Sevgilinizin tarzını beğenmeseniz onunla gezmekten utanır mısınız?

Diyelimki siz çıkmadan önce tarzı başkaydı ve yeni bir tarz yaptı siz de beğenmediniz onunla ortamlara girmeye utanır mısınız?

0|1
91133

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 133

• iyi tarzı olan birini herkes sever. Önemli olan bu kombini giyip gezebilen insanı sevmektir.
    scontent-a.cdninstagram.com/.../...246980059_a.jpg

0|0
    0|0
  • Kızlar utanmayız demiş ama ben pek bir inanmadım.😁şayet kız arkadaşım farklı bir şekilde giyinmeye başlamışsa bundan utanmam sonuçta insan keyif alarak bir kıyafeti giymesi var birde zorunlu üniforma gibi bir kıyafeti giymesi var şimdi iki insan aynı şekilde mi yaşar sevgili olarak yanımızda 😌

0|0
    0|0
  • Elbise değil de patavatsızlık olursa evet utanırım onun dışında utanmam, utanırsam neden sevgilim o zaman?

1|0
    0|0
  • Tarzını beğenmediğim biriyle sevgili olmam ki. Birini sevmek icin her şeyini sevmem gerekiyor.

0|1
    1|0
  • Hayır utanmam ama öneride bulunurum.

0|0
    0|0
  • Sevgilinin partnerinin onayını almadan çok büyük bir değişim gösterceğini sanmam. Özellikle erkekler mutlaka sevgilisine "nasıl oldu aşkım yakıştı mı" falan diye sorar ve onay almayınca "hmm" falan diyip vazgeçer :D Sevgilisine iyi görünmek ister vs. Kızlarda durum biraz daha farklı. Nasıl oldu diye sorup, güzel değil desen bile "olsun bence yakıştı" diyerek devam edebiliyor. Soğuma vs olabilir. Açıkcası ortası da yok bunun. Ya ayrılırsın ya da devam ediyorsan buluşursun. Devam ettiğin halde buluşmamak pek mümkün değil. Nereye kadar buluşmıcan :D Çok uzun oldu lan bu yazı. Ben olsam okumam. Ama sen bilirsin :D

0|0
    0|0
  • Elbiseye göre insanlara davranmam. Eğer sevmediysem uygun bir dille kırmadan belirtirim. Çok fazla açık ise, işte orda fazla baskılama yaparım. 😂 kıskanırım

0|0
    0|0
  • Sevgilim bana kendi sevdiği tarzı yapsın giyiyim

1|0
    0|0
  • Tarzının hoşuma gitmediğini beni ne kadar etkilediğini söylerim ortak bir çözüm ararız :) alışverişe birlikte çıkarız

0|0
    0|0
  • Seven pek görmez, ama seven sevdiginin sevmedigi şeyler de giymez

0|1
    0|0
  • Utanmam ama tarzı erkeksi ise kii hoşuma gitmeyen tek tarz değişmesini isterdim elbette.

0|0
    0|0
  • Hayır. Ben sevgilimi her şeyiyle kabul ederim.

0|0
    0|0
  • Hayır , öyle triplerim yoktur. Her tarza uyum sağlarım

0|0
    0|0
  • yoo utanmam

0|0
    0|0
  • Kimseyi giyim tarzı, fiziki özellikleri ile utanılacak kategoriye sokmam kişiyi utanılacak kategoriye sokan kalbi ve yaptığı eylemlerdir

0|0
    0|0
  • utanmam... çok takmam açıkcası seviyorsam... ama bu tarzı ben ortaya çıkardığım için... kendimde bir sorun mutlaka vardır..:)

0|0
    0|0
  • oha neden utanayim , !

Engelli birini de sevebilirim , neden utanayim !

Cok yanlis dusunuyosun coook

0|0
    0|0
  • Tarzı çok açıksa , uyarırım , yok gene aynı yolları ayırırım.

0|0
    0|0
  • Tanıştığım ilk günkü gibi tarzı olmasını isterim ya bu deveyi Güder ya da bu diyardan gidersin derim

0|0
    0|0
  • Görsellikten ve göz boyamaktan başka bişey değildir o insanın sevgisi aşırı çocukça :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    113

Kızlar Ne Diyor 91

• Hayır
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • O anki giydiklerine bağlı absürt kombin yaparsa utanırım

1|0
    0|0
  • Utanmam

0|0
    0|0
  • Tarzını beğenirim
    ya da müdehale ederim uygun dille
    #BirKezbanınSeyirDefteri

0|0
    0|0
  • Utanabilirim

0|0
    0|0
  • Utanırım sanırım

0|0
    0|0
  • Bunu ona kibar bir dil ile söylerdim.

0|0
    0|0
  • Tarzın tarzımdır erkeğim deyip akarız alemlere sjsjs

0|2
    0|0
  • utanma sebebim bu olmazdı.

0|0
    0|0
  • Utanmam onu her haliyle severim

0|0
    0|0
  • Seviyorsam, utanmam. Kimse utanmasın...

0|0
    0|0
  • Yok utanmam Pasakli gezmedikce :)

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Etek giymediği sürece sorun yok😅😅

0|0
    0|0
  • Utanmam

0|0
    0|0
  • Niye utanayim ki 🙂

0|1
    0|0
  • Tarzını degıstırırım yaa

0|0
    0|0
  • Utanmam ama bu sana yakışmıyor derim eski haline döndürürüm onu söyleye söyleye

0|0
    0|0
  • Utanmam
    Ne giyebilir bu kadar kotu o 😄
    Cok da secicidir bu konuda

0|0
    0|0
  • Beğenmediğimde değiştirmesini söylerim anlayışlıdır o hoş karşılar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    71