Tekli Fotoğraf Çekimlerinde Sizi Photoshop'lu Gibi Gösterecek Taktikler

Herkes çektirdiği fotoğrafta daha güzel, daha bakımlı ve daha fit çıkmayı ister. İşte birazdan sizlerle paylaşacağım bilgilere dikkat ederseniz eğer, bundan sonra çektirdiğiniz fotoğraflar da müthiş beğeni toplayacaksınız.

Yanlardaki çıkıntıları yok etmek için sakın ha içeri doğru bastırmaya kalkmayın, resimde olduğu gibi iğrenç bir görüntüyle karşı karşıya kalırsınız. Onun yerine belinize hafif bir şekilde resimdeki gibi dokunun.

Ellerin görünmesi, doğal olması çok önemli, kendinizi kasmayın ve asla dirseklerinizi dışarı doğru çıkartmadan kollarınızı rahat bir şekilde tutun.

Asla sert hareketler yapmayın, yüzünüze yapacağınız hafif bir dokunuş daha hoş ve alımlı bir görüntü katacaktır.

Doğal bir şekilde bakın kameraya, tuhaf bakışlardan ve kaşlarınızı kaldırmaktan kaçının. Çoğu insan bu zamanların modası kaş kaldırarak fotoğraf çektiriyorlar ama ne kadar da itici çıktıklarının farkında değiller.

Asla yüzünüzü ellerinizle gizlemeyin, yüz hatlarınızın görünmesi size daha doğal ve daha fotojenik bir hava katacaktır.

Duruş çok önemli, karın bölgenizin ön planda olması yerine kalçanızı ön planda tutmanız güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Çoğu insanın doğru olarak bildiği başını ya aşağı ya yukarı yönde eğmek ve kesik bakışlar atmaya çalışmak, aslında çok yanlış bir duruştur. Bunun yerine dik durup kendinizi tamamen ortaya koymanız fotojenik bir hal almanızı sağlayacaktır.

Fotoğraflarda güzel çıkmak herkesin hakkı diye düşünüyorum, bu yüzden bu tavsiyelere lütfen göz atın ve deneyin, farkı göreceksiniz...


4|2
4658
colkaplani34 KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 45

Erkekler Ne Diyor 57

Yükleniyor...