Kadının süslüsü, erkeğin güçlüsü! Sizce erkeklerin mi yoksa kadınların mı daha çok ayakkabısı var?

Bir ayakkabı gördüm... Çok beğendim... Aslında almam gerekmiyor ama çok güzel, çok cici kombin edebilirim 🍓🙈🙄 Sizce alsammi? ya da başka renginimi almalıyım? Peki sizce erkekler mi yoksa kadınlar mı daha çok ayakkabı satın alıyor? #cileksoruyor #cilekayakkabiistiyor #cileksüslenmeyiseviyor 🍓

1|3
3040

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Bu da soru mu yahu :o
    llcdn.listelist.com/.../...ktir-manset-600x450.jpg
    Kadının ayakkabısıyla süsüyle erkek yarışabilir mi?
    Bak dolabın hepsi kadına ait sadece küçük bir yer erkeğin ayakkabısına ait o da sıkıştırmış şekilde.

1|0
    0|0
  • Tabiki kadınlar daha fazla ayakkabı alıyor tabiki 😂😂

1|0
    0|0
  • tabiki parası çok olanın

1|0
    0|0
  • Rengi falan hoş alinabilir. Erkeklerin kadinlarla ayakkabi yarisina girebilecegini sanmiyorum , biz eskidikce degisirken kadinlar ayakkabilari kombinlerine gore aliyorlar :)

1|1
    0|0
  • Guzel ama ben olsam almam. Sonucta H&M ayakkabi uzerine degil. Giyim markasi. Cok kaliteli oldugunu dusunmuyorum ayakkabilarinin. Sezonluk alabilirsin o ayri.
    Hotic ya da Elle'nin ayakkabilari kaliteli. Ki Elle'nin ayakkabilari cok rahat.
    Ayrica sordugun soruya cok guldum 😛😛😛

0|0
    0|0
    • Kalite için almicam. ki o paraya kalite beklemiyorum zaten 🤦 alsam içimde yanmaz
      Ama kombinleyebilcekmiyim dusundugum gibi diye sordum aslında

• Bunu sormak bile saçma :D

1|0
    1|0
  • kadınların kesinlikle

1|0
    0|0
  • Kadınların

1|0
    0|0
  • komik :D

1|0
    0|0
  • Kadınlar özelikle amerikada kadın ayakkabları yüzünden herkes soka giriyor özel ayakkabı odaları var en 160 ayakkabı

1|0
    0|0
  • Tabikide bayanların daha çok ayakkabısı vardır. Çünkü bayanlarda ayakkabı çeşitleri çok ve bazılarında ayakkabı takıntılığı olan var ve bayanlar birden çok çeşitli ayakkabıyı giymeyi sever. Ama erkek için çok fazla çeşit yoktur. En fazla 3 çeşit 4 çeşit

1|0
    0|0
  • Arkadas bu ne gor gusuzluk bu ne israf herzaman giyecniz kadarini alin onlari bulamayan insanlar var

1|0
    0|0
  • Kadınların süslerine yönelik yapılan satışlar her zaman daha başarılırdır...

1|0
    0|0
  • benim kadar ayakkabısı olan kadın görmedim :)

1|0
    0|0
  • Tartışmasız kadınların tabiki.

0|0
    0|0
  • Kadınlar tartışmasız

1|0
    0|0
  • Bir yazlık bir kışlık ayakkabım var sadece :(

1|0
    0|0
  • Maddi durumu normal bir kadının en az 15-20 ayakkabısı var maddi durumu süper olan erkeğin 10-15 anlatabildimmi

0|1
    0|0
  • Artık herkesin çok ayakkabısı var

1|0
    0|0
  • Giyim anlamında her zaman kadınlar daha çok çeşide sahiptir. Bir sanayi bu. Tüm dünya genelinde büyük bir pazara sahip sayenizde kaç kişi yemek yiyor biliyosun dimi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 29

• Sorulacak soru değil:) Tabii ki kadınların:)

1|0
    0|0
  • Ks'deki kizlar genelde saymadim, sayamayacagim kadar cok diyorlar. Butun kadinlar calisiyor mu hepsi mi zengin parayi nereden buluyorlar full israf mi cok merak ediyorum
    Ben mi anormalim ya. Ben de istiyorum :((((

1|0
    0|0
  • Kadinlarin

1|0
    0|0
  • tabiki de bizim

1|0
    0|0
  • Erkeklerin belirli bir renk paleti var onun disina cikan nadir. Kadinlarin secimi daha fazla oldugu icin bu konuda mukayese haksizlik olur...

1|1
    0|0
  • Kadinlar

1|0
    0|0
  • Bence kadınların ayakkabıları daha fazladır,,
    bir de ben beğenmedim ayakkabının rengini :/

1|0
    0|0
  • Bazı erkekler var ayakkabı, saat, kemer gibi şeyleri önemsiyor. Kadınlar genel olarak bu tarz şeyleri sevdiği için oranlarsak kadınların daha çoktur.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Tabi koca hesap sormaz kendi yemez yedirir gezer kadin tabi alir alir yigar ahhhh ahhhhh biz oyle bir koca bulamadikkkkkk calisiyoruz kendimiz aliyoruzxzx ayakkabi yirtilir kislik alinit yaazlik alinir ayakkabi odasida yokkkk ardiyeeeee...

1|0
    0|0
  • Beğenmedim bunu kış geliyor zaten alma seneye yeni sezon ürünler gelir😀
    Bilmem knk bazı erkekler var kadınlardan çok düşkün kişiden kişiye maddiyat durumundan durumuna değişiyor

0|0
    0|0
  • Bizlerin ayakkabısı daha çok ve daha çok alıyoruz

1|0
    0|0
  • Ayakkabi ve canta tutkum var olmasi gerrkmedigi halde aliyorum
    Erkeklerinde sanirim saat takintilari var

1|0
    0|0
  • Kadınlar

1|0
    0|0