#KIZGİBİ

Orkid

Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?

Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?Sizce, regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?
Regl döneminde sen hangisine dönüşüyorsun?

#KızGibi
#Meczup
  • Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?Memelerde gerginlik
    A seç
  • Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?Depresyon
    B seç
  • Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?Önlenemez yemek arzusu
    C seç
  • Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?Asabiyet ve agresyon
    D seç
  • Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?Yorgunluk ve baş ağrısı
    E seç
  • Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?Yüzde sivilce çıkması
    F seç
  • Kadınlarda regl döneminde yaşanan sorunlar nelerdir? Regl dönemindeki kadınların kişiliği de, değişiyor mu?Bonus: Kadınlar bu adet dönemini çok mu abartıyor?
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
15721

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 156

• Resmen bana tamamen zıt ikinci bir kişiliğe bürünüyorum. Eskiden hemcinslerimden duyunca bu tür şeyler “biraz şımarıyo muyuz acaba?” Derdim ama yeterli erişkinliğe ulaştığımda tamamen hormonları tarafından yönetilen manyaklar olduğumuzu anladım😁 yinede iyiki kadınım😎💋

1|0
    0|0
  • Bunlarin hepsinide yasiyorum. katlanilasi halimiz olmuyor kabul ama yukardaki sikayetlerin hepsini ya da birkacini ayni anda yasayan erkekler olsaydi durum ne olurdu acaba? bizi egoistlik ve/ya huysuzlukla lutfen suclamasinlar cunku bu durum her ay basimiza geliyor... sonuc size ya da cevremizdeki herkese patlasada yapilmasi gerekeb sadece kocamaaaan bir anlayis...
    #benceboyle 😊

0|0
    0|0
  • Benim yeme alışkanlığım artmıyor aksine ilk günler midem almıyor asabiyet olmadan önce oluyor olunca üstümden kalkıyor memeler gerilmez olmadan önce dikleşir öyle anlaşılır depresyon olmuyor ama ağrı olduğu için yatağa hapis durgunluk felan oluyor

0|0
    0|0
  • Sivilce, memede gerginlik, ruh hali gergin, sinirli, ağrılı, kuşkulu acaba belli oluyor mu falan diye. Yani bence abartmıyoruz çünkü her ay aynı dert ve insan alışmıyor

0|1
    0|1
  • Asabi oluyorum evet ama memelerim verilip uçları acıyor ondan agrasif biri oluyorum gizlemiyecem profili ama sapık sapık yorumlar yapmayın lütfen ya da eşdeğer mesajlar atmayın

0|0
    0|0
  • Tuvalet sorunu. aniden gelen kizginliklar gereksiz acitasyonumda cabasi. caresi var tabi " menepoz " ama ama ama ona da bir 30 yil lazim. Bide su gecmis olsun canım ya diyenlere kil oluyorum. Her ay oluyo derdin ne senin benimlee 😂

0|0
    0|0
  • Olduğumda çok sinirli oluyorum ve canım çok çikolata çekiyor 😒
    Onun dışında olmadan önce çenemde sivilce çıkmıştı ama olduğunda da gidiyor 😒

2|0
    0|0
  • Hemen hemen hepsi oluyor. Depresyonda gibi hissediyorum ama genelde

2|1
    0|0
  • Hepsi var hepsi. Psikopatlaştırmadıkları sürece... iyi hissediyorumdur

1|0
    0|0
  • her b. k var bugun regl olan kim var gelin sarilalim

4|0
    0|0
  • Meme ağrısı, duygusallık, ağlama, çikolata krizleri, aniden sinirlenme , halsizlik , ağrılar, psikoloji çöküntüsü abi çok fena ya valla Kadın olmak zor

1|0
    0|1
  • Çok sinirli oluyorum haliyle 😡ama beyaz çikolata 🍫 yiyerek baya bir toparlandığımı hissediyorum

1|0
    0|1
  • Ya sırt ağrılarıda kötü oluyor bilmiyorum tek ben de mi oluyor?

0|0
    0|0
    • Masaj yaptır. En az 1 saat omurilik yanlarındaki kaslara. Daha çok rahatlarsın. Ailenden birisi yoksa arkadaşına şöyle
      Yapar

• Kim uğraşacak ya Allahtan bir kac gun sürüyor

• Uğraşılmak iyidir. İyi yönden yaklaşırsa karşındaki. Ne kadar karışık duygular beslesende

• bu sıklarn hepsi. sorun.. ama en buyuk sorun aşerme ve asabilik en cokda kasik agrilari..

0|0
    0|0
  • Bence cok abartiliyor. Tamam birtakim sorunlar oluyor ama bunu buyuk mazeretler haline getirmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • intihar haram beni vurur musunuz moduna geçiyorum...

3|0
    0|0
  • Okuldan ya da işten uzak kalmak mecburiyeti gerginlik yaşama isteğinin kaçması evde Doğum yapan karılar bağırmak karın ağrısı en kötüsü

0|0
    0|0
  • Bence hepsi yani ben hepsiyle başa çıkmakta güçlük çekiyorum, birde “kanka arkama baksana” sorunsalı var tabi !

1|0
    0|0
  • Sinir krizleri, gereksiz arabeske bağlamalar, göğüs ağrıları ve ellerin şişmesi. Alin bu yumurtalıkları burdan ya

1|0
    0|0
  • Aşırı dercede canım ttalı cekiyo ozlelikle cikolata ve karin agrikarida oluyo

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    136

Erkekler Ne Diyor 20

• Hormonal olarak yeni yumurta üretimi oluyor , cinsel istek artışı ve daha kadınsı oluyorlar. Huysuzluklarina gelince acı çekiyorlar , cinsel organından kan akıyor ve hissettirmeden normal hayatına devam etmeye çalışıyor. Ne yapsalar haklılar 💪

21|0
    0|0
    • Yeni yumurta üretimi adet bittikten sonra oluyor.. adet döllenemeyen yumurtanın dışarı atılmasıdır her adette bir yumurta kaybetmiş oluyoruz

• Haklısın adetin bittiği hafta demeliydim.

• Hepsi yok mu. Dün 30tl tatlı masrafı yaptım. Bütün gün surat çektim. Üstelik mutlu son olamayacağını bildiğim halde. Çayı bile ben yaptım. Düşünebiliyormusun 😢😢

9|0
    0|0
  • Şahsen Bir Kadının aybaşı olduğunu fark edersem 100 metre ötesinden geçerim çünkü aybaşı olup da piskopat hareketler göstermeyen kız ya da kadın çok nadir görülen bir şey vallahi

7|0
    0|0
  • sahsen ben boyle durumlarda ona olan bagliligimi gosteriyorum cunmu kadinlar kizlar bu 1 haftalik donemde buhran dusus yasiyor asiri ilgi istiyor. gercekten yeteri kadar ilginiyoruz ama ona az geliyor. ya en basiti onlar bize hergun katlaniyor biz onlari 1 haftacikmi cekemeyecez. bu yuzden destek destek destek...

4|0
    0|0
  • Göğüsler de şişlik ve ağrı çok zor oluyordur kadın olmak zor gerçekten

7|0
    0|0
  • Hepsini de gözlemledim kadınlarda. Ve şükrettim , erkek olarak bu tip sorunlarla (!) başa çıkamazdım sanırım. :)

3|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Genelde agresif olurlar, sebebini kadınlarada sorduğum sorudur. Regl döneminde seks istediklerinde ancak yapamadıklarında agresif olduklarını söylerler 😊

1|0
    0|0
  • asabı oluyorlar agrılarından dolayı streslı oluyorlar

4|0
    0|0
  • kadın olmak zor. her anlamda

5|0
    0|0
  • uzak durulmalı bence E:/

4|0
    3|1
  • Bana ne benim sorunum mu

1|1
    8|0
  • Bazı kadınlar abartıyor

2|0
    15|0
    • Bazı erkekler de kabartıyor 😉

• Ne abaftması lan sen çeksen sende abartırsın o ağrıyı beyşnsşz

• @pelinsuayshe önce bir insanla nasıl konusman gerektigini ögren gereksiz varlık

• Huyu ve suyu değişiyor

2|0
    0|0
  • Ben buna nasıl cevap vereceğim?

0|0
    0|0
  • kadın olan sensın

0|0
    0|0
  • Terminatör olması gerekirdi birde 😊

0|0
    0|0
  • Abartma.

1|0
    8|0
  • kızlarda daha zor kadınlar biraz daha rahat izlenimlerime göre

0|0
    0|0
  • Kisilik degismesi bu donemi anlatmaya yetmez.

6|0
    0|0
Yükleniyor...