Siz mi modaya uyuyorsunuz, moda mı size uyuyor?

Modaya uymuyorum, ben kendi kafama göre giyinirim diyor herkes ama, dışarıda neden "moda" dediğimiz şeyleri görüyoruz hep? Yani uymuyorum diyenler çoğunluktaysa dışarıdakiler kim? :)
Siz mi modaya uyuyorsunuz, moda mı size uyuyor?

0|4
8184

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 84

• Moda bana uysun.

1|0
    0|0
  • .

Kimseyi iplemiyorum.

Benim ne düşündüğüm başkalarının ne düşündüğünden daha önemli.

.

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey hiçbir şeye uymuyor.

1|4
    0|0
  • Hiçbirine uymam

1|0
    0|0
  • Mağazalarda moda olan şeylerden başka bir şey bulunmuyor da ondan 🙄 Her mağazanın kendi moda kataloğu var..

1|0
    0|0
  • Moda bana uysun

1|0
    0|0
  • Ben modaya niye uyuyorum o bana uysun kendi modamı kendim secerim

1|0
    0|0
  • Moda bana uyuyor

1|0
    0|0
  • Kafama göre takılıyorum

1|0
    0|0
  • Ben modaya uyuyorum😉 Modanin size uymasini beklerseniz, zibidi gibi bir ömür gezersiniz😀

1|0
    0|0
  • Modadan falan anlamam kafama göre giyinirim misal şu an üstümde 90 lardan kalma efsane adidas montum var.

1|0
    0|0
  • Moda bana uyar genelde, kendi giyim stilimi kendim oluşturduğum için modayı pek takip etmiyorum. İlgimi çeken kıyafet olursa, çok eski bile olsa alırım.

1|0
    0|0
  • Bana göre moda yok hep aynı giyiniyorum

1|0
    0|0
  • 2014 den beri aynı tarz giyiniyorum. Benim modam eskimez -_-

1|0
    0|0
  • Moda bana uyar.

1|0
    0|0
  • kimse kimseye uymuyor

1|0
    0|0
  • Modadan bir haberim.
    Ha moda denen kapitalizmin araçları olmasaydı her yıl o kadar kıyafet toz bezi olarak kullanılmayacaktı sanırım :)

1|0
    0|0
  • moda bana uysun

1|0
    0|0
  • Modayı hiç takip etmedim bana güzel geleni giyiyorum

1|0
    0|0
  • modaya uymuyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 81

• Moda bana ayak uyduruyor

1|0
    0|0
  • Hoşuma giden bir şeyse uyuyorum genelde yakışan şeyleri giyerim.

1|0
    0|0
  • Moda bir seyden ibaret degildir. toplar vardir, yilin rengi, kesimi bunlar her magzada her urun uzerinde yapilandirilir. bu durumda girdiginiz her magzada her online alisveriste farkli urunler ancak ayni moda statusunde urunlerle
    karsi karsiya kaliriz. aldigimiz urunler almamizi istedikleri urunlerdir. 5 yil oncesine kadar bir anket yapilsaydi , kirmizi far dense herkes iy diyip kacardi buna eminim. ancak Şu an moda olan ve gerek reklamlarla gerek sosyal medyayla insanlarin %90'na bu renk cok guzel dedirten bir dunyada yasadigimizi dusunursek veya silver (gri) ayakkabi mont modasi 5 yil oncesine kadar uzayli lakabi alabilicek bir tren Şu an butun dunyada hizla ilerlerigini dusunursek. EVET biz modaya uyuyoruz. Aldigimiz urunlerin cogu almamizin istendigi bize dayatilan urunler. ama ince bir cizgi var. mesela uzun botlar over knees moda. ama sen bunu toplumun %90 oranda farkli kombinliyorsun ve diyorsun ki hayir ben modaya uymuyorum. bu i̇nce cizgiyi gorebilmek lazim. aksine %10 asla sosyal medyanin campany global marketingin bize dayatiklari disinda farkli bir bakis acis farkli bir tarzi var. bu insanlarda %90 aksine HAYIR modaya uyum saglamiyorlar. bu durumda evet ya da hayir diye bir genelleme yapamayiz. ancak aldigimiz her urunun almamizi istendigi urunler oldugunu da unutmamaliyiz.

1|0
    0|0
  • Uymuyorum değil takip etmiyorum ben. Dışarıda da hoşuma giden bir şey olursa alıyorum. Dolayısıyla modaya da uymuş oluyorum takip etmesem de :)

1|0
    0|0
  • Bazı renkler detaylar modadaki stiller gözüme hoş gelirse alırım giyerim ama 15 sene öncesine ait kıyafetlerimi de giyerim çok takılmam dolapta ne varsa uydurup giyiyoruz işte.

1|0
    0|0
  • Ben de uymuyorum, o da bana uymuyor. Dışarıda kimi görüyorsun bilemem.
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Bana güzel geleni giyerim ama genelde moda olanlarda güzel oluyor

1|0
    0|0
  • Modaya uyuyorum ama yakışanı tabiki

1|0
    0|0
  • Modaya asla uymam kendi paramla rezil olamam moda bana uysun

1|0
    0|0
  • Modayı takip etmem bilmiyorum. Beğendiğim şeyler modaya dahilse ondan da haberim yok.

1|0
    0|0
  • canım isteyince uyarım modum düşükse işim olmaz.

1|0
    0|0
  • Bazen ekranlardaki reklamalar veya bir defile aracılığıyla görmüş olduğumuz bir giysiye "Ne bu böyle, hayatta giymem ben bunu." dediğimiz kıyafetleri bir süre sonra çoğumuz farkında olmadan alışıyor ve ona sahip olma duygusuyla uygun fiyata alacağımız yerler arama başlıyoruz.

1|0
    0|0
  • Ne satılıyo sa mağazalarda bakıp beğendiğimizi alıyoruz sonuçta nerdeyse her yerde aynı şeyler yok mu zaten

2|0
    0|0
  • Moda umrumda değil ne yakışırsa onu giyerim

1|0
    0|0
    • 6gün

Sana yakışmayacak elbise üretilemez ki fırındaki un çuvalı bile senin üzerinde en pahalı kıyafetlere dönüşür

• giydiklerimi begendigim icin giyiyorum. aa moda suymus diye giyinmedim hic. ama giydiklerim o anki moda olabilir tabi

1|0
    0|0
  • Ben modaya uyamiyorum

1|0
    0|0
  • Moda bana uysun

1|0
    0|0
  • Ya moda felan hak getire bende bu ara. Saldım çayıra mevlam kayıra haha

1|0
    0|0
  • Moda bana uysun

1|0
    0|0
  • Kendime yakıştırdığım, beğenerek giydiğim her şey benim için modadır. İş bende bitiyor yani. Moda bana uyar mı bilmem ama ben Modaya moda diye uymam

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    61
Yükleniyor... ;