Kombin yaparken renklerin uyumuna dikkat eder misiniz?

Yeter artık ya.. konuşmayayım konuşmayayım diyorum dayanamıyorum. O elbiseye o çanta olmuş mu alla'sen.😑
Kombin yaparken renklerin uyumuna dikkat eder misiniz?

1|1
8267

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 66

• Tabiki herzaman dikkat ederim sonucta giyim kusam hayatimizda bizi disaridaki insanlarin gozundeki imajimizi belirliyor soyle bir ornek vereyim mesela bir yemege gidiyorsunuz veya misafirlige ya da sokaga ciktiniz yirtik kirli vs kıyafetlerle yaparmisiniz butun bu saydiklarimi, buyuk bir çoğunluğumuz yapmaz ha aynen iste benim kastetmek istedigimde bu insanin imaji kiyafetidir

0|0
    0|0
  • Kafama göre..
    Mevlananin bir cümlesi geldi de aklıma.
    "Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
    Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”

2|0
    0|0
  • Renkten ziyade ürünlerin birbiri ile uyumunda görüntüsünü dikkate alırım. Klasik, spor tarzları birbiri ile harmanlamamak gibi vesselam

1|0
    0|0
  • Profilinde ki siyah ayakkabı kombini felç etmiş 😄
    Kadına diyosun ama seninde moda anlayışın vasat😊

1|0
    0|0
  • Ben ederim, kötü asla giyinmem. Kötü giyinenide eleştirmem, yanımda dolaşsa laf etmem..

Bazı şuursuzlar benim yanımda güzel giyinen adam olsun diyor.. Ben insan ayırmam arkadaş, doğru değil.

0|0
    0|0
  • Siyah , açık mavi , koyu mavi kotlarım var koyuları açıkla açıkları koyuyla felan giyiyom okadar yani :D renk uyumu oluyor mu sayılır mı :D

1|0
    0|0
  • Etmem klasik erkek tiplemesi olarak genelde mavi ve siyah renklerni tercih ederim

0|0
    0|0
  • Şık görünmek insanın kalitesini ortaya çıkartır büyüzden uyumlu giyinmeye özen gosteririm

0|0
    0|0
  • benim takıldığım şey uyumadan ne giysem o kıyafetle hangi çantayı kullansam diyen kızlarım sevgilim çantamı taşımalı demese ulan madem öyle benim kıyafetime uygun çanta taşı dimi:)))

0|0
    0|0
  • Siyah ayakkabı, siyah pantolon giydikten sonra; üzerine hangi regi giyersen giy sırıtmıyor. :D

0|0
    0|0
  • Ederim cok onemli bu. Sahsen bir erkek olarak bir bayaninda kiyafet kombinine onem veririm. Sacma salak giyinmisse o kizdan bir cacik olmaz.

0|0
    0|0
  • Renklere de dikkat etmeyeceksek kombin yapmanın anlamı ne? Evet.

0|0
    0|0
  • Yoo, hangisi elime geçerse onu giyiyorum zaten bana ne giysem yakışır. 😂

0|0
    0|0
  • bence yakışmış. farklı renkleri patlatmış. kesin onu ryürüyüşüne falan gidiyordur o :D

0|0
    0|0
  • ben kombi yapıyorum yıldız tornavida yererli oluyor

0|0
    0|0
  • Cafe gibi biryere giderken ederim ama öyle hep giyinmem 😂

0|0
    0|0
  • Kıyafete bakmadan giyiyorum

0|2
    0|0
  • Siyah ve beyaz hariçde fazla renk tercih etmem

0|0
    0|0
  • Genellikle.

0|0
    0|0
  • Bencede olmamış

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 81

• Sirf renklerin degil, kumasin, kesimin, makyajimin, sacimin her seyin uyumuna dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • Hayır
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Konusmayayim konusmayayim diyorum profilindeki kombin cok guzel soft renkler peki o ayakkabi nedir Allah askina

0|1
    0|0
  • Evet katılıyorum o çanta o elbise olmamış :) Eline biri öyle tutuşturmuş gibi :))
    Özen gösteririm kombin yapmaya, renklerin uyumu önemli benim için ;)

0|0
    0|0
  • Tabi ki ederim; Altı tophane üstü şişhane olmasın. O ne öyle lamba gibi renkli renkli kesinlikle bir uyum olmalı.

0|0
    0|0
  • Uyumlu giymeye özen gösteririm ama bazen zıtlıkların uyumu denen şeye de bayılırım. Yapması zor, yapınca da çok kuğul bir duruş.
    Not: cool*

0|1
    0|0
  • Ya o biraz demode oldu artık. Şimdi hemen hemen her şey her renkle gidiyo

0|0
    0|0
  • Tek renk giyinirim genel de.. yalnizca rujumu topuklularimi.. ayakkabilarimi we de cantami patlatirim ikinci bir renk ile.. kesinlikle cok daha şık bir goruntu ciziyor.. risk yok we goz alici.. renkli giyinicek olanlar icin soyluyorum.. her aeyi karistabilmenin rahatligini yasayin yalnizca spor ya da klasik ya da feminen ya da maskulen olarak birbirlerine yakin parcalar secmelisiniz.. o takdir de hersey kullanilabilir.. onemli olan goz tirmalamamasi.. kirmizilarla pembeler.. yesillerle oranjlar pek hala trend bir imaj.

0|0
    0|0
  • Herkes dikkat ediyorsa sokakta gördüğümüz kırolar kim?

0|0
    0|0
  • mevcut aksesuarlarımla uygun olanları birleştirmeyi severim. uyum güzeldir.( bazen abartmadan zıt renkleride karıştırmak güzel olabiliyor)

0|0
    0|0
  • Evet, özellikle renklere göre kombin yaparım zaten.

0|0
    0|0
  • Tarzımı o gün hangi kıyafetim temizse o belirliyor 😎

0|0
    0|0
  • Takilmam renklere bence takilmak da mantiksiz hayati yasayin az ya :))

1|0
    0|0
  • Renklerin uyumuna önem veririm ama zaten genelde tek renk giyiniyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç olmamış ben küçük bişey tercih ederdim 😂😂 kombin yapmayı severim

0|0
    0|0
  • Elbette dikkat ederim çorabımdan tut iç çamaşırına kadar :d

0|0
    0|0
  • Ya o elbisenin rengine ne demeli 😒 çok vasat bir durumda göz zevkimi bozuyor.

0|0
    0|0
  • hayir cingen gibi karmakarisik ne bulursam giyer cikarim jeehdueb

0|0
    0|0
  • ederim tabikideee

0|0
    0|0
  • Hyr🤣koyu renkler uyumludur net

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam