Saçlarimi nasil kabarta biliriiiim?

Saçlarım yağlı, cok degil ama boyle yuzume yapisiyo resmen cansiz duruyor duzellestirici bile duzeltmiyor illa fön lazim ama ben istemiyorum. Bazi kizlar var sikayet ediyo kabarik saclarim var diye ama ben de saclarim kabarik degil diye uzuluyorum :(( Ayni resimdekine benzesin istiyorum napmam lazim duzellestirciyle falan oluyormu veya islak sacla orgu falanmi yapmaliyim ne?Saçlarimi nasil kabarta biliriiiim?

0|0
87

En İyi Erkek Görüşü

• saç kremii... daha az maşa felan olur ya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçlarını kuruturkun başını öne eğip tersten kurutabilirsin, saçların ıslakken örebilirsin, krepe yapabilirsin.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 7

• Sac kopugu sur tepeden topuz yap sabaha kabarir

1|0
    0|0
  • krepe ile kabartabilirsin ayrıca kuru şampuanlarda hacim veriyor.. daha gür kabarık gösteriyor..

1|0
    0|0
  • Kardeşim kabarsın diye saçını kendisi kurutmaya bırakıyor, hacim veren krem şampuan sprey filan kullanıyor, krepe filan yapıyor ama onda etkili olmuyor. Yine de bir dene.

1|0
    0|0
  • Yanılmıyorsam Elidorun krem gibi bir şeyi vardı. Saçlarını aşşağı doğru sallayarak sürüyorsun masaj yapıyorsun daha dolgun gözüküyorlar. Bir araştır

1|0
    0|0
  • Saçlarını aşağı eğip ellerinle tarak gibi hızlı hızlı ayırırsan güzel bir görüntü çıkarırsın

1|0
    0|0
  • Aynen ya.. Basini asagi egerek kurut. Bitkisel samp kullan. Sac kremi surme. Ustune isten krepe at

1|0
    0|0
  • Saçların nemliyken balık sırtı ordurup uyu. Sabah uyanip ac. Kafani one egip sac spreyi sık. Hacimli olacaktir. Not: örgü en az 12 saat örülü halde durması lazim ki tutsun

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;