Kadınlar kimin için giyiniyor? Hemcinsleri için mi, erkekler için mi, yoksa sadece kendileri için mi?

Kadınlar kimin için giyiniyor? Hemcinsleri için mi, erkekler için mi yoksa sadece kendileri için mi?Giyinmek kırk dakika, saç on beş dakika, makyaj on dakika. Yüzde en kadın gülücükler. Ayakta en çılgın topuklar. Biraz fazla mı güçlü kırıttık acaba? Olmadı. Yine aşkla çalmadı telefonlar!Kendiniz için mi giyinirsiniz, erkekler için mi?

Kadınlar hemcinsleri için mi süsleniyor?
İngiltere’de bir içki firması tarafından yaptırılan araştırmaya göre, kadınlar beraber oldukları erkeklerden çok kadın arkadaşlarına güzel görünmek için giyiniyor.
Erkeklere 40 dakika hemcinslerine 1 saat..

Peki sizce kadınlar gerçekten kimin için giyiniyorlar?
#Meczup

• Erkekleri etkilemek için giyiniyorlar.
    A seç
  • Hayır! Kadınlar kendileri için giyinirler.
    B seç
  • Hemcinsleri için giyinirler.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|3
8568

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler için giyiniyor erkekler kadinlar icin spor yapıyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• Kadınların yaptığı her şey ama her şey hem cinslerini etkilemek adınadır.. Ancak erkeği bağlamak istediklerinde bazı şeyler yaparlar..

2|0
    1|2
  • bunun cevabını biliyorum düğüme mi gidiyoruz dediğimde diğer kızların hep rekabet içinde olduğunu söyledi tabi ben bir üzül felan

1|0
    0|0
  • E) Hepsinden biraz. :)

Kadınlar, genelde birbirlerini çekemezler, rekabet amaçlı giyinebilirler.
    Bir kadın, bir erkeği etkilemek için de giyinebilir.
    Bir kadın, en çok kendisi için, kendini iyi hissetmek için giyinir.

Kadınlar, yeryüzünün çiçekleridirler.
    Hiçbir ağaç, hiçbir çiçeğe, "neden açtın?" diye hesap sormaz.

Kadınlar, istedikleri gibi, etek ve dekolte giyebilir,
    istediği saatte sokağa çıkabilirler.
    Bu durum, tecavüz gerekçesi olamaz.

0|0
    0|0
  • kendileri için.. q

1|0
    0|0
  • Aralarında öyle bir rekabet varki biz erkekler sanıyoruz ki bizim için giyiniyorlar ama alakası yok uzaktan yakından

1|0
    0|0
  • Hemcinsleri ile olan rekabetleri yüzünden giyindiklerini düşünüyorum!

2|1
    0|0
  • Kadınları anlamayı bıraktım yahu
    Düşünsene açık giyinir millet bakınca bunlar niye bakıyor der.
    Anlaşılmıyor "bazı" kadınlar

1|1
    1|0
  • Kadindan kadına fark eder bu, ama geneli güzel görünmek için giyinir. Bu insanda ozgüven yaratır, lâkin bu özgüvene ulaşmak için dikkat çekmek şarttır. Ki aynı zamanda hemcinslerini kıskandırmak da özgüven veriyor bir kadına..
    Sonuç olarak, kadin daha özgüvenli olmak için alenen kendini sergiliyor, ki bu dinimizde haramdır.

0|1
    0|0
  • aralarında bir rekabet var sakin kendileri iyi hissetmek için bir güzellik yarışmasına girmişler ve amaçları erkekleri etkilemek değil kendi cinslerini etkilemek

1|0
    0|0
  • Hemcinsleri için 😏

1|0
    0|0
  • Kendi için giyinenler de vardır ama çoğunluk erkek ve kızların ne güzel giyiniyor demesi için giyinirler..

0|0
    0|0
  • her ikisi için tabi eger bir kadına erkekler bakmıyorsa o kadın suphelenir güzel değilmiyim diye

1|0
    0|0
  • Kadınlar her zaman beğenilmez ister ilk kendilerini hemcinslerinden daha iyi olduklarını göstermek isterler sonraki hedef karşı cinstir en son ise kendileri için giyinmeleridir

0|0
    0|0
  • Burdan mantığınızla ne söylerseniz söyleyin kadın iç güdüsü gereği kendini erkeğine beğendirmek ister erkekte iç güdüsü gereği karizma yaparak kadınına kendini beğendirmek ister

1|0
    2|0
  • Kendileri için nasıl oluyor?

1|2
    0|0
  • bu durumun cinsiyeti yok şu kafadan çıkın artık herkes kendi için giyinir başkası için soytarı olanda abartıya kaçanda vardır tabii ama bu kadına özgü bir şeymiş gibi davranıp tartışmaktan hiç bıkmamak resmen saçmalıktan hemcinslerimin kadınları etkilemek için attığı taklaları görmesem kadınlar bizim için giyiniyor yea triplerini biraz olsun anlayabilirdim

1|0
    0|0
  • Hepsi tabiki 😂

1|0
    0|0
  • Kadınlar kendileri için giyinirler.

1|0
    0|0
  • İkisi için

1|0
    0|0
    • Yani erkekler in dikkatini çekmek
      Kendi cinslerin den güzel çekiçi olmak için

• kadınlar kendini mutlu etmek için giyinirler :) eğer o gün mayajı güzel olmadıysa bütün günü çok kötü gecer kadınların :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 85

• "Kendim için" diyen yalan söylüyordur. Bir kadın karşı tarafın ilgisini mutluka ister..

4|9
    6|0
    • Herkes senin gibi hayatını karşı cinse adamış değil

• Sen başkasının sana olan ilgilisiyle besleniyosan kendin için konuş eğer ben kendimi öyle güzel görüyosam o zaman mutlu olurum zaten bişey alırken başkası beğenir mi diye almıyorum mesela ama seni bilemem tabi

• Kendimi kandırmıyorum bakınlı olmakla başkası için bakımlı olmak farklı şeyler

• Bazıları giyinmiyor bile : )

1|2
    0|0
  • Keyfimin kahyası için giyiniyorum. Rahatlık ön planda.

4|0
    2|1
  • Kendim için yakışanı giyerim. Her kadın beğenilmekten hoşlanır bu sebeple karşı cinsin beğenmesi de bir etken. Ama kendi cinsimi hiç düşünmüyorum.

2|0
    4|0
  • Katılıyorum bu araştırmaya :) Sıralama yapmam gerekirse önce kendim için, sonra hemcinslerimin beğenisini kazanmak için, sonra da hoşlandığım erkeğin beğenisini kazanmak için giyinirim. Gerisi de umrumda olmaz ;)

2|0
    0|0
  • Güzel bir paylaşım olmuş, düşüncene sağlık :)
    Ben ne olursa olsun kendim için giyiniyorum ;)
    Aynaya bakınca bakımlı güzel görünce kendimi mutlu hissediyorum :)

1|0
    0|0
  • Örtünmek için giyiniyorum #balım kimsenin beğenmesi pek de umrumda dğl kuzum

2|0
    0|0
  • Aynaya bakınca çok güzelim demek için giyinirim

1|0
    0|0
  • Kendim için giyiniyorum.
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Bir erkek ve kızlar için giyiniyorum. Sevdiğim kişiyi etkilemek ve düşman çatlatmak

1|1
    0|0
  • Ya sonucta bir kiz bekar veya dul Veya evli olsa bile Giyimlerini Erkekler icin giyiniyorlar susleniyorlar Bende Kizim ama benim sevdigim insan var Ben sevdigim insan icin giyiniyorum.. Tabi benim gibi olanlada var Ama genel olarak gordugumuz zaman Bir erkek guldugu zaman Kizlar kafasinu cevirip gizli gizli guluyorlar Evli olanlar ise Sadece esleri icin susleniler ama genel olarak tabi 150 ' si bunu yapiyor :)))))

1|1
    0|0
  • Aslında kadınlar rekabet var başka kadınların yanında en çirkin ben olmayayım diye giyinir ama yine de erkekleri de atlamayalım :-))) onlara güzel görünmek için de giyiniyoruz

0|0
    0|0
  • Kendim için, begenilmek için.

0|3
    0|0
  • Önce kendim için sonra hemcinsime örnek olması için ;)

1|1
    0|0
  • Alakası yok erkekler iicn değil kendine üz güveni olan bir kadin guzelsede kendine baktık ca mutlu olur aynayla barışık olur tabi giyinmeyi abartanda var onlar erkekler için giyiniyo😉

0|0
    0|0
  • Erkekler icin giyiniyo olsaydik giyinmezdik, çıplak gezerdik

1|0
    0|0
    • Göz zevkimizi bozcaktınız sonra kıyafet çıktı mertlik bozuldu 😅

• 3 seneeee😀

0|0
    0|0
  • Kendim için giyiniyorum.

0|0
    0|0
  • Bence kadın pasaklı değil bakımlı temiz güzel ve ağır başlı olmalı.

1|0
    0|0
  • Kendi göz zevkime nasıl hoş geliyorsa öyle giyiniyorum. Tabi erkekler de bunda etkileniyorsa etkilemiş oluyoruz zaten. Yani onlar için giyinmiş gibi gözüküyoruz.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    65
Yükleniyor... ;