Keşfet
Aklına takılan soruyu sor!
Sor

Para & Ekonomi

Para ve ekonomi hakkında bilmedikleriniz ve bilmek istedikleriniz bu sayfada. Altın yatırımı nasıl yapılır? Dolar zengini olmak için ne yapmak lazım? Coin’ler ne zaman patlama yapacak? Faturaları daha rahat ödemek için atmanız gereken tasarruf adımları nelerdir? Borsa işlemleri nasıl yapılır? İslami finans uygulanabilir mi? En iyi yatırım aracı hangisidir? Bitcoin satmak için en güvenli site hangisi? Dört kişilik bir ailenin açlık sınırı nedir? Tüm bu sorulara verilen yanıtlar, sizin aradıklarınız olabilir. Dahası da var. KScanlara katılarak siz de engin finans bilgilerinizi burada paylaşabilir, anketler oluşturabilir, diğerlerine ışık tutabilirsiniz. Haydi, vakit kaybetmeden tıklamaya başlayın!

En İyi Yatırım Aracı Önerileri Burada


Hangi yatırım aracı daha karlı, diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Zira burada, bu konuda uzman kişilerden yorumlar alarak doğru yatırım aracınızı bulabilir, maddi kaynaklarınızı zenginleştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Çünkü KiızlarSoruyor’da BiBilen’in uzman ekibi ve alanlarındaki görüşleri karşınızda! Yeni nesil yatırım ve SPK uzmanları arasından danışmaya ihtiyacınız olan konularda BiBilen seçip randevu oluşturarak birebir, canlı, görüntülü ya da sesli görüşmeye başlayabilirsiniz. Elinize geçen yüklü parayla ne yapmalısınız? Bu parayı hangi alanda ve nasıl değerlendirmelisiniz? Kripto para platformları içinde en iyisi hangisi? Ülke ekonomisi çerçevesinde aldığınız hangi kararlar doğru, hangileri hatalı? Tüm bu kritik finansal konular hakkında aklınızı kurcalayan ve cevaplarını aradığınız sorular, uzmanları tarafından yanıt buluyor. Siz de para ve ekonomiye dair merak ettiklerinizi hemen yazın, aydınlanın!

Anketlerle Para ve Ekonomiye Dair Merak Edilenler


Bu sayfada sadece soru ya da fikir paylaşarak değil, anket oluşturarak da maddi kaynaklar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Anket Oluştur sayfasına tıklayarak ilerlemek. Konu ile uyumlu bir başlık bulun, anketinizi detaylarla zenginleştirirken imla ve yazım kurallarına dikkat edin ve doğru etiketleri kullanarak doğru kişilere ulaşın! İşte bu kadar. Siz paylaşım yapıp aktif oldukça takip edenleriniz çoğalacak. Böylece aklınızda soru işareti oluşturan başlıklar hakkında çoğunluğun ne düşündüğünü öğrenmeniz mümkün.  Anketinizde ister sadece kızlardan isterseniz de sadece erkeklerden görüş alabilirsiniz. 30 yaş üstü konutlara kira sınırı gelmeli mi? Alım gücünüz ne kadar azaldı ya da çoğaldı? Projeden ev almak ne kadar kazançlı? Akaryakıt zammının nedeni iç güçler mi, dış güçler mi? Geçinebiliyor musunuz? Ekonominin düzeleceğine olan inancınız ne durumda? İslami finans uygulanabilir mi? Yatırım ve faiz aynı mı? Dolar mı altın mı almak daha riskli? Kiracılı bir evi satın alır mıydınız? Kredi notunuz ne ve bu notu nasıl yükseltebilirsiniz? Gümüşe yatırım yapmak karlı mı? Tüm bu soruların ve  merak ettiğiniz bütün soruların cevabını KizlarSoruyor’da bulabilirsiniz. 

Tasarruf Araçları KizlarSoruyor’da


Para ve ekonomi hakkında aklınızda deli sorular mı var? Tasarruf araçları arasından hangisini seçeceğinizi bilemiyor musunuz? O halde sizi “Bence” özelliğimizle tanıştıralım!  Yatırım araçları hakkındaki görüşlerinizi ister soruların altından isterseniz de doğrudan “Bence” kısmından paylaşabilirsiniz. Hem de burada, engin fikirleriniz için son derece geniş bir alanınız var. Hemen üye olarak “Bence” alanına para ve ekonomi ile ilgili uzmanlığınızı ya da fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.  Hatta paylaşımlarınızı uyumlu görseller ya da videolarla desteklemeniz de harika bir etki yaratacaktır. Bizden söylemesi! Tüm bunlar sayesinde sesinizi KS topluluğuna duyurarak karşı cinsten de görüş alma imkanı bulabilirsiniz. Kısacası finans, bankacılık ve ekonomi ile ilgili konularda bilgi sahibi değilseniz, hemen KiızlarSoruyor'da ki başlıkları inceleyip sorularınıza cevap bulabileceğinizi unutmayın!
Finans, bankacılık ve ekonomi ile ilgili konularda bilgi sahibi değilseniz, hemen KızlarSoruyor'daki başlıkları inceleyip sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
Tümü Sorular Benceler
Bence

Ev Haczinde Bilinmesi Gerekenler

3
Bence

Dünya Tarihinin En Büyük 7 Şirketi

31
Bence

Ekonomik Krizde Para Kazanma Yolları

4
Bence

Parasızlık ve Gelir Yetersizliği

10
YÜKLENİYOR...