#KIZGİBİ

ORKİD

Kızlar sizin de regl olmadan önce sebepsizce canınız sıkkın, içiniz huzursuz oluyor mu?

Regl olmadan önce tum dünyanın yuku üstümde sanki. Her seyi dert ediniyorum. Icim çok huzursuz, yaptığım hicbir seyden keyif almıyorum. Stresli, huzursuz, canım sıkkın, moralim bozuk oluyor. Sizde de oluyor mu boyle seyler?

0|1
143

En İyi Kız Görüşleri

• Kesinlikle Hatta her şeye ağlıyorum inanılmaz depresif oluyorum bu arada etrafımdaki insanlar aşırı yüksek enerjili olduğumu söyler ama regl zamanı tam bir kabus

0|0
    0|0
    • Evet bende enerjik biriyim. Reglden dolayı o enerjimden eser kalmıyor, durgun oluyorum. Herkes sorup duruyor bugun niye böylesin, keyfin yok pek gibi

• Aynen aynen. Benimle ayni düşünen birini görmek sevindirdi. Bu dunya da yüzümüz pek gulmedi diger dünyada meyvesini yeriz insallah😊

• evet çiçeğim umarııım ^^

• Bu bende haddinden fazla oluyor 🥴 ben yeri tirmaladimi bilirim agridan sanki boyle biri beni boguyormus gibi oluyorum

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

123
  • Bende oyleyim altust oluyorum

0|0
    0|0
  • Walla bacim benim hayatim hic skntidan cikmadi skntida benim hayatmdan hic cikmadi o yuzden ben hep aglamakli hep sinirli gerginim o yuzden reglken ben kendimdeki degisimi hic anlamiyorum ama ill defa regl oldugmda gögüslerim sismedi cok ilgimi cekti🤔

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. heleki regl günümde birdenbire aklıma birşeyler gelip sinirden ağladığım bile oluyor. aniden herşeyden nefret edebiliyorum.

0|0
    0|0
  • BEN kavga edıcek ınsan arıyorum sinirlerım bozuluyor hep aglayasım gelıyor kendı kendıme sövuyorum

0|0
    0|0
  • Evet ve çok sinirli oluyorum

0|0
    0|0
  • Evet sıkıntı içinde oluyorum ama başka hoşlandığım şeyler yaparak o anı güzel geçirmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Evet çok gergin oluyorum

0|0
    0|0
  • Evet ne yazıkki

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ben çok sinirli oluyorum. Önüme gelene patlıyorum

0|0
    0|0
  • çoğu kişide olur

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Bilmem sormak lazım kızlara

0|0
    0|0
  • Hormonlardan ötürü olur normaldir

0|0
    0|0
  • sizin de işiniz zor gerçekten

0|0
    0|0
    • Bu bedende yasamak gercekten cok zor. Erkek olsaydim derim genelde. Bu durumdayken noldu diyor insanlar. Daha ben bilmiyorum neden boyleyim. Sonra soranlara cevap vereyim. Sebebi yok ama bir sürü derdim varmış gibi huzursuzum. Boğuluyorum sanki. Nefes alamıyormuşum gibi oluyor

• O gun boyle bir seye hayir diyemem. Guzel bir jest olur😊😄

• regl olunca günde kaç ped değiştiriyorsun peki bide ne marka pek kullanıyorsun merak ettim :)

Benzer Benceler

Yükleniyor...