Pembe giyen erkek sana ne anlatıyor?

Pembe giyen erkek hakkında ne düşünüyorsun? Yakışır mı ne gerek var mı?

1|3
63113

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben çok giydim. Hatta çok sevdiğim t-shirtlerim vardı pembe. Kim ne isterse düşünebilir tabi, bence normal.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 112

• gerçek bir erkektir, cinsiyetini ispatlamak için ondan bundan kaçmak, garip gurup kurallar koymak ihtiyacı hissetmez. ha tabi bir de abla, kardeş, anne, anneanne, halalardan mütevellit bir kadın kabilesinin içinde yaşıyordur, giyim tercihlerine gizliden ve açıktan yapılan müdahalelere duyarsızlaşalı milyonlarca yıl olmuştur.

pembe tişörtlerim var, pişman değilim. (çoğul dedim dikkat edersen)

1|0
    0|0
  • Kadınlar her rengi giyebiliyorken erkeklerin kısıtlanmasında bir gariplik var diye düşünüyorum.
    Yakışan kesinlikle giyebilir bence. Güzel soru için teşekkürler,
    Burayı renklendirdin. :)

1|0
    0|0
  • Evrimi ilgilendiren bir konudur. Dişiler korunma iç güdüsüyle daha renkli daha kalın sesli eşleri tercih eder tamamen kontrol edilemez bir iç güdü. Erkekler içinse tam tersi daha sade eşlere doğru seçilim gerçekleşir ve zihinde ideal kadın profili tasarlanır. İtalyan erkekleri Rönesans yani gerçek ''aydınlanma'' çağının merkezinde olduğu için daha bilimsel düşünme iç güdüsüne sahiptirler ve genelde renkli giyinirler! Umarım bir çerçeve çizmiştir söylediklerim.

2|0
    0|0
  • Kadın ile erkeği ayırt eden renkler vardır. Kadınsı renk asla giymem.

1|0
    0|1
  • erkeğin erkek olma özelliklerinden biride giydiği elbisedir penbe ya da ona yakın bir elbiseyle erkekten çok farklı birine benziyor? artık onu söylemek istemiyorum anlamıştırsınızdır

1|1
    0|1
  • Hayır ne gerek var yani? :D Bence yakışmaz, mor da dâhil.

1|0
    1|0
  • Valla kime ne anlattığı umrunda olmamalı insanın beğenirsen giyersin olay bundan ibaret kimse için gelmediğimiz gibi dünyaya kimse için de kurallarını oluşturmamalısın. Gereksiz bir polemik yani.

1|0
    0|0
  • Bir rengi bir cinsiyete atfederseniz böyle olur işte...

Normal, pembe rengi seven bir erkeği anlatıyor.

1|0
    0|0
  • Pembe giyen erkek, pembe giyen erkektir.
    Tıpkı siyah giyen erkeğin, siyah giyen erkek olması gibi..

1|1
    0|0
  • Sevmem herhangi bir ön yargıdan değil pembe tarzimi içeren renklerin dışında kaldığı için Sevmem

3|1
    0|0
  • yakışıyosa neden giymesin. ayrıca erkeğin cesaretini gösterir bu. sonuçda herkes giyer siyahı gizler çıakr dışarı özensiz

3|0
    0|0
  • Hangi çağdyız artık ya. Pembe mi kaldı derdiniz. İsteyen istediğini giyer. bir relax.

1|1
    0|0
  • Rengin cinsiyeti olmadığını düşünüyorum. Gerek var mı diye saçma bir soru için sizi ayrı ayrı tebrik ediyorum, bu soruyu her renk için soruyor musunuz?

1|0
    1|0
  • Pembeyi gömlek ve tişörtte tercih ederim. Pembe renkli başka bir şey giymem.
    Ayakkabı ve ceket abartı, cıvık geliyor.

1|0
    1|0
  • Lütfen giymeyin. Pembe kadınlara daha çok yakışıyor. :):

1|0
    0|0
  • Neden mavi erkek pembe kız olarak ayrılıyor? 3 tane pembe tişörtüm var kim ne diyebilir :D

1|1
    0|0
  • Bazıları tam stil ikonu oluyor... bazıları felaket!

2|1
    0|0
  • O zaman mavi giyen kadın da trans renklere göre cinsiyet ayırımı yapmak olmaz.

1|1
    0|0
  • Renkle erkek olunsaydi erkekler sadece siyahı tanırdi...

1|1
    0|0
  • Ne oldu şimdi pembe giyince altında ne arıyosun 😂 yakışıyorsa giyer adam

1|2
    0|0
  • Erkekler Devam
    92

Kızlar Ne Diyor 62

• yakısmıyor
    Lütfen dar paca kısa paça dar jean giymeyin
    Bir de koca göbeklı adamlar siyah dar tişört giymeyin kapamıyo sıyah her seyi siz olayı cok yanlıs anlamıssnız

1|1
    0|1
  • Kusarım galiba erkek dediğin döşü kıllı göbekli kadınına sahip çıkacak nonoş gibi giyinmeyecek 😂

1|0
    0|1
  • Nadir olarak yakışanlar var, ama pek hoş durmuyor açıkçası.

2|1
    0|0
  • Kimi erkeğe çok yakışıyor. Bence giyebilirler. Erkeklik renge bakmıyor bence.

1|2
    0|0
  • bir şey anlatmıyo hatta pembe sweat üstüne beyaz mont giyiyosa altına da eşofman çok zevkli ve sportik olduğunu anlatıyo.

1|1
    0|0
  • Etek tayt ve şalvar giymiosa sorun yok bence 😁😂😂😂😂😆😛

1|1
    0|0
  • bazilarina yakışıyor ya ben hemen yumuşaklığa yormuyorum

1|1
    0|0
  • böyle sevgilim olsun ne giyerse giysin pembe mor fark etmez yeterki böyle seksi ve yakışıkllı olsun

1|0
    0|0
  • Renklerin cinsiyeti yoktur bence.
    Yani yakıştırıyorum ben.

1|1
    0|0
  • Renkler ve zevkler tartışılmaz ama erkeğin bu rengi giymesini pek uygun bulmuyorum. Renk mi kalmadı kullanacak

1|0
    0|0
  • giyebilir ne var renklerin cinsiyeti yoktur kizlar neden mavi giyiyor allahim ya

1|1
    0|0
  • '' Ayol Ben Gayım '' Demek İstediğini Anlatıyor.. ( Herkes İçin Geçerl, Değil )

1|0
    1|1
  • ben sevmiyorum ya. hele esmerse hiç yakıştırmıyorum

1|0
    0|1
  • Türkiye şartlarında maalesef ki kırodan başka bişey değildir :D

1|0
    0|4
  • Renklere bu kadar takılmak anlamsız. Taşıyabiliyorsa, yakıştırabiliyorsa giysin. Bize ne?

1|1
    0|0
  • Pembe olan kıyafetin modeli güzel ve giyene yakışıyorsa pek kafaya takmam

1|1
    0|0
  • Yakışanı var

1|2
    0|0
  • giyebilir

1|3
    0|0
  • Gayet normal bence ya