Kombin yaparken renklerin uyumuna dikkat eder misiniz?

Yeter artık ya.. konuşmayayım konuşmayayım diyorum dayanamıyorum. O elbiseye o çanta olmuş mu alla'sen.😑

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 66

• Renkten ziyade ürünlerin birbiri ile uyumunda görüntüsünü dikkate alırım. Klasik, spor tarzları birbiri ile harmanlamamak gibi vesselam

1|0
    0|0
  • Profilinde ki siyah ayakkabı kombini felç etmiş 😄
    Kadına diyosun ama seninde moda anlayışın vasat😊

1|0
    0|0
  • Renklere de dikkat etmeyeceksek kombin yapmanın anlamı ne? Evet.

0|0
    0|0
  • Kafama göre..
    Mevlananin bir cümlesi geldi de aklıma.
    "Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
    Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”

2|0
    0|0
  • Tabiki herzaman dikkat ederim sonucta giyim kusam hayatimizda bizi disaridaki insanlarin gozundeki imajimizi belirliyor soyle bir ornek vereyim mesela bir yemege gidiyorsunuz veya misafirlige ya da sokaga ciktiniz yirtik kirli vs kıyafetlerle yaparmisiniz butun bu saydiklarimi, buyuk bir çoğunluğumuz yapmaz ha aynen iste benim kastetmek istedigimde bu insanin imaji kiyafetidir

0|0
    0|0
  • Kıyafete bakmadan giyiyorum

0|2
    0|0
  • Ben ederim, kötü asla giyinmem. Kötü giyinenide eleştirmem, yanımda dolaşsa laf etmem..

Bazı şuursuzlar benim yanımda güzel giyinen adam olsun diyor.. Ben insan ayırmam arkadaş, doğru değil.

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Siyah ayakkabı, siyah pantolon giydikten sonra; üzerine hangi regi giyersen giy sırıtmıyor. :D

0|0
    0|0
  • Evet. renk önemli..

0|0
    0|0
  • Genellikle.

0|0
    0|0
  • uyumlu olmasına dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Zıt tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Yoo, hangisi elime geçerse onu giyiyorum zaten bana ne giysem yakışır. 😂

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • dikkat etmem

0|0
    0|0
  • Tek renk yaparim

0|0
    0|0
  • Siyah , açık mavi , koyu mavi kotlarım var koyuları açıkla açıkları koyuyla felan giyiyom okadar yani :D renk uyumu oluyor mu sayılır mı :D

1|0
    0|0
  • bence yakışmış. farklı renkleri patlatmış. kesin onu ryürüyüşüne falan gidiyordur o :D

0|0
    0|0
  • Siyah ve beyaz hariçde fazla renk tercih etmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 81

• Sirf renklerin degil, kumasin, kesimin, makyajimin, sacimin her seyin uyumuna dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • Tek renk giyinirim genel de.. yalnizca rujumu topuklularimi.. ayakkabilarimi we de cantami patlatirim ikinci bir renk ile.. kesinlikle cok daha şık bir goruntu ciziyor.. risk yok we goz alici.. renkli giyinicek olanlar icin soyluyorum.. her aeyi karistabilmenin rahatligini yasayin yalnizca spor ya da klasik ya da feminen ya da maskulen olarak birbirlerine yakin parcalar secmelisiniz.. o takdir de hersey kullanilabilir.. onemli olan goz tirmalamamasi.. kirmizilarla pembeler.. yesillerle oranjlar pek hala trend bir imaj.

0|0
    0|0
  • Uyumlu giymeye özen gösteririm ama bazen zıtlıkların uyumu denen şeye de bayılırım. Yapması zor, yapınca da çok kuğul bir duruş.
    Not: cool*

0|1
    0|0
  • Evet katılıyorum o çanta o elbise olmamış :) Eline biri öyle tutuşturmuş gibi :))
    Özen gösteririm kombin yapmaya, renklerin uyumu önemli benim için ;)

0|0
    0|0
  • Renklerin uyumuna önem veririm ama zaten genelde tek renk giyiniyorum.

0|0
    0|0
  • Hyr🤣koyu renkler uyumludur net

0|1
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Herkes dikkat ediyorsa sokakta gördüğümüz kırolar kim?

0|0
    0|0
  • Elbette

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Hayır
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Elbette dikkat ederim çorabımdan tut iç çamaşırına kadar :d

0|0
    0|0
  • Uyumu severim. 3 numara çok tarzsın kıss..

0|0
    0|0
  • mevcut aksesuarlarımla uygun olanları birleştirmeyi severim. uyum güzeldir.( bazen abartmadan zıt renkleride karıştırmak güzel olabiliyor)

0|0
    0|0
  • Ya o biraz demode oldu artık. Şimdi hemen hemen her şey her renkle gidiyo

0|0
    0|0
  • Tabi ki ederim; Altı tophane üstü şişhane olmasın. O ne öyle lamba gibi renkli renkli kesinlikle bir uyum olmalı.

0|0
    0|0
  • ederim tabikideee

0|0
    0|0
  • Konusmayayim konusmayayim diyorum profilindeki kombin cok guzel soft renkler peki o ayakkabi nedir Allah askina

0|1
    0|0
  • O elbiseye o pisikletm olmuş mu

0|0
    0|0
  • dikkat ederim genelde.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    61
Yükleniyor... ;