Water prof rimeli temizlerken gözkapaklarım acıyor?

Bilmeyerekten Maybelline'nin water prof rimelini almışım ve benim kullandığım makyaj temizleyici Garnierin yüz ve göz makyaj temizleyicisi ama rimelimi çıkarmıyor ve zorlayınca da göz kapaklarım acıyor ve kirpiklerim dökülüyor, water prof için hangi makyaj temizleyicisini almalıyım?

1|1
106

En İyi Erkek Görüşü

• o gozlere bişey surmene gerek yok zaten hoşlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Islak mendil tercihim :D

1|0
    0|0
    • Asla ıslak mendil kullanmayın makyajınızı temizlerken, kanser yapıyor.

• Tabiki, geçen seneye kadar ben de ıslak mendille kullanıyordum fakat cildiyecim çok kızdı, gratis vs. bir yere gidin makyaj temizleyici ve bimden de makyaj temizleme pedi alıp kullanın, ikisi de 1 yıl gider hem cildiniz çabuk yaşlanmaz.

• Tesekkur ederim o zaman deneyecegim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• işiniz zor bacım

1|0
    0|0
  • Sürme sende rimel

0|0
    0|0
  • su geçirmez rimeli suyla temizlemeye çalışmak "sen skrillex dinlersin ama düğününe mahmut tuncer gelir" gibi bişey.. :D tinerle sil

0|0
    0|0
    • Su geçirmez rimeli suyla temizlemeye çalışıyorum dememistim zaten 😊

• Atarlanmadım :D espri yapamadın ona atarlandın sen de

• Ya tamam kabul gondere bastiktan sonra bende utandim kendimden... :D ama erkek olmak bunu gerektirir iste. O konuya bir yerden girilecek... :D

• İyisiniz iyi

0|0
    0|0
  • Cevap vermek isterdim ama. Ama işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Orıflame waterproof eye make-up remover.

1|0
    0|0
  • Dalin bebek şampuanıyla temizle

1|0
    0|0
  • Niveanın çift etkili göz makyaj temızleyıcısı

1|0
    0|0
  • garnier çok kötü bakım ürünlerinen ben lorealin göz dudak waterprooflar için olanını kullanıyorum gayet iyi yağlı olduğundan kayganlaştırıyor. arkasından vaseline sürebilirsin kirpiklerine beslemesi için

0|0
    0|0
    • Ben garnierin makyaj temizleme suyu ve kil maskesini kullanıyorum gayette iyi, makyajımı da iyi temizliyor ben gözlerimi hızlı temizlemeye çalıştığım için öyle oluyormuş, makyaj temizleme suyunu makyaj temizleme pedine döküp gözkapaklarımın üzerinde biraz bekleterek rimelin yumuşamasını sağlıyorum ve sonra çıkıyor.

• Bir garnier değil kullandığımız tüm kimyasallar yapıyor.

• ben lorealde bugüne kadar hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım hergün kullanıyorum fakat gözeneklerim hiç gözükmüyor :) o yüzden tavsiye ettm

• Su bazli temizleyici

1|0
    0|0
  • Zeytinyağını pamupa sür. Hem çok güzek çıkarıyor hemde acıtmıyor.

1|0
    0|0
  • Yağ bazlı göz makyajı temizleyici dene.

1|0
    0|0
  • Waterproof kullanma bence onun yerine besleyici özellikli rimeller var onları kullanabilirsin

1|0
    0|0
  • Waterproof kullanma çok zararlı onlar kirpikler için

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;