#KIZGİBİ

ORKİD

Regl öncesinde yaşanan semptomlara erkekler neden delilik hali diyor?

Regl öncesinde yaşanan semptomlara tıp dilinde PMS deniliyor, erkekler ise bu duruma "delilik hali" diyor...

Sizce erkekler haklı mı, regl döneminde kadınlar çok mu sinirli oluyor?🤦‍♀️
Ben de sinir falan olmuyor. Bazen olmuyor yani. 😜
Regl öncesinde yaşanan semptomlara tıp dilinde PMS deniliyor, erkekler ise bu duruma
Regl öncesinde yaşanan semptomlara tıp dilinde PMS deniliyor, erkekler ise bu duruma "delilik hali" diyor...

1|2
810

En İyi Erkek Görüşleri

• Erkekler diyerek bizi de katma yani.. Mal bilgisiz erkeklerin delilik hali oluyor durum.. Ben gayet doğal olarak karşılıyor ve saygı duyuyorum yaşanan yaşam doğasına.

1|0
    0|0
  • Erkekler haklı. Çünkü isteyen kadınlar normal hayatına devam Edip sinirini göstermiyor. Kimse kimsenin tribini çekmek zorunda değil

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• bence haklılar çünkü pms döneminde olunca çok sinirlenip birden üzülüyorum falan bipolar kişilik oluyorum 😂😂

1|0
    0|0
  • Çünkü bazı kadınlar o durumu çok abartıyor.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

68
  • İşlerine gelmediği için😒

0|0
    0|0
  • Pmsdeyim şu an 😔

1|0
    0|1
  • Çok sinirli değil de sıkıntılı oluyorum ben ama elim de olan bir şey değil

1|0
    0|2
  • Erkeklere üzülüyorum. Fazla çekilmez oluyoruz 😒
    Ama bizim de elimizde değil. En iyisi herkesin iyiliği için uzak kalsınlar 😒

1|0
    0|2
  • Kadınlar kendi bu ortamı sunuyor erkeklere ve cidden abartıyorlar. 24 yaşım var ve şimdiye kadar regl zamanları hiç bir değişiklik, hiç bir sinirli bir durum, kesinlikle canımın çikolata vs başka bir şey çekmesi durumu söz konusu olmadı. O kadar saçma ki, böyle şeyler söyleyen kızlara inanmıyorum bile abartıyorlar ve galiba hoşlarına gidiyor bu durum.. erkekler de kanıyor büyük ihtimal bu yalanlara ve kendileriyce delilik diyorlar.

1|2
    0|0
  • Haklılar.
    Pms çok sıkıntı 😶

1|0
    0|0
  • Her insanın durumu, bünyesi, semptomları başka başkadır. Dürüst, nazik ve empatiyle. Sağlıklı bir kişilik ve sağlıklı bir ilişki bunlarla olur.

0|0
    0|0
  • Çünkü delilik hali🙂

1|0
    0|0
  • Regl dönemin de öyle olmaları normal.

1|0
    0|0
  • Delilik mi bilemem ama fazla sinirli oluyorsunuz boş boş şeylere sinirlenip tripleniyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Benim günahımı alma ben demiyorum

1|0
    0|0
  • Biz her zaman haklıyız 😈

1|0
    0|0
  • Trip atıyorlar hep

1|0
    0|0
  • Çünkü bazı kadınlar gerçekten delirmiş gibi davranıyor