Sevgilinizin tarzını beğenmeseniz onunla gezmekten utanır mısınız?

Diyelimki siz çıkmadan önce tarzı başkaydı ve yeni bir tarz yaptı siz de beğenmediniz onunla ortamlara girmeye utanır mısınız?
Sevgilinizin tarzını beğenmeseniz onunla gezmekten utanır mısınız?

0|1
91133

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin partnerinin onayını almadan çok büyük bir değişim gösterceğini sanmam. Özellikle erkekler mutlaka sevgilisine "nasıl oldu aşkım yakıştı mı" falan diye sorar ve onay almayınca "hmm" falan diyip vazgeçer :D Sevgilisine iyi görünmek ister vs. Kızlarda durum biraz daha farklı. Nasıl oldu diye sorup, güzel değil desen bile "olsun bence yakıştı" diyerek devam edebiliyor. Soğuma vs olabilir. Açıkcası ortası da yok bunun. Ya ayrılırsın ya da devam ediyorsan buluşursun. Devam ettiğin halde buluşmamak pek mümkün değil. Nereye kadar buluşmıcan :D Çok uzun oldu lan bu yazı. Ben olsam okumam. Ama sen bilirsin :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 132

• Kızlar utanmayız demiş ama ben pek bir inanmadım.😁şayet kız arkadaşım farklı bir şekilde giyinmeye başlamışsa bundan utanmam sonuçta insan keyif alarak bir kıyafeti giymesi var birde zorunlu üniforma gibi bir kıyafeti giymesi var şimdi iki insan aynı şekilde mi yaşar sevgili olarak yanımızda 😌

0|0
    0|0
  • Seven pek görmez, ama seven sevdiginin sevmedigi şeyler de giymez

2|3
    0|0
  • iyi tarzı olan birini herkes sever. Önemli olan bu kombini giyip gezebilen insanı sevmektir.
    scontent-a.cdninstagram.com/.../...246980059_a.jpg

0|0
    0|0
  • utanmam... çok takmam açıkcası seviyorsam... ama bu tarzı ben ortaya çıkardığım için... kendimde bir sorun mutlaka vardır..:)

0|0
    0|0
  • Elbiseye göre insanlara davranmam. Eğer sevmediysem uygun bir dille kırmadan belirtirim. Çok fazla açık ise, işte orda fazla baskılama yaparım. 😂 kıskanırım

0|0
    0|0
  • Görsellikten ve göz boyamaktan başka bişey değildir o insanın sevgisi aşırı çocukça :D

0|0
    0|0
  • Umarım tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misali bir sevgilim olurda böyle saçma şeyler aramızda mevzu olmaz 👍🏻🙏🏻

0|0
    0|0
  • Tarzının hoşuma gitmediğini beni ne kadar etkilediğini söylerim ortak bir çözüm ararız :) alışverişe birlikte çıkarız

0|0
    0|0
  • Ben utanmam ama utanan varsa açık sözlü olsun ona yardım etsin şunu giy demektense hediye alarak bu tarz giyinsene aşkım diyebilirsiniz sana çok yakıştırıyorum dersin kırmadan halledersin 😉

0|0
    0|0
  • Yani eğer çok absürt giyinmiyorsa bu beni ilgilendirmez zaten öyle sevmişim demekki ama aşırı absürt giyerse utanmak değilde uyarırım en azıdan 😂

0|0
    0|0
  • Tarzı uymayan birisiyle zaten birlikte olmam ama birliktelik sırasında değiştirdiyse tarzını ona göre göndermeler yaparım oda eşek değil ya anlar heralde 😃

0|0
    0|0
  • Elbise değil de patavatsızlık olursa evet utanırım onun dışında utanmam, utanırsam neden sevgilim o zaman?

1|0
    0|0
  • kiyafetlerin ortamlarda bir onemi yok onemli olan onunmuhabbeti kafasi iyi olmasi:)))

0|0
    0|0
  • Tarzı çok açıksa , uyarırım , yok gene aynı yolları ayırırım.

0|0
    0|0
  • Tarzı ve kişiliği. Bunları seversem olur. Tarzını sevmezsem zor olur.. ama karakterini kişiliğini seversem belki

0|0
    0|0
  • Kimseyi giyim tarzı, fiziki özellikleri ile utanılacak kategoriye sokmam kişiyi utanılacak kategoriye sokan kalbi ve yaptığı eylemlerdir

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kadına Yıllarca Söylediğim bir cümle vardı Çuvalda giysen benim olan benimdir diye o geldi aklıma

0|0
    0|0
  • Tarzını beğenmiyorsam en başında zaten sevgilim olmazdı, ilişki dediğin bir bütündür ne de olsa..

0|0
    0|0
  • Hayir tabiki... rahatsız olabileceğim seviyede açik giyinmedikten sonra önemi yok

0|0
    0|0
  • Tarzını beğenmediğim biriyle sevgili olmam ki. Birini sevmek icin her şeyini sevmem gerekiyor.

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    112

Kızlar Ne Diyor 90

• Hayır
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Utanmam ama tarzını beğenmiyorsam ona uygun bir dille söylerim mesela "bir gün beraber senin için alışverişe çıkalım mı"gibi

0|0
    0|0
  • Açık açık söylerdim yaa sen bu ara bir saldın hayırdır bro yaa gibi:))

0|0
    0|0
  • Tarzın tarzımdır erkeğim deyip akarız alemlere sjsjs

0|2
    0|0
  • Utanmam ama önceki tarzını daha çok beğendiğimi söylemekten çekinmem

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiden utanmam herşey görünüş kıyafet değil

0|0
    0|0
  • Utanmam ama bu sana yakışmıyor derim eski haline döndürürüm onu söyleye söyleye

0|0
    0|0
  • sevmıssem sevmısımdır
    Banane tarzından. tarzına degil kalbine bakarım💓💓

0|0
    0|0
  • Bazı fikirler basitlikten ölür, bu da onlardan bir tanesi..

0|0
    0|0
  • Utanmak değil de zaten çok marjinal biriyle uyusmayacağımiz için böyle bir yola girmem. İnsan ilk anda kendini belli eder zaten

0|0
    0|0
  • Utanmam seviyosam zaten o ne yaptığini bilen bir adamdir

0|0
    0|0
  • O anki giydiklerine bağlı absürt kombin yaparsa utanırım

1|0
    0|0
  • Hayır utanmam. Zaten ilgimi mallar çekiyor bende malım

0|1
    0|0
  • Sadece eski halini daha çok beğendiğimi dile getiririm. Ondan asla utanmam.

0|0
    0|0
  • Utanmam sevdiğim insanı kendi olduğu için severim doğal olduğu için

0|0
    0|0
  • Duzgun bı dille yakısmadıgını soyleyebılırım tabı kendıne yakıstırıyorsa bırsey dıyemem ama eger degısme fıkrıne acıksa

0|0
    0|0
  • Yani biraz ama kendi istedigim gibi giydirmeye calisirim

0|0
    0|0
  • Böyle bir şeyi umursuyorsam sevmiyorumdur. O zaman da yanımda durmasının gereği yok.

0|0
    0|0
  • Babamı utandırıcak bir tarzsa yanına yaklaşmam bile

0|0
    0|0
  • Utanmak degil de izin verirse biraz kndi tarzimdan katarim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    70
Yükleniyor...