Yüzünü daha önce görmediğiniz sanal sevgilinizle buluşsanız onun sizi tanıması için ne giyerdiniz veya ne takardınız?

Sevgiliyle ilk buluşmanın bir de buluşma öncesi sendromu vardır ki, bu genelde, bayanlar için dolap başında saatlerce süren kıyafet seçimi ve ayna karşısında harcanan 1-2 saatlik saç-baş yapımıdır.Yüzünü daha önce görmediğiniz sanal sevgilinizle buluşsanız onun sizi tanıması için ne giyerdiniz veya ne takardınız?Erkekler yakalarına karanfil takardı herhalde ya da elinde bir buket çiçekle buluşma yerine giderler.:/ Peki siz, daha önce yüzünü görmediğiniz sanal sevgilinizle buluşabilir misiniz?

Buluşmaya karar verdiğinizde, onun sizi tanıması için ne giyerdiniz veya ne takardınız?
#Meczup

0|1
4443

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün giyinirdim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Bu işin giyim veya takı ile ne ilgisi var ki? Kişinin yüzü ve o anda ki gözlerinde yansıyan gerçekçilik değer kazanır.. Her halde randevu yerine gelirken telefonlar verilmiş olur..

1|0
    0|0
  • En sevdiği renkleri😂

1|0
    0|0
  • takım elbise giyer kırmızı gül alır beklerdim

1|0
    2|0
  • Yakama gül takarım ya da karanfil 😆

1|0
    1|0
  • Her zaman ki gibi olurum ekstradan birşey yapmam doğalımdır zaten

0|2
    0|0
  • Cıplak giderdim kanks

0|0
    0|0
  • Beyaz gul kullanirdim

1|0
    1|0
  • Yani tam olarak düşünmedim bunu ama, güzel birşeyler yapacağım kesin. Birde sanal sevgili kolay kolay yapmam.

0|0
    0|0
  • ben yüzünü hiç görmediğm biri ile asla buluşmam
    bana yüzünü göstermek istemiyorsa şüphe ederi. mmm

0|0
    0|0
  • kırmızı pantolon dermişim :D

0|0
    0|0
  • Mektupla mı tanıştık fotoğraf diye birşey var bulsun/buliyim işi ne/işim ne

0|0
    0|0
  • Sanal sanalda kalır

0|0
    0|0
  • Kesin muziplik olsun diye kırmızı karanfil yetine kırmızı peruk takardım 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Eli cebinde kafası öne eğik yere bakan biri olacak derdim tanırdı xd

0|0
    0|0
  • Telefon icat edilmişmi bu zaman da? ( :

1|0
    0|0
  • Kırmızı gülle gitmek lazım

0|0
    0|1
  • Giyim tarzimi ogrenmistir tanir beni..

0|0
    0|0
  • Ks rozeti yapardım takardım

0|0
    0|0
  • Yüzünü görmediğim biriyle görüşmem

0|0
    0|0
  • Olabildiğine sadee ve simsiyah

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 44

• Şapka takardm ayol

2|1
    0|0
  • Başıma bir huni geçirmezsem tanımaz şimdi.

1|0
    0|0
  • Giyeceğim şeyi söylerdim öyle tanıyabilir.

0|1
    0|0
  • "Otunu, suyunu bilmediğin gönüllerde koyun gütme! Yoksa, 'Kaçıracağın keçilere' çobanlık yapamazsın! Ne de güzel demiş Şems hazretleri... Iyice tanımadığım , yüzünü daha önce görmediğim biri ile buluşmam kuzum. mesele Kaş göz dğl ama karşımdaki kişiyi daha önce görmek isterim , insanın yüreği yüzüne yansır çünkü Çoğu zaman :-)

1|0
    0|0
  • Ona dediğimi yapmaz önce arar yarım saat geç kalacağım derdim uzaktan izlerdim biraz halini tavrını başka biri gibi adres sorar yoklardım önce işime gelmezse arar bekleme dön derdim bir daha da ulaşamazdı

0|0
    0|0
  • Öyle bir durum oldu, özel bir şey giymedim;telefonla aradım, zaten olduğun yeri, üstünde ne olduğunu filan anlatınca bir de telefonla konuşup birilerini arayan birini gördüğünde anlamış oluyorsun birbirini gördüğünü.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|1
  • Pek özenmem ya😂

1|0
    0|0
  • Kara çarşaf giyip bulamaz beni 😄😄😄

1|0
    0|0
  • Giderdim herhalde tabi ne giyilecek falan iki gün önceden tüm kankaları acil alarma geçirme görevi var hepsi yardımcı olur fikir sunar tanısın diye de çiçekli taçlardan takardım 🌹💐👑💦

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim ve mutlaka bahsettiğim bir kolyemi takardım ya da gül ile alakalı bir şeyler olurdu.

0|0
    0|0
  • Özel bir şey olur. İçindr ima gizli olur ama ne bilmiyorum. Bu kişiye ve konuşmaya göre şekillenir

0|0
    0|0
  • Sanal derken yinede görüntülu konuşmadin mi?

0|0
    0|0
  • fular takardım sanırım.

0|0
    0|0
  • Ben klasik siyah şalım basımda buluşurdum. Ayrıca neden daha önceden fotoğraf vs. görmedik ki?

1|0
    0|0
  • Kirmizi karanfil takmak en iyisi😂

0|0
    0|0
  • Günlük giyindiğim gibi giyinirdim 😌

1|0
    0|0
  • ben arkası dantelli bir kazak giymiştim. altıma da tayt onun da altına yarım bot

0|0
    0|0
  • Kırmızı elbise

1|0
    0|0
  • benı gorse tanır kör falan değilse tabi

0|1
    0|0
  • Sanal sevgili yapmayın aman diyim tecrübeyle sabit biricik amcam hüsrana uğradı kız fotoğrafta beyazdı diyo 😂😂😂 ah bu android telefonlar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    24
Yükleniyor... ;