Nasil cok çekici olabilirim ?

ben yolda yururken herkez bana baksin herkez guzel oldugumu dusunsun istiyorum. sizce nasi bu kadar çekici olabilirim ?

0|0
926

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun adı hırs ... Tehlikeli bir duygu , kaynağı üzerinde öncelikle düşünmen en iyisi . Çünki bu duygu dış dünyanda seni var etmek için her yolu kullanırken iç dünyanda seni yok eder , bitirir

2|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Birincisi herkes senin güzel olduğunu düşünmez. Bunu istemen çok gerçek dışı. Ancak kendini iyi hissetmeni yetecek kadarını istediğini söyleseydin, en azından gerçekçi olurdu. Yine de böyle bir şey için ortalamanın üzerinde güzel fiziksel özelliklerin olmalı ve bununla beraber iyi bir giyim zevkin.

0|0
    0|0
  • Çekici olduktan sonra dönüp bakanlar kara kaşına kara gözüne bakmazlar yalnız , bilmiş ol . Hem yakısıklısıda bakacak , hanzosuda bakacak .Bunları hep göz önüne al emi evladım.

1|0
    0|0
  • kendini güzel bir kız olarak tanımlıyor isen çevrende sana güzel olduüunu söylüyor ise daha fazlasına ihtiyacın yok

0|0
    0|0
  • mini etek giyin ten corap topuklu ayakkabı..bakmayı bırak tecavüze bile ugrarsın o zaman seni begenmiş olurlar

0|0
    0|0
  • mini etek ve askılı giy. istemedğin kadar kişi bakar. yüzünün güzelliği önemli değil.

0|0
    0|0
  • bir çok erkek çorap hastasıdır. külotlu ince çorap giy :)

0|0
    0|0
  • hadi diyelim oldun herkes sana bakıyo ne değişicek hayatında :)

0|0
    0|0
  • eğer popon biraz çıkıksa ve biraz toplu duruyorsa tayt giymen yeterli.

0|0
    0|0
  • götünü başını açarak yapabilirsin abazanları etkileye bilirsin

0|0
    0|0
  • taksim meydanına git beni s.ken yok mu diye bağırrr

0|0
    0|0
  • Biraz derin yırtmaç, biraz dekolte gögüsler ön planda oldumu azına bile düşerler

0|0
    0|0
  • malzeme sağlamsa güveniyorsan çıkart ortaya saklamanın alemi yok

0|0
    0|0
  • güzel bir makyaj güzel kıyafetler güzel bir parfüm gözlük falan bide etine dolgunluk

0|0
    0|0
  • kabak çiçeği gibi aç kendini gelen geçen bakar

0|0
    0|0
  • türkiyede tecavüze uğrarsın boşver olma daha iyi.

0|1
    0|0
  • ver dekolteyi

0|0
    0|0
  • bi resim falan at bence önce

0|0
    0|0
  • kendini saklamadan

0|0
    0|0
  • çıplak gez :D

0|0
    0|0
  • Mini etek giy kesin bakarlar :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

• bende senin gibiydim inan o kadar her şeyi güzelliğe bağlamıştım ki sırf bu yüzden çok pişman oldum hayal kırıklıkları yaşadım ki gerçekten de beğenilen biriyim ama EN EN EN olma hırsı çok kötü bişey

0|1
    0|0
  • çıplak gez ahaha bu ne saçmalıktır ya :D eşeğe altın semer vur eşek yine eşektir pek zorlama o yüzden kendini

1|0
    0|0
  • Bir kişi de çıkıp aklımı zekamı nasıl geliştirebilirim desin yaa...

0|0
    0|0
  • Egonun isteklerini geri planda tutmayı dene. Herkes sana bakıp güzel olduğunu düşününce nolucak ki

0|1
    0|0
  • Çekicilik başkadır; güzellik, alımlılık, zarafet başkadır. Siz hangisini istiyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Aslan burcu kadını seni. vuuuuuuuuu..

0|0
    0|0
    • :))) Aslan burcuyla alakası yok ki 30 senelik aslan kadınıyım hiç böyle düşünmedim :)))))

• aslan kadını ilgi çekmeyi, çekici ve en beğenilen olmayı, etrafında hayran kitlesi oluşturmayı sever. ben de aslanım. kandırmayalım kendimizi ;)

• bunu dedigine göre minyon tipli bir kızsın sanırım 1 karış topuk mini etek giyerek herkesin sana bakmasını sağlayabilirsin. Diğer türlü düşünüyorsan doğal ol makyaj yapma kendin ol zaten dikkat çekersin ego probleminmi var ?

0|0
    0|0
  • dekolte verirsen veya tayt giyip üstüne kısa bişey giyersen herkes bakar yüzünün veya fiziğinin güzelliğinin önemi yok ve en gıcık olduğum durum ya bu erkekler herkese bakıyolar. bazen baktıklarını görüp ay ne güzelim diyorum ama o da ne benim beğenmediğim kızlara da bakan oluyo demek ki hep aynı muamele:(

0|0
    0|0
  • Herkes

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...