pageskin

Cover Page / Pageskin

Cover Page / Rich Media

KizlarSoruyor ana sayfası, kategori sayfaları ve içerik sayfalarında markanızın görselleriyle giydirme yapıyor, videonuzu bu alana embed edebiliyoruz. Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar tarafından görünürlüğü yüksek bu "Big & Bold" proje ile kullanıcıların dikkatini çekerek farkındalık yaratıyor, videonuzu izletiyor ve sitenize trafik sağlıyoruz.

Rich Media

Rich Media

Cover Page / Rich Media

Kampanyanızın görselleriyle hazırlanan, video, ses eklediğimiz ve eğlenceli etkileşimler yarattığımız Rich Media projeleri ile kullanıcıları bir oyunun içine çekerek marka farkındalığı yaratıyor, siteyi ziyaret eden tüm kullanıcıların bu etkileşime katılmasını sağlıyoruz. Direkt reklam algısından uzak Rich Media projeleriyle kullanıcıları çok hızlı yakalayarak kampanya söyleminizi iletebiliyor, sitenize veya satın almaya yönlendirebiliyoruz.

Portfolio 1

Bant Reklam

Cover Page / Rich Media

KizlarSoruyor’un üst bant alanına (sponsorlu sayfalar hariç) yerleştirdiğimiz, markanızın logosu ve görselleriyle hazırlanan bant reklam ile direkt tıklanmayla kullanıcıları sitenize yönlendiriyoruz.

Portfolio 1

Expandable Bant Reklam

Cover Page / Rich Media

Ana sayfa ve tüm içerik sayfalarında (sponsorlu sayfalar hariç) header alanının üzerinde bir bant alan yaratıyor, marka görselleriyle giydiriyoruz. Kullanıcılar bu alana tıkladığında, genişleyerek marka görselleri ve videonuzun embed edildiği alan açılıyor. Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar, hem bant alanda markanızı görüyor hem de açıldığında markanızın mesajı, görselleri ve videosu ile karşılaşıyor. Tüm sitede farkındalık yaratarak kullanıcıların dikkatini çekiyor, videolarınızın izlenmesini sağlıyoruz.

Bi'Bilen Cevaplıyor

KizlarSoruyor’un alanında tecrübeli uzmanlardan oluşan Bi’Bilen kadrosundan kampanyanıza/ürününüze uygun olan Bi’Bilen ile kullanıcılardan gelen soruları topladığımız, Bi’Bilen’in hem yol gösterici olarak soruları cevapladığı hem de kampanyanızı/ürününüzü konuşturduğu bir iletişim yaratıyoruz.

Bi'Bilen Deniyor

Bi'Bilen Deniyor

Bi'Bilen

KizlarSoruyor’un alanında tecrübeli uzmanlardan oluşan Bi’Bilen kadrosundan kampanyanıza/ürününüze uygun olan Bi’Bilen ile liste formatında görsel/gif/videolarla zenginleştirdiğimiz bir içerik hazırlıyor, Bi’Bilen’in içeriğin içinde ürününüzü deneyerek kullanıcıları hem bilgilendirmesini hem de neden tercih etmeleri gerektiğini anlatmasını sağlıyoruz.

Bi'Bilen Öneriyor

Konusunda uzman ve tecrübeli Bi’Bilen’in, sorulan soruların veya seçilen içeriklerin altında görüş paylaşarak ürün deneyimini aktarmasını ve diğer kullanıcılara ürün önermesini sağlıyoruz.

Data Lead Generation / Yarışma

Data Lead Generation / Yarışma

Data Lead Generation / Yarışma

Konu etiketinde pop-up olarak kullanıcıların karşısına çıkardığımız Data Lead çalışması ile hem içgörü topluyor hem de kullanıcıların sonunda ödül olan bu sorulara cevap verirken bilgi paylaşımında bulunmalarını sağlıyoruz.

Fırsatmatik

Fırsatmatik

Fırsatmatik

Tüm sitede, ana sayfa ve içerik sayfalarında (sponsorlu sayfalar hariç) kullanıcıların karşısına çıkardığımız yan bant reklam modeliyle, markanızın kampanyalarını, fırsatlarını ve indirimlerini duyuruyoruz. Sadece hedef kitlenize veya tüm kullanıcılara yönelik yapabildiğimiz Fırsatmatik’le, kullanıcılara markanızın fırsatlarını bildirip, doğrudan satın almaya yönlendirdiğimiz hızlı bir etkileşim yaratıyoruz.

Native CPC

Native Cpc

Standart Display

KizlarSoruyor’un belli alanlarında tıklanma hedefli native metin ve görsellerle kullanıcılarla markanızı buluşturuyoruz. Okuduğu içerikle ilgili native bir başlıkla karşılaşan kullanıcı merak ederek okumaya devam etmek için bu alana tıklıyor ve markanızın sitesine yönlendirmiş oluyoruz.

Masthead

Masthead

Standart Display

KizlarSoruyor’un görünürlüğü en yüksek, en göze çarpan alanında reklamınızı konumlandırıyoruz. KizlarSoruyor’un en büyük reklam alanlarında; desktop’ta 970x250, mobil’de 320x150 veya 320x100 boyutlarında statik görseller veya video ile kullanıcılara seslenmenizi sağlıyoruz.

300x250 Banner

300x250 Banner

Standart Display

KizlarSoruyor içindeki 300x250 banner alanlarına marka mesajınızı yerleştirerek kullanıcıları sitenize yönlendirebiliyoruz.

Interactive Video Player

İnteraktif video player ile kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkararak ürün, konu videolarını ilgi çekici hale getiriyoruz. Markanızın amaçları doğrultusunda, videonun akışını kullanıcıya bırakarak hazırladığımız menü yapısı sayesinde, kullanıcının videonun sadece ilgilendiği kısımları izlemesini sağlıyoruz. Kullanıcının interaktif video player içinde yapmış olduğu aksiyonları detaylı olarak raporluyoruz.

Portfolio 1

Akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden video izleyenlerin ilk tercihi olan KizlarSoruyor.com sitemizde aylık ortalama 9 milyon + video envanterimiz bulunmaktadır.

Portfolio 1

Seeding

Video

KizlarSoruyor'da yayınlanan uzman videoları, röportajlar ve videolu content içeriklerinin önünde videolarınızı preroll olarak izletebiliyoruz.

Portfolio 1

Anket

Sponsored Content

Marka stratejisine uygun soru formatıyla, kullanıcıların seçeneklerden birine tıklayıp oy kullandıktan sonra marka mesajınızı gördüğü native anketler hazırlıyoruz. 2-7 şıktan oluşabilen bu anketler ile topluluğun marka/ürün/kampanya hakkında ne düşündüğünü data olarak toplayabiliyor, cinsiyet ve yaş hedeflemeli yayın yapabiliyor, cinsiyet ve yaş ayrımına göre bu datayı sunabiliyoruz.

Portfolio 1

Bence (Liste/Makale)

Sponsored Content

Marka stratejisine uygun olarak; liste formatında maddelerden oluşan, gif ve görsellerle renklendirdiğimiz eğlenceli içerikler hazırlıyoruz. Native dille ilerleyen bu içeriklerin sonunda marka mesajını topluluğa ileterek farkındalık ve konuşma yaratıyoruz.

Portfolio 1

Marka Soruyor

Sponsored Content

Markanızın, kendine ait marka profilinden topluluğa bir soruyla seslendiği içerik türümüz. Markanızın brief’ine uygun olarak hazırladığımız native soru formatındaki içeriğe, markanıza ait olan kampanya mesajını ve görsel/videosunu yerleştiriyoruz. Topluluk, görüş ve yorumlarıyla kampanyayı köpürtüyor, hem markayla bağ kurmuş hem de kampanya hakkında conversation yaratmış oluyorlar.

Portfolio 1

UGC Marka Soruyor

Sponsored Content

Marka profilinden, marka görsellerinizle giydirilmiş sponsorlu bir soruyla kullanıcıları etkileşime davet ediyoruz. Sonunda ödül olan eğlenceli yarışma formatıyla kullanıcıları hem görüş paylaşmak için teşvik ediyor hem de ürün/kampanya görünürlüğünü artırıyoruz.

Insight Toplama Anketi

Insight Toplama Anketi

Insight Toplama Anketi

İçerik hedeflemesi veya belli anahtar kelime hedeflemesiyle araştırma yapabiliyor, istediğinizi sormanızı sağlıyoruz. Gerçek kullanıcılardan oluşan topluluğun insight’larını toplayarak raporlayabiliyoruz.

Deneyim Videosu

Deneyim Videosu

Deneyim Videosu

Topluluğun mentor olarak gördüğü, fikirlerine ve yönlendirmelerine önem verdiği, konusunda tutkulu Fenomenlerimizle, ürün ve hizmet deneyimini anlatan video içerikler oluşturuyoruz. Böylece hem ürün ya da hizmet hakkında detaylı bilgileri topluluğa aktarıyoruz hem de konuşma yaratarak kullanıcıların farkındalığını artırıyoruz. Video formatında hazırlanan içerikler kullanıcılar için daha dikkat çekici ve kolay tüketebilir olduğu için yüksek etkileşimler yakalıyoruz.

Portfolio 1

Fenomen Deniyor

Micro Influencer

Topluluğun mentor olarak gördüğü, fikirlerine ve yönlendirmelerine önem verdiği, konusunda tutkulu Fenomenlerimize ürünlerinizi deneterek samimi deneyimlerini paylaşmalarını sağlıyoruz. Organik olarak ilerleyen bu içerik türünde, topluluğa kullanıcı deneyimi vererek satın almaya teşvik ediyoruz. Reklam algısından uzaklaşan topluluk bu içerik türünü kendine yakın bulduğu için çok fazla ilgi gösteriyor.

Portfolio 1

Fenomen Geziyor

Micro Influencer

Topluluğu peşinden sürükleyen Fenomenlerimiz, mağazanızı gezerek, çeşitli sosyal etkinliklere katılarak veya lansmanlarınızda bulunarak buradaki deneyimini toplulukla paylaşıyor. Gezen Fenomen yazarlarımızın, organik bir dille yazdığı ve reklam algısından uzak bu içerik türüyle toplulukla markanız aranızdaki bağı güçlendirerek, farkındalık ve talep yaratıyoruz.

Fenomen Soruyor

Fenomen Soruyor

Micro Influencer

Topluluğun mentor olarak gördüğü Fenomenlerimizin, markanızın ürün ve kampanyası doğrultusunda bir soruyla topluluğa seslenmesini sağlıyoruz. Sorunun içine marka mesajınızı ve görselinizi yerleştirerek farkındalık yaratıyor, soruya cevap vermek için gelen kullanıcıların conversation yaratarak etkileşimi köpürtmesini sağlıyoruz.

Fenomen Öneriyor

Fenomen Öneriyor

Micro Influencer

Topluluğu yönlendirmede çok etkili olan Fenomenlerimizin, markanızın ilgi alanına girecek, Google’da ve KizlarSoruyor’da görünürlüğü yüksek soruların altına markanızla ve ürünlerinizle ilgili görüşler paylaşmasını sağlıyor, görüşlerde en üste pinlenen bu görüşlerle soruları okumaya gelen kullanıcılarda farkındalık yaratıyoruz. Organik olarak kullanıcı deneyimi verdiğimiz gibi detaylı bilgilerle satın alma kararını kolaylaştırıyoruz.

Fenomen Bencesi

Fenomen Bencesi

Micro Influencer

Topluluğun mentor olarak gördüğü Fenomenlerimiz, markanızın ürün ve kampanyası doğrultusunda görsel/gif ve video içeren, liste formatında native içerikler yaratıyorlar. Organik ve samimi bir dille ilerleyen bu içerik türünde, kullanıcıların ürünleri yakından tanımasını ve marka söylemini benimsemesini sağlıyoruz; satın alma kararını kolaylaştırıyoruz.

Fenomen Alışveriş Listesi

Fenomen Alışveriş Listesi

Micro Influencer

Konusunda aktif Fenomenlerimiz, kendi profillerinden marka stratejisi ve kampanya mesajınıza uygun olacak bir Fenomen Alışveriş Listesi hazırlıyorlar. Organik bir dille ve samimi söylemlerle ilerleyen, listedeki ürünlerin satın alma linki ve fiyat bilgisi olan bu içeriklerle kullanıcıların satın alma kararını hızlandırıyoruz.

Fenomen İzliyor

Fenomen İzliyor

Micro Influencer

Topluluğun mentor olarak gördüğü KizlarSoruyor fenomenlerimizin dizi/film izleyerek görüş ve fikirlerini liste içerik formatında toplulukla paylaşmalarını sağlıyoruz. Samimi bir dille ilerleyen bu içerik sayesinde topluluğu dizi/film hakkında konuşmaya yönlendiriyoruz.

UGC Fenomen Soruyor

UGC Fenomen Soruyor

UGC Fenomen Soruyor

Fenomenimizin sorduğu bir soruyla, kullanıcıları kampanyanız doğrultusunda çeşitli paylaşımlar yapmaya (görsel, video, link, metin) yönlendiriyor; sonunda ödül olan bu eğlenceli yarışma ile topluluğu organik olarak sitenize yönlendirmiş ve satın almaya teşvik etmiş oluyoruz.

Lounge

Lounge

Micro Moments Lounge

Hedef kitlenizin halihazırda var olduğu, sektörü ve ürünleri konuştuğu bir alanı organik olarak sahiplenmenizi sağlıyor, markanıza özel tasarladığımız Lounge sayfasıyla bu kitleyi tek bir çatı altında topluyoruz. SEO gücü yüksek ve konuyla ilgili popüler içerikleri buraya taşıyor, seed content ile kullanıcıları çekiyor ve konuşma yaratıyoruz. Konunun mentoru Fenomenleri de Lounge’a davet ederek...

Portfolio 1

Marka stratejiniz ve kampanya söylemleriniz doğrultusunda hazırladığımız liste formatında Alışveriş Listesi ile öne çıkarmak istediğiniz ürünleri direkt satın alma linkiyle paylaşıyor, kullanıcıyı tek bir butonla satın alma sayfasına yönlendiriyoruz.

Alışveriş Anketi

Marka stratejiniz ve kampanya söylemleriniz doğrultusunda hazırladığımız liste formatında Alışveriş Listesi ile öne çıkarmak istediğiniz ürünleri direkt satın alma linkiyle paylaşıyor, kullanıcıyı tek bir butonla satın alma sayfasına yönlendiriyoruz.

Marka Cevap Veriyor

Marka Cevap Veriyor

Marka Cevap Veriyor

KizlarSoruyor’da kendi Lounge’ı olan markalara, sorulan sorulara doğrudan marka kimliğiyle cevap verme şansı tanıyoruz. Marka için oluşturduğumuz profille konunuzla ilgili sorulara marka kimliğinizle ulaşmanızı, kullanıcılarla birebir iletişime geçerek sorularını cevaplamanızı sağlıyoruz. Belirlenen keyword’lerle ilgili, markanızın cevap verebileceği soruları her gün sizinle paylaşıyoruz. Markayla direkt iletişimde...

Marka Davet Ediyor

Marka Davet Ediyor

Marka Davet Ediyor

Site genelinde tüm sayfalarda yer alan header alanındaki Paylaş menüsünde, markanızın logosuyla giydirilmiş yeni bir seçenek yaratarak tüm kullanıcıların dikkatini çekiyoruz. Marka ile ilişkilendirilen ve tüm sayfalarda gözüken bu alandaki “yeni içerik türü yaratma ikonu” sayesinde,kullanıcıları etkileşime davet ediyor, topluluğun desteğiyle kampanyanızın göz önünde olmasını sağlıyoruz. Yeni bir içerik...