Kadınlar kimin için giyiniyor? Hemcinsleri için mi, erkekler için mi, yoksa sadece kendileri için mi?

Kadınlar kimin için giyiniyor? Hemcinsleri için mi, erkekler için mi yoksa sadece kendileri için mi?Giyinmek kırk dakika, saç on beş dakika, makyaj on dakika. Yüzde en kadın gülücükler. Ayakta en çılgın topuklar. Biraz fazla mı güçlü kırıttık acaba? Olmadı. Yine aşkla çalmadı telefonlar!Kendiniz için mi giyinirsiniz, erkekler için mi?

Kadınlar hemcinsleri için mi süsleniyor?
İngiltere’de bir içki firması tarafından yaptırılan araştırmaya göre, kadınlar beraber oldukları erkeklerden çok kadın arkadaşlarına güzel görünmek için giyiniyor.
Erkeklere 40 dakika hemcinslerine 1 saat..

Peki sizce kadınlar gerçekten kimin için giyiniyorlar?
#Meczup
  • Erkekleri etkilemek için giyiniyorlar.
    A seç
  • Hayır! Kadınlar kendileri için giyinirler.
    B seç
  • Hemcinsleri için giyinirler.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|3
8568

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler için giyiniyor erkekler kadinlar icin spor yapıyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• Kadınların yaptığı her şey ama her şey hem cinslerini etkilemek adınadır.. Ancak erkeği bağlamak istediklerinde bazı şeyler yaparlar..

2|0
    1|2
  • E) Hepsinden biraz. :)

Kadınlar, genelde birbirlerini çekemezler, rekabet amaçlı giyinebilirler.
    Bir kadın, bir erkeği etkilemek için de giyinebilir.
    Bir kadın, en çok kendisi için, kendini iyi hissetmek için giyinir.

Kadınlar, yeryüzünün çiçekleridirler.
    Hiçbir ağaç, hiçbir çiçeğe, "neden açtın?" diye hesap sormaz.

Kadınlar, istedikleri gibi, etek ve dekolte giyebilir,
    istediği saatte sokağa çıkabilirler.
    Bu durum, tecavüz gerekçesi olamaz.

0|0
    0|0
  • Kadindan kadına fark eder bu, ama geneli güzel görünmek için giyinir. Bu insanda ozgüven yaratır, lâkin bu özgüvene ulaşmak için dikkat çekmek şarttır. Ki aynı zamanda hemcinslerini kıskandırmak da özgüven veriyor bir kadına..
    Sonuç olarak, kadin daha özgüvenli olmak için alenen kendini sergiliyor, ki bu dinimizde haramdır.

0|1
    0|0
  • bu durumun cinsiyeti yok şu kafadan çıkın artık herkes kendi için giyinir başkası için soytarı olanda abartıya kaçanda vardır tabii ama bu kadına özgü bir şeymiş gibi davranıp tartışmaktan hiç bıkmamak resmen saçmalıktan hemcinslerimin kadınları etkilemek için attığı taklaları görmesem kadınlar bizim için giyiniyor yea triplerini biraz olsun anlayabilirdim

1|0
    0|0
  • bunun cevabını biliyorum düğüme mi gidiyoruz dediğimde diğer kızların hep rekabet içinde olduğunu söyledi tabi ben bir üzül felan

1|0
    0|0
  • Her iki kesimi etkilemek icin giyinirler. Kadinlara bak ben senden daha guzelim edasi vermek icin. Erkeklerede benim gibi seksisini gordun mu gibisinden.

0|1
    0|0
  • aralarında bir rekabet var sakin kendileri iyi hissetmek için bir güzellik yarışmasına girmişler ve amaçları erkekleri etkilemek değil kendi cinslerini etkilemek

1|0
    0|0
  • Burdan mantığınızla ne söylerseniz söyleyin kadın iç güdüsü gereği kendini erkeğine beğendirmek ister erkekte iç güdüsü gereği karizma yaparak kadınına kendini beğendirmek ister

1|0
    2|0
  • Bir kadın önce kendini güzel hissetmek için giyinir sonra diger insanları

1|1
    0|0
  • Kadınları anlamayı bıraktım yahu
    Düşünsene açık giyinir millet bakınca bunlar niye bakıyor der.
    Anlaşılmıyor "bazı" kadınlar

1|1
    1|0
  • Keşke "hepsi" diye bir seçenek koysaydınız, çünkü hepsi geçerli. En önemlisi, özgüvendir. Hemcinsleri ile rekabet, karşı cinsin arzusu ve kendini beğenmek özgüveni arttıracaktır.

0|0
    0|0
  • Kadınlar her zaman beğenilmez ister ilk kendilerini hemcinslerinden daha iyi olduklarını göstermek isterler sonraki hedef karşı cinstir en son ise kendileri için giyinmeleridir

0|0
    0|0
  • Aralarında öyle bir rekabet varki biz erkekler sanıyoruz ki bizim için giyiniyorlar ama alakası yok uzaktan yakından

1|0
    0|0
  • Kendi için giyinenler de vardır ama çoğunluk erkek ve kızların ne güzel giyiniyor demesi için giyinirler..

0|0
    0|0
  • Hemcinsleri ile olan rekabetleri yüzünden giyindiklerini düşünüyorum!

2|1
    0|0
  • Kızlar ne derse desin içtenlikle erkekleri etkilemek için. içlerin de var bu isterse kendileri isterse hemcinsleri için deseler de yalan.

0|1
    2|0
  • Bazen erkeklwr icin bazende bazi bayanlarin cekememekren bencee

1|0
    0|0
  • Bence kadınlar hemcinsleri içim giyiniyorlar, çünkü onlardan daha güzel daha çekici ve daha Seksi olmak için giyiniyorlar...

0|0
    0|0
  • Ne kadın ne erkek kimse kendi için giyinmez süslenmez bu herkesin kendini kandırmak için kullandığı bir bahane :D

0|0
    0|0
  • kadınlar kendini mutlu etmek için giyinirler :) eğer o gün mayajı güzel olmadıysa bütün günü çok kötü gecer kadınların :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 85

• Keyfimin kahyası için giyiniyorum. Rahatlık ön planda.

4|0
    2|1
  • Kendim için yakışanı giyerim. Her kadın beğenilmekten hoşlanır bu sebeple karşı cinsin beğenmesi de bir etken. Ama kendi cinsimi hiç düşünmüyorum.

2|0
    4|0
  • Kendim için giyiniyorum.
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Güzel bir paylaşım olmuş, düşüncene sağlık :)
    Ben ne olursa olsun kendim için giyiniyorum ;)
    Aynaya bakınca bakımlı güzel görünce kendimi mutlu hissediyorum :)

1|0
    0|0
  • "Kendim için" diyen yalan söylüyordur. Bir kadın karşı tarafın ilgisini mutluka ister..

4|9
    7|0
    • Herkes senin gibi hayatını karşı cinse adamış değil

• Sen başkasının sana olan ilgilisiyle besleniyosan kendin için konuş eğer ben kendimi öyle güzel görüyosam o zaman mutlu olurum zaten bişey alırken başkası beğenir mi diye almıyorum mesela ama seni bilemem tabi

• Kendimi kandırmıyorum bakınlı olmakla başkası için bakımlı olmak farklı şeyler

• Katılıyorum bu araştırmaya :) Sıralama yapmam gerekirse önce kendim için, sonra hemcinslerimin beğenisini kazanmak için, sonra da hoşlandığım erkeğin beğenisini kazanmak için giyinirim. Gerisi de umrumda olmaz ;)

2|0
    0|0
  • Ya sonucta bir kiz bekar veya dul Veya evli olsa bile Giyimlerini Erkekler icin giyiniyorlar susleniyorlar Bende Kizim ama benim sevdigim insan var Ben sevdigim insan icin giyiniyorum.. Tabi benim gibi olanlada var Ama genel olarak gordugumuz zaman Bir erkek guldugu zaman Kizlar kafasinu cevirip gizli gizli guluyorlar Evli olanlar ise Sadece esleri icin susleniler ama genel olarak tabi 150 ' si bunu yapiyor :)))))

1|1
    0|0
  • Aslında kadınlar rekabet var başka kadınların yanında en çirkin ben olmayayım diye giyinir ama yine de erkekleri de atlamayalım :-))) onlara güzel görünmek için de giyiniyoruz

0|0
    0|0
  • Alakası yok erkekler iicn değil kendine üz güveni olan bir kadin guzelsede kendine baktık ca mutlu olur aynayla barışık olur tabi giyinmeyi abartanda var onlar erkekler için giyiniyo😉

0|0
    0|0
  • Örtünmek için giyiniyorum #balım kimsenin beğenmesi pek de umrumda dğl kuzum

2|0
    0|0
  • Bir erkek ve kızlar için giyiniyorum. Sevdiğim kişiyi etkilemek ve düşman çatlatmak

1|1
    0|0
  • öncelik tabi ki kendim için. dışarıda dar giyiyorsam evde iki katı. dışarıda açıksam evde iki katı seviyorum kendimi öyle görmeyi. bol kıyafet hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Kendi kişiliğime , karakterime , dişiliğime yakıştırdığımı giyinirim.
    Ha bir de, ortamına göre giyinirim ki, bu da bulunduğum ortamda eşlik ettiğim insanlara olan saygımdan.

0|0
    0|0
  • Kadınlar ilk olarak kendilerine güzel görünmek için giyer tabikide bir kadın aynada kendisine baktığında çirkin birisini görmek istemez ama her zaman aklında hemcinslerini alt etmek vardir yani erkekleri etkilemek en son planda

0|0
    0|0
  • Güzel gözükmek hoşumuza gittiği için mesela ben yaptırmak istediğim pearcingi bir çok erkeğe sordum hiçbiri beğenmedi ama ben yinede yaptırıcam çünkü BEN beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Kendi göz zevkime nasıl hoş geliyorsa öyle giyiniyorum. Tabi erkekler de bunda etkileniyorsa etkilemiş oluyoruz zaten. Yani onlar için giyinmiş gibi gözüküyoruz.

0|0
    0|0
  • Kadın kadın için giyinir çünkü bütün kadınlar erkeklerin dikkatini çekmekten ziyade diger kızlardan daha güzel olmak için giyinir

0|1
    0|0
  • Erkekler icin giyiniyo olsaydik giyinmezdik, çıplak gezerdik

1|0
    0|0
    • Göz zevkimizi bozcaktınız sonra kıyafet çıktı mertlik bozuldu 😅

• Buyuk kismi Hemcinslerini kıskandırmak icin onlardan daha iyi olduğunu gostermek icin😊

1|0
    0|0
  • Kendileri içinde olabilir, kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle. Belki ortamda hoşlandığı bir erkek varsa onun içinde olabilir. Yani yer, olay, kişi, zaman kavramına göre değişir.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    65
Yükleniyor...