Hangi kız daha çekici ?

saçını yandan ayıran kızmı yoksa ortadan ayıran kızmı daha çekici gelir ?

link

link

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• yandan ayrılmıs olanlar daha cekıcı ve sexy ler

0|0
    0|0
Saç Renkleri ve Boyaları

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• yüz tipine göre değişir güzel kıza her şey yakışır :)

0|0
    0|0
    • en çok hangisi güzel ?

• yandan olanlarda çok makyaj var sevmem ortadan ayırana z makyajlı ondan ötürü ortadan

• arkaya yatırıp jöleleyen kız iyidir

0|0
    1|0
  • 1. link =)

0|0
    0|0
  • Yandan bir başka

Ortadan bambaşka

Özel günde yandan, normal günlerde ortadan güzeldir.

cut.

0|0
    0|0
  • yan dan daha guzel

0|0
    0|0
  • nefes alması yeterli

0|0
    0|0
  • ORTADAN AYIRAN HARİKA

0|0
    0|0
  • ikisinide çatur çutur şey ederim

0|0
    0|0
  • Bu kadınların hepsi güzel. Ayrım yapamadım.

0|0
    0|0
    • genel olarak yandan ayrılmış saçmı yoksa ortadanmı daha güzel diye sordum kadınların güzelliğini değil :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Şimdi her kişinin yüzüne göre saçın, kesim ve ayrım hatta fön çekilme yönü vardır. Mesela bu kızların hem ortadan hem de yandan olmak üzere 2 değişik fotosu olsaydı o zaman daha ayrıntılı birşey söyleyebilirdim.Ancak bu 1. linkteki en sondaki ünlünün (adını hatırlayamıyorum) ortadan ayrılmış fönlü bir fotosu var.İkisi de yakışıyor.Yani saça göre yüzün şeklide değişiyor.Ona çok yakışıyor ama...Herkese her tip saç yakışmaz.Alın ve yüzün formuna göre saç kestirmek veya toplamak veya bırakmak gerekiyor.

0|0
    0|0
    • yuvarlak geniş yüzlüler yüzünün ufak durması için nereden ayırmalı saçını bir bilgin var mıcanım ?

• Yüzünüze dengeli bir uzunluk vermek için en çok ortadan ayrımı öneririm ben. Yüzünüze düşen saçlar yanaklarınızı gölgeler ve çenenizi ön plana çıkarır.Fakat yüzünüzün şeklini tam bilemiyorum. Yazmışsınız ama göremediğim için bu kadar yorum yapabiliyorum, malesef, o yüzden böyle kabadan söylüyorum.Eğer saçlarınızı bir taraftan ayırmak isterseniz bir tarafı kulak arkasına alabilirsiniz.

• Yüz tipine göre değişir. Ben yandan ayırmayı tercih ediyorum.
    Not : Sorunlu bir cildi olanlar yandan ayırırlarsa, saçlarını asimetrik kestirirlerse cilt kusurları daha az göze batacaktır..

0|0
    0|0
  • Aslında şu ikisinin arasını bulsa mükemmel olacak bence :)

0|0
    0|0
  • ortadan ayırma daha iyi gibi ama bana ikiside yakışıyor

0|0
    0|0
  • arkadan ayırıp iki çiçi yapan

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;