ÇİFTÇİLİK VE HAYVANCILIK İLE UĞRAŞMAK İSTİYORUM YAPABİLİR MİYİM?

Natureloverr126
Arkadaşlar 29 yaşında yaşıyorum, metropol de yaşıyorum bildim bileli, fakat köy hayatına ve doğal yaşama aşina biriyim. Memleketimi çok seviyorum. Mümkün olduğunca doğal yaşamaya özen gösteriyorum. Ben bir ofiste masa başı bir işte çalışıyorum senelerdir. Eşimle hayalimizde birikim yapıp ege ya da iç anadoluya göçmek var. Arsa alıp ev diktirmek istiyoruz, duruma göre değişkenlik gösterebilir. Eşimle bir fikrimiz oluştu, ege olursa zeytin ağaçları olan bir arazi kiralayıp zeytin sıktırıp zeytinyağı ve zeytin işi ile uğraşmak istiyoruz, belki ekstra olarak portakal bahçesi olabilir, ya da iç anadoluda elma vişne hasatı olabilir, aynı zamanda arazimize keçi ve inek almak istiyoruz, yumurta için tavuklar, Arıcılıkda olabilir ilave olarak, ufaktan başlayarak hayvancılığada girişmek istiyoruz hemde oralarda yaşamak istiyoruz. Açıkcası tezek kokusu bizi rahatsız etmiyor anadolu insanıyız, sürekli eşimle zaten kamplara gidiyoruz, ateş yakmak dı ilkel yaşamdı bunlara alışkınız çokda seviyoruz. Soba sıcağığı ve doğal yaşamı öyle seviyoruz ki, sizce yapabilir miyim aranızda çiftçi hayvancılık ile uğraşan var mı?
Güncellemeler:
30 gü
İstanbul da yaşıyorum yazacaktım yazım yanlışım olmuş affola.
ÇİFTÇİLİK VE HAYVANCILIK İLE UĞRAŞMAK İSTİYORUM YAPABİLİR MİYİM?
8
1
Görüşünü yaz