Ekonomik şiddetle nasıl baş edebilirim?

Gizli Üye
Hepsini okuyup yardımcı olursanız çok sevinirim.

Babam sürekli evde para yok şöyle böyle diyor bu yüzden hep yükmüş gibi hissediyorum gerekli ihtiyaçlarım için dahi para isteyemiyorum ya da al diyemiyorum geçen yıl okullar kapandığından beri her ay kredimi kendi alıyor evdesin zaten ihtiyacın olmaz diyor bir yıldır toplasanız 100 tl para almadım babamdan haliyle bi gelirim de olmayınca tüm ihtiyaçlarım birikti sağlık hizmetleri okuduğum için bu dönem üniversitem hibrit kararı aldı gitsem benim için çok iyi olacak dgsye hazırlanıyorum yurtta çok daha iyi çalışırım her şey elimin altında olur ama babama gitmek istiyorum diyemiyorum yük gibi hissediyorum gidersem kredi param yine benim olacak ama hadi babamın o paraya ihtiyacı varsa ben alınca ne yapacak falan diye düşünüyorum bi de hiç kıyafetim bir şeyim kalmadı en son doğru düzgün alışverişi bir buçuk yıl önce yaptım onda da üç beş parça bir şey almıştım şimdi okula gidersem yeni kıyafetler de almam gerekecek ama diyemiyorum babama çok çekiniyorum hep yük gibi hissediyorum yaşadığım bu durum ekonomik şiddet mi benim bunu aşmam ve ihtiyaçlarımı açıkça söylemem için ne yapmam gerekiyor
Ekonomik şiddetle nasıl baş edebilirim?
4
2
Görüşünü yaz