#KIZGİBİ

Orkid

Erkekler regl olsa, kadınlar da askere gitse kabul eder miydiniz?

Evet değişik yorumlar geleceği düşüncesindeyim :D
Güncellemeler:
5gün
Kabul ederdim diyenler, İğrenç yerde gezinen ürünlerden yapılan yemekleri yiyeceksiniz, tuvaletler leş gibi olacak duvara sıçanları göreceksiniz. Laham borusu patlasa siz temizleyeceksiniz. Duş kapısı yok, tuvalet kapılarında kilit yok. İntihar edenleri göreceksiniz, baskı altında olacaksınız. -10 da buz kaplı betonda yatacaksınız. Ağır spor eğitimleri, silah eğitimleri alacaksınız. En az 12 kişi ile küçücük odada yatcaksınız. 10 da yat sabah 6 da kalk. Operasyon olur mu diye düşüneceksiniz. :D
5gün
Vuu Süper Soru :)

0|1
224

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Tabi askerlik 1 yıl yaparım bir daha yok ama regl sürekli olan bişi. Ayrıca dediklerine katılmıyorum misafir olarak abimin yanına gittim yemekler gayet güzeldi. Ayrıca temizdi her yer hatta bizim okuldan bile çok daha temiz diyebilirim.

0|1
    0|0
    • 5gün

Çünkü her gün her saat oraları askerlere temizlettiriyorlar, özellikle misafir geldiğinde ve bölgeden bölgeye değişir askeriyede mutfağa girmediysen asker bile bilmez ne şartta yemek piştiğini.

• 5gün

iyi akşamlar.

• 5gün

Senin deneyimin farklı benimki farklı. İyi akşamlar.

• Kızlar sürekli olarak parti yaptıkları için 12 kişilik oda koymaz bize yiğidim

Ayrıca makyaj yapan kızlar zaten 6da kalkıyor😂

2|1
    0|0
    • 5gün

Yalnız askerdeki ortam öyle parti yapan kızlarla bir olmaz :D Yorgunluk stres zaten kızlar birbirini çekemez mutlaka sorun olurdu :D

6'da makyaj yapmak için uyanan kız nedir ya sen nereden çıktın şimdi haha :D

• 5gün

Sus sus tamam pijamam kalın da Silivri'ye dayanacak kadar kalın değil😂

• 5gün

:D Valla benim meslek buna yönelik ne yapacaksın öyle ya da böyle gireceğiz :D İçeride hem geçinmek daha kolaydır diye düşünüyorum sende askerden önce içeri girersin işte fena mı hazırlık :D

• Hayatta yapamazsınız

https://youtu.be/5TVECPsPsos

0|1
    0|0
  • Kiz oldugum icin sevindigim seyler arasinda askere gitmemek var

0|1
    0|0
  • Yahudi bir arkadaşım (kadın) şu an asker, sürekli diyordu siz çok şanslısınız falan diye. Ben he he falan diyordum da meğersem öyleymiş 😃

0|1
    0|0
  • 1 sene askerlik sayılı gün cabuk gecer ondan sonrası sonsuz rahatlık erkek olmak isterdim 😊

0|1
    0|0
  • Regl sknti degil böyle alsalar yine giderdim 😍

0|1
    0|0
    • 5gün

Şovvvv :D

• 5gün

Nekadar anlatirsan anlat.. bir takım skntilarım vardi psykologa gitim doktor bana resmen dediki sen gayet sagliklisin skntı çevrende 😂

• 5gün

Valla psikoloji bile sömürü düzeni diye düşünüyorum insanlar bu anlamda çok nadir sorunlu oluyor bana kalırsa :D

• Etmezdim

0|1
    0|0
  • İyi olurdu belki terörist avlardım

0|2
    0|0
  • Regl o kadar da abartılacak bir şey değil ki.

0|1
    0|0
  • Iyi olurdu ya

0|1
    0|0
  • olabilir, askerlik bir kez regl uzun bir süre :D

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ederdimmmm 😂👍🏻

0|1
    0|0
  • Ederdim 😅