TRT'nin Yasakladığı Şarkılar

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere kulaklarımıza hitap edecek türde bilgileri yazacağım. Instagram'da Hukuk Kuşu olarak bilinen Berfin...
3 11

Çanakkale Türküsü'nün Hikayesi✨🎶

Çanakkale Savaşı... Vatanın dört bir yanından gelen yiğitlerin, canlarını siper ederek vatanı savunduğu destansı bir mücadele... Bu...
8 12

Neşet Ertaş: Sazın Dili, Yüreğin Sesi 🎶

Neşet Ertaş... Usta dediğin böyle olur işte. Sazıyla, sözüyle milyonları kendine hayran bırakmış bir adam. Anadolu'nun ruhunu, insanını,...
11 9
Sohbet

Rapkology Röportajı: Rap Müzik Piyasası İle İlgili Tüm Merak Ettikleriniz

Uzun bir süredir sektörleri takip ediyorum. Karşıma yaklaşık 5-6 senedir müzik sektörü ve Türkiye'de özellikle Rap müzik sektörünün...
5 12

Orucumuzu Açtıysak Sıra Eğlencede! İftar Sonrası Yapılabilecek 6 Aktivite Önerisi

Ramazan ayının en unutulmaz anıları bence iftar sonrası oluyor. Hangimiz oruçlarımızın yaz mevsimine denk geldiği yıllarda iftarı yapar...
5 5

Neden Müzik Dinliyoruz! Müziğin Hayatımızdaki Yeri Nedir?

Merhabalar 🎶 Müzik duygu ve düşüncelerimizi daha kolay ve içtenlikle ifade edebileceğimiz bir sanattır. Müzik hayatımızın içindedir...
5 6

En Çok Dinlenen Slow Şarkılar

Merhabalar 🎶 Slow şarkı dinlemeyi seviyorsan bu çalma listesi tam sana göre! En çok dinlenen slow şarkıların yer aldığı çalma...
2 2

Türkçe şarkıların hep aşk temalı olması hakkında?

Bunda belki Rapi ayrı bir yerde tutabiliriz ama Arabeskinden bu yana hep böyle bu. Hep aşk. Mor ve Ötesi, Manga, Pentagram, Kurban gibi...
2 1

En sevdiğiniz müzik türü hangisi?

Opera ve New Age Türkiye'de pek dinleyen var mı bilmiyorum ama neyse.
9 5

İftar sonrası planınız var mı?

Aşkılar iftara bi kaç saat kaldı var mı bi planınız napacaksınız?
3 13

Yalın, 20. yılını stadyum konseri ile kutluyor! Sizin favori Yalın şarkınız hangisi?

Ünlü şarkıcı, sanatta 20. yılına özel Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda dev bir konser verecek. 31 Mayıs 2024'te gerçekleşecek konserin...
28 13

Şu an bir Ahmet Kaya dinlemek isteseydin bu şarkı hangisi olurdu?

Bir Ahmet Kaya şarkısı...
12 9

En sevdiğiniz Zeki Müren şarkısı hangisi?

sanat güneşimiz zeki mürenin en sevdiğiniz şarkıları hangileri
14 12

Devlet Tiyatroları, 27 Mart'ta perdelerini ücretsiz açacak. Tiyatroya gidiyor musunuz?

27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü için Devlet Tiyatroları perdelerini ücretsiz açacakmış. Tiyatroya gidiyor musunuz?
23 37

Gitar mı, piyano mu?

Hangi enstrümanı çalmak isterdiniz?
2 5

Aslı Güngör & Çetin Akdeniz mi? Yoksa Müjdat Gezen belgeseli mi?

0 2

Öne Çıkanlar

Bu gala daşlı gala ne demek?

0 3

Me gustas tú ne demek?

Me gustas tú ne demek, böyle bir şarkı varmış galiba kız arkadaşım bahsetti biraz. Bilen var mı?
2 1

Beyaz Zambaklar şarkısı kimin eseri?

Otobüste radyoda duydum bu şarkıyı, çok beğendim. Beyaz Zambaklar şarkısı kimin eseri biliyor musunuz?
1 1
YÜKLENİYOR...