Bülent Ersoy'a 6.5 saatlik makyaj! Bu kadar saat makyaj koltuğunda kalır mısınız?

blckgirl
Bülent Ersoy, geçen yıl Günay’da sahneye çıktı. Her zaman iddialı kostüm ve makyajlarıyla dikkat çeken sanatçı, bu kez yapımı 6,5 saat süren kristal taşlı makyajıyla parladı.

Bülent Ersoy ve Alişan sevenleriyle geçen yil Günay sahnesinde buluştu. İkili, program öncesi habercilerin sorularını yanıtladı. Tesadüf eseri repertuvar çakışması yaşadıklarını söyleyen Alişan “Gelir gelmez fırçamı yedim. Repertuvarda aynı şarkılar varmış. Neyse, Bülent Hanım ile görüşüp değiştirdik” dedi. 7 sene aradan sonra bu mekanda sahneye çıkan Alişan’ın ardından, saatler gece yarısını gösterirken mikrofonu Ersoy aldı. Programına Tarkan’la seslendirdiği “Bir Ben Bir Allah Biliyor” şarkısıyla başlayan sanatçı, Semih Doğruer imzalı siyah kristal taş işlemeli kıyafetine uygun makyajıyla dikkat çekti. Göz kapağını ve dudaklarını pırıltılı taşlarla kaplatan Ersoy’un makyajında 100 adet kristal kullanıldığı ve işlemin 6,5 saat sürdüğü öğrenildi. 100 kristal taş kullanılarak yapılan özel makyajıyla dikkat çeken Bülent Ersoy, yaklaşık üç saat sahnede kaldı.
Bülent ersoy'a6.5saatlik makyaj!<br />bu kadar saat makyaj koltugunda kalırmısınız?sanatcı'da olsa bu kadar makyaj yaptirmasi doğrumu??
Bülent Ersoy'a 6.5 saatlik makyaj! Bu kadar saat makyaj koltuğunda kalır mısınız?
26
18
Görüşünü yaz