Benim gibi bebeksi saçı olan var mı?

Böyle yumuşacık, ipek gibi ama cansız, ipince telli saçları olan var mı😳😳😳? Dokunsan ağlayacak cinsten. Kısa kestirdim belki canlanırlar diye. Bakım uyguluyorum. Zor şekil alıyor çok tuhaf saçlarım var. :/ Saç derim gözüküyor dikkatli bakınca. Böyle saçları olanlar, nasıl baş ediyorsunuz, güçleştirebilen var mı?🙊

Güncellemeler:
Ay soruyu hava atmak için sormadım. Bu durumdan çok memnun değilim. Çözüm arıyorum. Salakça yormlara gerek yok 😳

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynı benim saçım birde azıcık böyle. Sonra dermotologa gittim Mezoterapi yaptı ürünler verdi allaha şükür adam oldu saçlarım

1|0
    0|0
    • ben de gittim ama pek ilgilenmedi, genetik dedi minoxidil yazdi yolladi sinir oldum. Mezoterapi nasil bir seydir, ne gibi ürünler kullandin, simdi saclarin daha mi gür? :o

• 3 ay sonra mı etkisini gösterdi? Ne güzel sevindim senin adına. Yalnız ben yurtdışıdayım burdaki doktorlara bir danışayım öyle bir terapi uyguluyorlar mıymış :/

• Tabiki canım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• vardır elbet.

1|0
    0|0
  • yok senin gibi kimse olamaz

0|0
    0|0
  • benim var ^.^

0|0
    0|0
  • Hani foto yok mu

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Dalin reklamında mı. oynuyorsun sen 😀

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • hani :D

0|0
    0|0
  • ELSEVE ARGININE DİRENÇ X3 - Setini kullan

0|0
    0|0
  • bir Diyetisyene ğorun derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçlarına yağlarla ve yumurta akıyla bakımlar yapmanı öneririm. Guclenmesini saglaman şart. Kalın telli saç iyi değildir zaten.

1|0
    0|0
    • Yağ bakımına başladım. İnşallah etkisini görürüm :/

• Benimki hic oyle degildi ama bor doktora gitsene belki de bir faydasi olur 😊

1|0
    0|0
  • Aa :o dunyada teksin mucevhersin bulunmazsin harika bisey , tebrix :p

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;