Kızlar, eyeliner veya kalem kullanır mısınız?

Şahsen bu yaşıma kadar kullanmadım 😂😂
Ama gayet hoş gözüküyor denediğimde. Yani baya güzelleştiriyor yüzümü.
Devamlı kullanmak isterim ama şöyle bir şey var ki, makyajı sildiğimde yüzüm çok değişiyor. Kendimi beğenmez oluyorum. Bir yandan beni çok güzelleştirmesi var, bir yanda da değişim.
Erkeklerin ve bazı kızların yakındığî o makyajla değişim şeyini istemiyorum. Sizce ne yapmam lazım kullanmalı mıyım

1|0
20

En İyi Kız Görüşü

• sende benim gibi yap öyleyse:) mesela ben kalem kullanmıyorum çok küülytüyor gözleri ve makyaj yapmadığında çok slgun görünüyorsun... eyeliner terch ediyorm ama mesela her makyajımdada yapmıyorum bazen rımeli çok yogun sürüp eyeliner kullanmıyorum ozaman daha doğal oluyor. ki eyeliner tercihimdir:) değiştirerek yap makyajımı rutine bağlama o zaan insanlarda seni solgun görmezler:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• eyeliner vazgeçilmez yaa :) eğer pek kullanmak istemiyorsan sadece özel günlerde bir davette falan kullanırsın :)

0|1
    0|0
  • Kullanirim. eyeliner sevmem , kalemle cekerim

0|0
    0|0
  • Aynen bende çok degisiyorum aynaya kafa atasım geliyo ahah 😄

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum ben 😂 kullan ne olacak 😂

0|0
    0|0
  • cildine bakarsan makyajını sildiğinde kötü görünmezsin.

0|0
    0|0
  • Ben eyeliner kullanmam ama arada kalem kullanırım. Erkek arkadaşım doğal halimi her zaman gördüğü için, makyajsız gitmiyim yanına ayyu beğenmez beni gibi bir problemim yok. Kadın arada kendine bu şekilde bakimlar yapmalı bence ama abartmayacak şekilde.

0|0
    0|0
  • ya bir ara kullanıyodum ama mal gibi unutuyom gözümü ovuşturuyom sonra o hoşaf oluyo bir de temizlemesi var onu genelde unutuyom sabaha panda yavrusu gibi kalkıyom zaten üşeniyom da sürmeye genelde bir rujumsu lipstickimsi bişi yetiyo

1|0
    0|0
  • kullanırım mutlaka

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum yakışmadığını düşünüyorum gözüme sadece rimel kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • hafif ve belirsiz bir şekilde kalem kullanabilirsin bence böylece hem güzel olmuş hem de fazla yabancılaşmamış olursun

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Yakışıyor ama kendimi eyelinersız ve kalemsiz de güzel bulduğum için yapma gereği duymuyorum.

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi derdim ne eski gözlerimin güzelliği kaldı nede ifade göz kapaklarımın rengi kahverengi olsun eyeliner bile artık yakışmıyor bir süre sonra anlarsın ne demek istediğimi

0|0
    0|0
    • Tam anlayamadım açıklar mısın

• kullana kullana eski güzelliğini yitirceksin zamanla demek istedim gözlerim çöktü

• pek makyaj yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Kullanırım

0|0
    0|0
  • Meyelineri değil ama bence göz kalemi (siyah) veya rimel kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Kullan canım ya. Erkekler baksın işine 😀

0|0
    0|0