#KIZGİBİ

ORKİD

Erkeklere göre regl nasıl bir şey?

Regl nedir? Erkekler regl dönemini nasıl algılıyor?
Regl hakkında erkekler ne biliyor?
Regl hakkında erkekler ne biliyor?

3|2
1240

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1240
  • İlk regl olduğumda eşime söyledim ve şaşırdı regl ne diye sormaya başladı onun çevresinde bu konuyu konuşmak çok utanç verici bı şey ki annesi de erkek çocuklarından bunu sır gibi saklamış ancak bn ilk regl olduğumda babama bile söyledim yani bence doğal bı şey fesat anlamlara çekmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kimisi normal diyor kimisi iğrenç diyor. İğrenç diyen çomar kesim.

0|0
    0|0
  • Kanlı bir şey

2|0
    0|0
  • Onlara cok sacma ve basit bırsey gelıyor ama agrısı cok kotu be

1|1
    0|0
  • Çok merak ettiklerine göre acaip hayret verici bişi olsa gerek

1|0
    0|0
  • Onlara göre çok saçma bir durum ancak bilemezler.

1|0
    0|0
  • Ben sinirli oldugum icin o zamanlarda sevgilim anliyor galiba surekli hediye aliyor cikolata getiriyor ve ne desem Kabul ediyor bitene kadar

1|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı iğrenç bir şey🙄😝

1|0
    1|0
  • Çevremdeki erkekler hep sağlık camiasından olduğundan gayet bilimsel yaklaşıyorlar 😌

2|1
    0|0
  • İğrenç bir şey

1|0
    0|0
    • 21saat

Merhaba öncelikle şimdiden özür diliyorum xper seviyem yetmiyor da bir konu danışabilir miyim teşekkür ederim şimdidennn☺️

• Gife bittim ahahahhs

1|1
    0|0
    • 21saat

Merhaba öncelikle şimdiden özür diliyorum xper seviyem yetmiyor da bir konu danışabilir miyim teşekkür ederim şimdidennn☺️

• 21saat

@Barışsa9 ne oldu jajsh

• 21saat

Ya xperim yetmiyor nolur özele gelir misin sen baya neşeli birisine benziyosun sana bişey danışmam gerek fksmdms

• bir çeşit yaralanma kanama olarak algılıyorlar

1|1
    0|0
  • regl sağlıklı her kadının yaşaması gereken periodik fiziksel bir durumdur. belli dönem doğurganlığı süresince periodik bunu yaşar.

benim bildiğim şudur. rahimde spermi kapmaya yarayan bir doku vardır. endometrium denen bu doku kanama ile soyulup atılır yenisi kaplanır

akan kandaki koku ve koyu rengi bu doku verir. asla adet kanı pis değildir. çok özel yerden gelen temiz kandır. renge ve kokuya bakarak pis diyenler ve eski Yahudilerden kalma hakaretle kadına pis diyenler büyük yanılgıdadırlar.
    ona kalsa soğan sarımsak da pis kokar. ama pis değildir.

adet döneminde kadında bir dizi hormonal değişim olur. bu nedenle duygularda ve vücutta değişm yaşanır. cinsel istek artabilir. sivlcelenme ya da kızarıklık gibi cilt raksiyonları olabilir. ağrılar olabilir. ruhen asabi ya da depresif durumlar hissedebilir.

erkeğin bu durumda anlayışlı nazik olması gerekir. bu dönemde sevişerek sevgilisinden tiksinmediği imajını vermesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Kanlı olsada bence normal bir durum.

0|0
    0|0
  • bence igrenc birşey değil acı verici ve zor birşey regl olan kızları hor görmem gayet doğal birşey doğanın kanunu

0|0
    0|0
  • her ne kadar fizyolojik ve biyolojik bir olay gibi görünsede tamamen kadınların erkekler üzerinde ki baskısını arttırma günü. biz garipler olarak trip yeriz naz çekeriz susar otururuz 3-4 gün çekmek zorunda olduğumuz kötü bir gün.

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Cok hayret ettigim cok merak ettigim bir sey bu regl.

0|0
    0|0
  • Gayet normal doğal takılma

0|0
    0|0
  • Koşarak uzaklaşmak lazım regl olandan bazısı o kadar abartıyor ki sanırsın 15 çocuk taşıyor ufacık karnında :D

0|0
    0|0
  • Kadın vücudunun kimyasal değişimleri sadece kan değil hormanlarda tetikleniyor tanımayan biri olabiliyor 😂

0|0
    0|0
  • Normal ve gerekli birşey sağlık için de olan birşey.

0|0
    0|0
  • Ben bıçaklandım o kadar abartmadım sanki açık kalp ameliyatı oluyor bu abartı nedir kızlar

1|0
    0|0
  • çok kötü birşey. beni kan tutuyor birde kokusu da hoşuma gitmiyor regl döneminde

1|0
    0|0
  • sagılık konusu sadece

1|0
    0|0
  • Bana yansıyan pis kokulu, kadının kendini saldığı, duş bile almadığı bir dönem

2|0
    2|0
    • 19saat

Duş almadığı derken? Bence bu konuda oldukça cahilsin ve etrafındaki kızlar pis olsa gerek.

• 19saat

Ben bana anımsattığını anlattım gördüğümü değil

• Kadinlarin yaradilislarindan ileri gelen dogal bir sey.. ve cok da sıkıntili bir donem. Kolay olmadigi kesin. Regl yoksa dogurganlik da yok saglik da yok.

2|0
    0|0
  • Sizden daha hassas olduk bu konuda sayenizde asırı ilgiye ihtiyacınız oldugunuzu düşünür olduk ne bilim işte böyle şeyler

0|0
    1|0
  • reglı bır kadın ne derse dogrudur ne istese yaparım ıtıraz etmem asla

1|0
    0|0
  • Aynı resimdeki gibi.

1|1
    0|0
  • Kadının doğurganlığının yenilenmesi mucizevi bir şey! Anladık ama neden bu konu milli meselemiz oldu? 😀 Erkek çocuklarının bak benim pipim var diye millete göstermesi gibi 😄

1|0
    0|0
  • Merhaba öncelikle şimdiden özür diliyorum xper seviyem yetmiyor da bir konu danışabilir miyim teşekkür ederim şimdidennn☺️

1|0
    0|0
  • Doğanın yenilenmesi gibi işte kadın da doğadaki en Harika canlı ve kendini hücrelerini yeniliyor kutsallığını

1|0
    0|0
  • kadınların o dönemde dediği herseyin yapilmasi gereken bir dönem

1|0
    0|0
  • Benim hoşuma gidir öyle durumdaki kadınlar masum bir çocuk gibi oluyorlar mız mız ve şefkate muhtaç😊

2|0
    0|0
  • Benim algılamam şu kadınların duğusal olarak dengesiz oluyor ve hassas oluyorlar ve karnı ve başı ağrjya biliyor o yüzden çikolata ve sıcak havlu bulundurmak önemli

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki. Hiç bir fikrim yok. Karşı cinsten birini tanımadım daha.

2|0
    0|0
  • Benim icin bir önemi yok olsa olur olmasa da olur regl neydi ya onu bir öğreneyim gelicem

1|0
    0|0
    • 22saat

Olmayan biriyle evlenirsen çocuğun olmaz yalnız emin misin seni için önemsiz olduğuna

• 22saat

Onemsiz beni ilgilendirmiyor ki cocuk onemlidir ama bu durumda sevgini kaybetmektense karşındakine bagli kalip alin yazisi demelisin

• Yaratılış gereği olması gereken bir durum.. Yani kuşlar veya balıklar gibi yumurtlasalarmıydı kadınlar da.. Ayıp ve günah diye mahalle karıları nedeni ile bu konu erkeklerden hep uzak tutuluyor sonrada erkekler şaşkın kalıyor.

2|0
    0|0
  • Herşeyi bilmemize gerek yok dimi
    Reglinizde sizde kalsın yani

3|0
    2|0
  • Cem yılmazın esprisi aklıma geldi biran 😅😅"hallerimiz var bizim" 😅😅 nasıl algilayacaz; kendini iyi hissetmediği kesin, ağrısı sancısı tavan yapmış, kendini pis ve huzursuz hisseden bir insancık.

1|0
    0|0
  • Bende şunu sorayım Regl döneminde neden sinirlisiniz?

1|0
    0|0
    • 22saat

Ağri sızı olduğundan diye dusunuyorum :D

• 22saat

Canınız yanıyo anlıyorum o kadar kan kaybediyosunuz halsiz olup off moduna geçiceğinize sağa sola sarıyosunuz hayatınızın rutini çektirmeyin bize artık 😀

• Gerçekten çok güzel soru ama Regl o kadar g
    Kötü birşey değil Ben hiç bunu görmezden gelmem çoğu zaman destek ve yardımcı oluyorum Kadınlarda doğal olan şeylerden kaçınırsak işte o zaman erkekliğimiz bile olmaz 😊

2|0
    0|0
  • 3 kadın arasında büyüdüm. Şahsım adına gözlemlediğim kadarı ile bazılarında sorunsuz bazılarında aşırı sorunlu geçiyor. Dalga geçilip mizaha alınmaması gereken bir konu bence.

3|0
    0|0
  • Kan kirli

0|0
    6|0
  • Doğal bir süreç

1|0
    0|0
  • Regl?

1|0
    0|0
  • kirli kan :( bildiğim tek birşey ''sancısını ve ağrısını düşmanıma yaşatmasın '' :D

1|0
    1|0
  • Nedir bu kadınlardaki regl takıntısı anlamıyorum. Ne dememizi bekliyosunuz yani her sancılı dönemde belli ediyosunuz, her fırsatta suratımıza vuruyosunuz hayır ciddi bir şekilde soruyorum ne yapmamızı bekliyosunuz ne dememizi bekliyosunuz

1|0
    0|0
Daha Fazla
2

Benzer Benceler

Yükleniyor...