Bu yıl mezun olacaklar i̇çin 2017 yazının en gözde mezuniyet trendleri! Bu trendlerden hangisi senin tarzını yansıtıyor?

Yılın en keyifli dönemi yaklaşıyor. Belki mezun olmak kimileri için hüzünlü olabilir, ancak mezuniyet törenleri hayat boyu hatırlanacak keyifli etkinliklerdir. Bu yıl mezun olacaklar ve hala hayalindeki kıyafeti bulamamış olanlar için bu yılın en trend parçaları bunlar! Bu mezuniyet trendlerinden hangisi senin tarzını yansıtıyor?

• Sportif"Abartılı elbiseler hiç bana göre değil" diyen ve yaşına uygun seçimler yapmak isteyenler için sportif seçenekler de mevcut.
    35%(19)42%(30)Oy Ver65%(11)
  • Simsiyah:Biliyoruz, siyahtan vazgeçmek zor. Klişe bir siyah elbiseli kız görüntüsünden ulaşmak için elbisenizi yazlık bağcıklı botlar, minik ve belki de renkli deri ceketler ile tamamlayabilirsiniz. Sıra dışı takılar da siyahın sıkıcılığını alacaktır.
    28%(15)25%(18)Oy Ver18%(3)
  • İki ParçaSon yılların en büyük trendi bu yıl da devam ediyor. İki parça, ancak çok dekolteli olmayan elbiseler bu yıl da en çok tercih edilecekler arasında.
    22%(12)18%(13)Oy Ver6%(1)
  • Üç Boyutlu DesenlerDesensiz, özellikle de çiçek desensiz bir mezuniyet düşünülemez. Ancak şu sıralar bu desenlerin kabartmalı, yani boyutlu olanları moda. Biraz pahalı olabiliyorlar ama çok kaliteli görünüyorlar.
    15%(8)15%(10)Oy Ver11%(2)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet güzel knka 😃

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Ayakkabı Modası

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu fotolar kaç yıllık 😂 nasıl bu dönemin trendini yansıtıyor 😂 trend dediğin şey ne 😂 kim çıkarıyor , neye göre karar veriyor , bence üreticinin arzı trend oluyo ötesi değil

1|0
    0|0
    • Bu trendler 12 yıllık
      çok güzeller dimi😄

• Anladım onu zaten 😂

• Akıllı bıdık😄

• Erkekler icini yok ayip sana :/

1|0
    0|0
    • Siz erkekler süslenip püslenmeyin sadece kızlara özel😄

• Ahhaha o da doğru neyse birdahakine de erkekler için sorarım

• Heh akli geldi basina :/

• Pembe elbise güzelmiş

1|0
    0|0
  • ilk foto harıç gerisi tırt

1|0
    0|0
  • A güzelmiş

1|0
    1|0
  • bayanda guzel elbisede uyumlu ikiside

1|0
    0|0
  • 2 numara tam bana göre hem siyah 😎

0|0
    0|0
  • Kendi tarzını oluştur.

0|0
    0|0
  • Sportif

0|0
    0|0
  • kuran ortun diyor tovbe tovbe

0|0
    0|0
  • pembe guzelmis 😉😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• ben şık pudra rengi uzun tül bir elbise giyerdim sacimda da bir çiçek. olurdu açık pembe saçlar bukle hafif makyaj hazırım.

1|0
    0|1
  • İki parça
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|1
  • iki parça ile siyah güzel olabilir.

1|0
    0|1
  • Hepsi birbirinden iğrenç

1|2
    0|0
  • İki parcalılar güzel

1|0
    0|0
  • hepsi kötü

1|1
    0|0
  • sen pek trendi takip edememiştsin sanki

1|0
    0|0
    • Neden?

• Evet fotoğraflar çok kötü elimizde olan bu idare et😄

• kusura bakma ama seçtiğin fotoğraflardaki elbiseler çok demode duruyor

0|0
    0|0
  • 2 parça ve simsiyah, iyiymiş.

1|0
    0|1
  • tercihim herzaman siyahtan yana fakat bagcikli bot ve renkli deri ceketle kombin etmezdim... elbise gosterisliyse ve ilgi cekiciyse (mesela balik model... ozaman altina siyah stiletto tercih ederdim ceket giyersem de ki buyuk bir ihtimalde giymem (ozaman rengini siyah tercih ederdim) canta olarakta minik siyah sade bir canta ve siyah gosterisli kupeler (buyuk -uzun- tasli)

0|0
    0|1
  • Pembe elbiseye benzer askisiz , korseli bir elbise giymiştim takilarimda altın sarisiydi kupelerim değişikti yıldız şeklinde. Beğenildi bayağı

0|0
    0|0
  • Düz siyah giyin gidin abartmayın makyajınızıda gözünüze yatırım yapın

0|0
    0|0
  • Sportif benim tarzım

0|0
    0|0
  • Hicbiri

0|1
    0|0
  • siyahhhhhh 😘😍😍😍