Benceler

Ter Kokusundan Bıkanlar Buraya Toplansın, Ter Kokusu İçin Doğal Çözümleri Anlatıyorum!

Merhaba, biliyorsunuz ki yaz aylarının gelmesi ve sıcakların artmasıyla terlemek de artıyor. Terlemek tabi ki en doğal şeylerden biri...
6 19

Gün Boyu Güzel Kokmak İçin Tüyolar 🧡

Selam🧡 Herkese merhaba 🧡 bu Bencemde sizlere gün boyu güzel kokan kadınların sırlarından bahsedecğim. Aralarında benimde uyguladığım...
5 13

Sıcak Yaz Günlerinde Ter Kokusunu Önlemek İçin Neler Yapabiliriz?

Sıcak yaz günlerinde daha çok terleriz, ter kokusuyla başa çıkmak herkes için önemli. Kendimizi taze, ferah, güvenli hissetmek ve ter...
7 13

Ter Kokusundan Kurtulmak ve Çiçek Gibi Kokmak İsteyenlere Önerilerim!

Selamlar güzel dostlar! Bugünkü konumuz terlemek ve güzel kokmak. Hepimiz gün içinde terliyoruz ve terlemek çok normal, ter kokmak ise...
5 8

Kuru Fırçalama Tekniğinin Cildimize Faydaları

Hepimiz bebeksi, pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyoruz. Bunun için birçok yöntem uyguluyoruz, bunlardan biri de kuru fırçalama...
6 8

Sivilcesiz Temiz Bir Cilde Sahip Olmak İçin 5 Tavsiye

Selamlar Size bu bencemde sivilcesiz temiz bir cilde nasıl sahip olunur onu anlatacağım. Umarım hoşunuza gider. O halde başlayalım. 😊...
18 29

Duş Ne Zaman Alınır? Gece mi Sabah mı?

Her gün aynı saatte kutsal bir tören gibi uzun uzun duş alanlar da var; duş almak için yer ve zaman ayırt etmeyenler de! Kimileri kendi...
18 37

Sorular

Katı banyo sabunu önerir misiniz?

Duru Dove Dalan Nivea Johnson's baby Polmolive Hangisi daha iyidir bunlar haricinde bitkisel sabunda olabilir sıvı sabun kullanmiyorum...
1 3

Duş keyfi rutininiz var mı?

Duş keyfi rutininiz var mı? Sürekli uyguladığınız ve haftada bir bile olsa yaptığınız bir duş keyfiniz rutininiz var mı? #KokunHalaÜzerimde
9 11

Banyo sabunu olarak ne kullanıyosunuz?

Ben defne sabunu kullaniyorum da daha saglikli bir sey onerebilecek var mi
3 4

Hangi sıcaklıkta duş alıyorsunuz?

Ben kaynar suda alıyorum çok iyi ya tabi ben banyodan çıktıktan sonra hamam oluyor banyo zaten sıcak sudan kendimde kızarıyorum merak...
5 17

Banyodan sonra ne zaman yemek yenilir?

Duştan hep yarım saat sonra yiyorum zararlı mı? 30 dk yerine 1 saat sonra mı yenilir? Google de taradım hepsinden su içme çıkıyor, yemek...
1 1

Dikişlerimle nasıl duş alabilirim?

25 ağustosta ameliyat oldum. doktorum taburcu olurken bana 31 ağustosta duş alabilirsin dedi. ama sabun şampuan vs değdirme dedi, su...
0 14

Sivilce problemi için salisilik asit içeren duş jeli önerir misiniz?

Arkadaşlar sırt sivilcelerim mevcut o yüzden almak istiyorum hem iyi hem güvenilir marka arıyorum
4 2

Anketler

Banyoda keselenmeyi sever misiniz?

Merhaba, Bence bazı zamanlar çok rahatlatıcı oluyor. Ben seviyorum çok güzel bir şekilde oluyor. #AɴᴋᴀʀᴀBᴇʏᴇғᴇɴᴅɪꜱɪ #Keselenmek 06...
6 9

Duş alma süreniz ne kadar?

🛁Banyo yapmak demek; küvette yıkanmak demek. Bebeklerin su dolu kabın içinde yıkanması da banyo demek. Hani bebeği bir banyo...
75 123

Duşta sabun mu yoksa jel mi tercih edersiniz?

Duş için tercihiniz nedir?
17 17

Kabak lifi mi ipek kese mi hangisini yüzün için kullanıyorsun?

Kabak lifi ve ipek kese peeling etkisi yaratan bir temizlik sağlıyor sen yüz temizliği için en çok hangisini tercih ediyorsun?
7 2

Süt banyosu yapmak istermisiniz?

Süt banyosu yapmak ister misiniz
4 1

Şans bileklikleri duş alırken çıkarılır mı?

Soru açık ve net. Şans bileklikleri duş alırken çıkarılırmı?
5 3

Hangisi daha iyi? At kılı kese mi keçi kılı kese mi? Neden?

Bildiğiniz kese çeşitlerini de yazar mısınız? Google resmen reklam arama motoru haline gelmiş ya, kese çeşitleri hakkında bir bilgi...
19 17

Yüz keselenir mi?

Yüzünüzü keseliyor musunuz? Çoğu kişi ciltteki faydalı hücreleri götürdüğü için zararlı diyor çoğu kişi de kesele diyor 🤔
4 6

Haftada kaç kere banyo yapıyorsunuz?

Ben 3 4 günde bir yıkanıyorum pis miyim ya evdekiler her gün bilemedin 2 günde 1 yıkanıyorlar beni eleştiriyorlar
12 24

Banyo/Duş sabah mı akşam mı yapılır?

Sabah duş yapıp güne dinç başlamak mi? Akşam eve geldiğinizde dus alıp tüm günün stresini disarda bırakmak mı? Yoksa gece ferah...
4 6

Hangi sabunu kullanayım?

Cildimde birazcık sivilce ve siyah nokta var ve yanağımda ki gözenekler büyük biraz. Hem bu sorunlara iyi gelecek hemde sivilce...
9 8

Öne Çıkanlar

Katı sabun markası önerir misiniz?

Sıvı sabunlar kimyasal içeriyormuş. Katı sabun alıcam; hangisini alalım?
10 12

Katı sabun ne kadar sürede biter?

merhaba ben ellerimi yıkamak için katı sabun alıcam ama ne kadar sürede bitiyor merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim
2 9

Sadece sabunla duş alırsak temiz olur muyuz?

Beyaz sabun dışında bir şey kullanmadan duş aldığımız zaman vücut yeterince temizlenmiş oluyor mu?
2 3

Sabun mu, duş jeli mi ?

Hangisi daha temiz yapıyor. Kullanımı hangisi rahat. Duş jeli hemen bitiyor mu?
11 1

Duşta Duru Hydro Pure Şeffaf Sabunun en beğendiğiniz yanı ne oldu?

Duru Hydro Pure Şeffaf Sabunu gerçekten çok beğendim. Yazacağım bencemde beğendiğim yanlarını anlatacağım ve detaylı bilgi vereceğim....
7 16

Duş keyfi için severek kullandığınız ürünler neler?

Duş keyfi için hangi ürünleri kullanırsınız? Favori duş jeliniz, vücut kremleriniz, peelingler nelerdir?
1 4

Uzun duş keyfi pazar günleri mi olur?

Merhaba KScanlar🌸🌸🌸🌸 Ben küçüklüğümden beri uzun uzun duş yaptığım gün pazardır. Hafta içi yaptığım duşlar daha kısa ve pratik...
2 8
YÜKLENİYOR...